poster

Ledové království

 • anglický

  Frozen

 • slovenský

  Ľadové kráľovstvo

Animovaný / Muzikál / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faidra
  **

  Viděná verze byla skutečně 3D - drahá, digitální a debilní.(20.12.2013)

 • B!shop
  ***

  No zas tak uzasny to teda nebylo. Problem je, ze prvni tretina filmu je vcelku nuda, proste takova pohadka o dvou sestrach. Film chytne dech az v momente, kdy na scenu prijde dodavatel ledu a snehulak, nebejt nich, tak se daj vtipy spocitat na prstech jedny ruky. Snehulak je sice infantilni, ale skvele zabavna postava a doved bych si ho klidne predstavit v samostatnym dobrodruzstvi. Jinak animace je spis prumerna a co se tyce hudby, ta by usla, ale ty neustaly zpivany dialogy zacnou bejt po case krapet otravny. Ale na jedno skouknuti se to da. Lepsi 3*.(4.2.2014)

 • DaViD´82
  ***

  Prazvláštně vystavěno; v první polovině se neděje ale lautr nic a tak se čas "nahání" písničkami "na sílu" v každé druhé scéně (prostě regulérní muzikál s pochybnou kvalitou produkce), aby se v druhé polovině konečně něco dít začalo (takový Hans Christian Andersen à la Disney) a rázem písně mizí a mizí až vymizí dočista (závěrečná cca půlhodina). Krásně stylizované a díky druhé polovině i více pro klučičí prcky než by jeden od "princezňácké uzpívané pohajdy" čekal. Což každopádně nic nemění na tom, že to nesporně je spíše pro děvčata a tomu odpovídá i role mužských postav, které tu jsou vyloženě do počtu (snad až na Olafa a soba).(24.12.2016)

 • Cervenak
  ***

  Fajn vtípky, strhujúce akčné scény, úchvatný vizuál, veľmi pekná postvikingská štylizácia. Len tomu bolestne chýba príbeh, ktorý by dával aspoň aký-taký zmysel.(6.1.2014)

 • Galadriel
  ***

  Hodně slabá disneyovka, držící se všech zaběhnutých klišé, které ale nefungují jako dobře promazaný stroj, jak tomu bývalo zvykem. Pár dobrých momentů, jedna pěkná písnička a krásné prostředí na dobrý film nestačí. Uvažovala jsem i o dvou hvězdičkách, ale nakonec děti se asi pobaví a Olaf byl prostě fajn.(25.8.2014)

 • - Herec Jack Whitehall získal miniroličku trolla Lokiho, který měl říci pouze jednu větu. Jenže scéna, v níž se tento troll objevil, byla nakonec z filmu vystřižena. (Zdroj: The Graham Norton Show). (Nikitera)

 • - Ve chvíli, kdy se Elsa připojila k Disney princeznám, byla jediná, kdo nebyl teenager. (Natami)

 • - Aby Elsina ledová kouzla působila co nejdokonaleji, povolali tvůrci filmu na pomoc doktora Thomase Paintera, vědce z Jet Propulsion Laboratory v Pasadeně, známého prostě jako „doktor Sníh", který jim chování sněhu vysvětlil na molekulární úrovni. (Zdroj: Falcon a.s.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace