Ledové království

• slovenský

Ľadové kráľovstvo

Animovaný / Muzikál / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 102 min

Roztálo srdce ledové. Mnoho to nechtělo, jen dotek lásky v okamžik pravý. .. Jsem naměkko. Úchvatná animace, chytlavé melodie. Monika Absolonová a Tereza Martinková zpívají jako slavice zlaté. A tak si Frozen do topky hned míří.(19.11.2014)

Taková normální disneyovka říkal jsem si. Ale pak přišel zvrat, pomalu jak z Hry o Trůny, který jsem tedy opravdu nečekal. Miluju, když mě film překvapí.(26.12.2015)

V záplavě animovaných pohádek je Ledové království příběhově průměrné, ale vizuálem a díky překrásným písničkám, převyšuje ty ostatní :) Zase důvod, proč bych chtěla být animovaná, kvůli těm ledovým šatům a hlasu, který měla Elsa! :)(20.1.2014)

Nejslabší Disneyovka za hodně let (dlouho jsem přemýšlel o dvou hvězdách) .... Paradoxně nejvýdělečnější (ale tohle měřítko už dávno nemá s kvalitou moc společného).(7.4.2014)

• xxmartinxx

Velmi otravný film (odpudivý popíkovský soundtrack, tady by brzdil i Elton John), kde se dějí věci, aniž by byl byť naznačen jejich smysl, a postavy k sobě cítí extra silné emoce, aniž by bylo lidsky pochopitelné proč. Animace nudná (a sníh působí jako polystyrén, lidem navíc ani nejde pára od pusy a obecně dojem zimy neexistuje). Disneyovské kýče přestaly být zajímavé už hodně dávno. 50 %(30.1.2014)