Návrat blbýho a blbějšího

• USA Dumb and Dumber To (více)

Uběhlo přesně 20 let od chvíle, kdy jsme Lloyda s Harrym opustili, a změnilo se toho opravdu hodně – s výjimkou jejich tuposti. Když se Harry, který nutně potřebuje novou ledvinu, dozví, že kdesi, neznámo kde, žije jeho dcera, musí Lloyda probrat z „kómatu", ve kterém se nachází od chvíle, co ho Mary odmítla, a vydat se na cestu, aby svou dceru požádal o pomoc. Křížem krážem celou Amerikou v těch nejbizarnějších dopravních prostředcích je jejich cesta zavádí do ústavu pro duševně nemocné – kam nepochybně patří – i na setkání těch nejinteligentnějších lidí světa. Tedy – původně... (Falcon)

asdfasdf odpad!

Porovnání s prvním dílem: Přiznám se, že si první díl moc nepamatuji, ale když jsem se díval na to jak jsem ho tehdy ohodnotil a shlédl jsem trailer atd., tak musím říct, že toto veledílo je úplně mimo mísu. Celému filmu jsem dal prakticky pouze patnáct minut mé plné seriozni pozornosti, kdybych se tak totiž věnoval i zbytku, tak bych už byl asi někde v Bohnicích. První díl měl alespoň trošku originální a zajímavý děj a gagy se celkem daly, ale tady je děj nic moc a ještě to zpestřují rádoby velice směšné gagy (některé z nich jsou až k žalostnému pláči místo smíchu). Doopravdy nechápu JAK je možné, že tento film zde má tolik procent a některé celkem seriozni filmy tady mají pár procent a říká se o nich jak jsou špatné. Film mě naprosto nebavil, takže nemohu jinak než dát nejmenší bodové hodnocení, které je zde možné. ()

Qer

Vtipy jsou v Návratu blbýho a blbějšího sem tam trapné, sem tam hodně vtipné, ale spolu dohromady nepůsobí tak konzistentně, jako kdysi. Příjemná oddychovka, ale žádnej zázrak. ()

nudlis odpad!

Oproti prvnímu "dílu", který byl aspoň trochu originální (v rámci možností režiséra, scénáristy i obou hlavních protagonistů) je tohle jen výluh a nevtipná trapná sračka. Ztráta času na to koukat. ()

Chlo0opek

Ale jo, stále to jsou naši staří známí se svým trochu buranským humorem, ale stále to ještě funguje. Zkrátka, komu se líbil původní film, asi najde zalíbení i v tomto pokračování. Lepší 3*. ()

fricek12

Vtipy jsou občas už trochu vynucené, ale Jim umí pořad udělat show. Jako komedie to účel splnilo, rád bych dal 3,5* ()

Bogrant

Veľmi zvrátené, nechutné, negramotné, debilné, vtipné, neschopné, ale aj obstojné pokračovanie slávnej jednotky, a to i napriek tomu, že sa Farrellyovci za tú dobu nikam režisérsky neposunuli. ()

Nataniel73

Strašná kravina s dvoma komikmi, ktorý majú svoje najlepšie roky už dávno za sebou. Veľa vyložene trápnych situácií a minimum vtipných. Pôvodný film je nestárnuca klasika s množstvom skvelých nápadov, jeho pokračovanie je o niekoľko levelov nižšie. Kto nevidel o nič nepríde. 30% ()

Peddro

Vnímám to stejně, jako první díl, teď už čtyřicátníci na mentální úrovni puberťáků ze zvláštní školy... Nepřijde mi to vtipné. Je mi trapně za ně ()

soukyd33

Začátek je TOP. Pak to ale jde lehce s kopce. Tady už nám nápady lehce utíkají. Hláška: "Jsi v křoví!" 😄 Hláška: "Jsi úplná kopie, svojí matky." 😄 Scéna se psem je TOP! 😄 Zkusíme smraďocha? 😂 Hláška: "To si děláš srandu? Teď je v týmu s námi?" 👍😂 Humor zde je, ale takový senilní. Herecké výkony hlavních postav jsou dobré, ale v tomhle věku by jste je už nečekali. 🤔 Hvězdiček 4 ()

vinducha

Povedlo se to bratrům Farrellyovým . Na 1. si vzpomenu po těch letech matně . , ale tady mě po těch 20 letech Harry s LLoydem párkrát opět dostali , například když se konečně dozvěděli , jak je to vlastně s tím sexem. Jako zábava je to opravdu nenáročná . Ale vypnul sem rácio a nechal to působit , no a hádejte , fungovalo to. ()

junglebero

Nevím co se vám nelíbí... Návrat blbců alá 20ti-letý vtípek byl dle mého super nápad. Jim Carrey ve svém věku dokázal ztvárnit stejného idiota jako před 20 lety. Nešlo to vůůbec na nervy, ba naopak, jeho vtipy a obličeje se tam hodily, bylo to tak akorát. Jeff Daniels se v první půlce filmu tak nějak chytal, pak ok. My si to s přítelkyní v kině užili. Za mě 75%. ()

+sfinx+

Výborné pokračování. Hrdinové jsou už sice starší, ale blbost kvete v každém věku. Od prvního vtipu jsem doufal, že se laťka udrží a ona opravdu nespadla. Čekal jsem zábavné pokračování a především doufal v nějaké originální vtipy, obojí dodrženo, takže není proč shazovat.. ()

Gagin

Já se pobavil. Nebýt Jima Carreye, patrně by to byl jen trapný pokus, ale takhle zkrátka skvělej návrat ke klasice. Fakt je to 20 let? Vždyť Carrey vypadá v tom filmu stále stejně. Super... ()

Pidasmrz

Pokračování po 20 letech mohlo dopadnout špatně, opak je ovšem pravdou. Filmový děj je sice okopírovaný od „jedničky“, ale nové hlášky a vtipy s občasným navázáním na první díl pobaví téměř každého filmového nadšence „jedničky“. Film hodnotím 3,5* + 1* z nostalgie a 0,5* za poslední část kdy Harry přizná pravdu o svém onemocnění. Takže celkové hodnocení 5*, kde jedna hvězda je pouze nostalgická. ()

CML1975

Nevím, jak ostatní zde píšící...já se královsky bavil...i když zde bylo odkazů na první díl opravdu hodně, nemůžu se zbavit dojmu, že jsem se bavil víc než u dílu prvního...dvojka mi přišla daleko víc ujetější a už dlouho jsem neslyšel v kině tak hlasitý smích...nemůžu hodnotit jinak ()

M4rty5

Opět se potvrzuje, že pokud je fekální humor omezen na únosnou míru tak může být i velmi trefný ;-). Nicméně o tomhle ten film není. Postavy hláškují, dělají ksichty ( Jim Carrey speciálně :-) ), vtipné scénky fungují ve většině případů velmi dobře a člověk se výborně baví. Měl sem trochu strach z tohoto pokračování, ale konalo se milé překvapení ;-). ()

Modrá ocel vrací úder

Modrá ocel vrací úder

21.11.2014

O pokračování kultovní komedie Zoolander se mluví už pár let. Až nyní se ale začíná hýbat kupředu, což může i nemusí souviset s úspěchem Návratu blbýho a blbějšího. Jim Carrey a Jeff Daniels ovládli… (více)

Vrátí se Táta v sukni?

Vrátí se Táta v sukni?

18.04.2014

Ještě jsme ani neviděli Blbý a blbější 2 a už se začíná rýsovat další pokračování devadesátkové komediální klasiky. Tentokrát jde o one man show Robina Williamse Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, která… (více)