Labyrint mysli

John je obdarován mimořádnými schopnostmi a pracuje jako "paměťový" detektiv společnosti Mindscape. Jeho úkolem je vracet se zpět v čase na místa zločinů, a odhalit tak vraha. Během jednoho sezení John dostane mrtvici a po dobu dvou let pro firmu nemůže pracovat. Bez finančního příjmu se dostává do dluhů, jeho dům je na seznamu hypoteční agentury a on si začíná uvědomovat, že musí začít vydělávat. Jeho novým případem je dcera bohatých rodičů, která z ničeho nic začala odmítat stravu. Johnova role je jednoduchá - musí docílit toho, aby opět začala žít jako obyčejná dospívající dívka, aby nemusela být umístěna do specializovaného ústavu. Jedná se na první pohled o snadný případ, ale čím hlouběji John proniká do dívčiny paměti, tím tajemnější a děsivější celý případ je. (Nova Cinema)

MareT.

Film, ktery napina od prvnich minut. Libi se mi pocit, ze neco tady nehraje a ja prakticky nevim komu verit (natoz sam sobe a to co vidim). Je to opravdovy Mindfuck, ktery pohrbiva pointa, ktera vysumi do ztracena. ()

Hanys_

Napínavý thriller s originální zápletkou (teda aspoň zpočátku to působí dost svěže). Hodně rychle ale začne být jasné, kdo, co a jak, a tak prostě Anna už tolik nebaví. Farmiga mladší celkem fain, ale moc jsem té její mladé postavě nežral tu její schopnost a genialitu. 6/10 ()

Paity

Osobně mi to jako nějaké mysteriózní nepřišlo. Hlavní hrdinka pak vyloženě otravná nána, která se snažila o herectví, ale ani jednou ji to nevyšlo. ()

666Carnage

Film má dost zajímavou zápletku a nápad. Je to jeden z těch filmů kde si na konci říkáte WTF?. Pokud někoho baví temnější thrillery s psychologickým nádechem tak hurá do toho. Je tu super obsazení a film ani nemá dlouhou stopáž, takže není moc prostoru se nudit. Mám rád když narazím na film náhodou a má něco do sebe. 60% ()

lucijelucije

Velké překvapení přinesl tenhle nenápadný snímek Anna..Všechno, co děj nabízí je jen jedna část toho, co v tomhle thrilleru najdete. Možná je ten závěr trošku přišlápnutý, ale nic se nemění na tom, že dobrý psychologický thriller s prvky mysteriózna, dneska jen stěží najdete. Proto je Anna pro mě ve svém žánrů na velkém vrcholu. ()

Hanes88

No nějak tak jsem ten závěr předpokládal už strašně brzo, což je škoda. Jinak ale celkem zajímavý filmek s dobrým obsazením a určitě neuškodí se něj podívat. Určitě zaujme. 70%. ()

Kejf.

Přišlo mi, že ve filmu došlo k pár nelogickým či nevyřčeným a nedořešeným momentům, film ve mě zanechal par otázek, na které si odpověď od konce filmu asi nevyvodím. To považuju za největší mínus a za normálních okolností bych dala 3 hvězdy, ale díky nápadu a mojí oblíbený Taissičce dávám 4 :) ()

Illy

Rozehráno v parádní atmosféře a ano, je to průhledné jak sklenka vody. Víc takových filmů a zároveň trošku zapracovat na scénáři. ()

warrenur

Nechal som sa navnadit touto psycho-mystery zalezitostou a tiez mladuckou Taissou. Hoci ta spolu so Strongom v pohode tahaju dej a aj atmosfera dycha pekne na krk, film sa pre mna stal po pol-hodine lahko predvidatelny a tak som polahky uhadol, ako sa bude odvijat a ako dopadne. To a par logickych preslapov sa da vycitat, avsak ako prosta zabavka na vecer filmik vyhovuje. Minimalne namet, jeho stvarnenie a ustredna dvojka stoji za straveny cas. Odporucam. ()

Viperine

Je to fakt nuda, když už ve třetině je nad slunce jasné, jak to dopadne... Nezachránila to ani velmi slušná obrazová stránka filmu a herecké výkony. ()

Ben Nevis

Příjemně plynoucí thriller zaměřený na psychologii. Viděli jsme Šestý smysl či Inception, a tak jsme připraveni. Od jistého momentu hledáme indície vedoucí k pravdě a je to větší zábava než samotný příběh. ()

BOURQUE

Prostredie s dobrými svetlami, slušne zahrané charaktery pre T. Farmigu a M. Stronga. Príbeh síce obsahuje niekoľko nedostatkov a nevypracovaných častí (hlavne záver), no aj napriek tomu sa jedná o slušne natočený a zahraný „psychologický“ príbeh. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

SpeedyCZ

Je velká chyba, že tenhle film s vynikajícím Markem Strongem nestojí na lepším scénáři. Filmu strašně podráží nohy konec. Myšlenka je totiž velmi zajímavá, a zpracování ušlo. No aspoň, že máme pořád skvělé Inception. :) ()

Kingjiri

Filmařina i herecký obsazení na slušný úrovni, ale scénáristům se nepovedlo dobrej nápad pořádně prodat. Já mám prostě problém přijímat geniální teenagery, který by přechytračili i kino plný Sheldonů Cooperů (i když pravda, v tom případě bych nemoh sledovat velice roztomilou Taissu Farmigu:)). Mimo to chtěl závěr ještě víc propracovat, zdál se mi totiž vzhledem k osudu postavy Anny odbytej a rychlejší tempo vyprávění s větší porcí napětí by Anička taky snesla. Vynechal bych aspoň většinu Johnovejch vzpomínek na manželku a snažil se "detektivně pátrací" scény částeně nahradit akcí. Třetí slabší hvězda za zajímavou atmosféru. ()

hulinsky

Nedostatecne vyuzity zajimavy namet, trosku nedotazeny zaver, ale Taissa top, coz me jakozto vysoce neobjektivnimu uzivateli bohate staci k nadprumernemu hodnoceni ()

Charlie84

Pořád jsem čekal, kdy se to přehoupne v něco víc...a čekal...a čekal...a přišla pointa a titulky. Velice průhledná pointa a velice standardní titulky. Leč nedokoukal jsem je celé, možná následovala ještě potitulková scéna, která...ale kdež, proč se tady snažit něco vymýšlet, je to průměr nad průměr s místy zajímavými obrázky a dobrým zvukem (ne hudbou, skutečně zvukem...nebo jsem si jen vzal lepší sluchátka než obvykle?) a Markem Strongem, jehož urputné herectví je...trochu k smíchu, trochu zábavné a trochu mimo. Což vlastně vystihuje celý film. Trochu mimo...alespoň mimo mě určitě.... ()