Labyrint mysli

John je obdarován mimořádnými schopnostmi a pracuje jako "paměťový" detektiv společnosti Mindscape. Jeho úkolem je vracet se zpět v čase na místa zločinů, a odhalit tak vraha. Během jednoho sezení John dostane mrtvici a po dobu dvou let pro firmu nemůže pracovat. Bez finančního příjmu se dostává do dluhů, jeho dům je na seznamu hypoteční agentury a on si začíná uvědomovat, že musí začít vydělávat. Jeho novým případem je dcera bohatých rodičů, která z ničeho nic začala odmítat stravu. Johnova role je jednoduchá - musí docílit toho, aby opět začala žít jako obyčejná dospívající dívka, aby nemusela být umístěna do specializovaného ústavu. Jedná se na první pohled o snadný případ, ale čím hlouběji John proniká do dívčiny paměti, tím tajemnější a děsivější celý případ je. (Nova Cinema)

lineker

Tento typ filmu bude u mně vždy trefou do černého. Jasně. V žánru mysteriózních thrillerů nejde o žádný průlom či překvapení (děsivá minulost,rodinné tajemství,gradující atmosféra),ale co by emočně nevyzpytatelná, mimořádně inteligentní dívka byla Taissa neobyčejně suveréní, a po jejím výkonu v American horor story u mně opět bodovala. Závěr nakonec vcelku překvapil. ()

basenka123

Páčilo sa mi to od samého začiatku. Film bol zo začiatku dokonalý, teda aspoň pre mňa. Bolo tam napätie, ale na konci mi niečo chýbalo. Chcela som vedieť, ako to skutočne bolo. Čiže je to: "Film, ktorému chýba koniec". Asi tak by som to nazvala. ()

Major776

Slušný thriller, který klopýtá jen v málo místech. Pokud divák není přehnaně přemýšlivý a nechá se vtáhnout do děje odměnou mu bude slušná porce napětí. ()

mad.dog

Dobrý thriller, který využívá námět z Inception. Mark Strong a herečka Anny hrají super, horší je už scénář a režie. Solidní průměr. ()

Mezerník

Výborná režie, atmosféra chytne od první minuty a některé scény jsou nezapomenutelné (třeba první návštěva u Anny). Bohužel... vyplatilo by se ještě trochu pohrát se scénářem. Forma je lepší než obsah. SPOILER: Nevadí mi řada neodpovězených otázek na konci, ale nelogičnost.. Proč by to vlastně Anna celé dělala? Proč by do toho zatahovala plno "nevinných" lidí? A pokud chtěla na konci opravdu uniknout, proč se tedy zase prozradila, že žije? Škoda, mohl to být jedinečný film ()

dr.Queen

Připadalo mi to jako jeden z dílů Odložených případů,nebo těm podobným.Na nedělní odpoledne,pěkně po obídku,se u toho dobře dřímalo. ()

DiableBlanc

Popravdě jsem nejdříve čekal, že budou vymítat nějakého ďábla z domu/rodiny/slečny a nebude za tím nic víc, nic míň ...ale film překvapil zajímavým zvratem a dějem, který jsem nehádal ...každá scéna, každá nalezená stopa tě nutí přemýšlet, pochybovat ...a hledat pravdu spolu s Johnem, což tě udržuje ve střehu a při smyslech ()

Dalajlada

Od první chvíle je jasná pointa filmu. Bohužel. Ale má to fajn atmosféru a herecké výkony jsou skvělé. A taky nám otevírá cestu k zamyšlení nad tím, jestli je tato forma vyšetřování správná. ()