Danversová a Navarrová se při řešení vlastních rodinných krizí zaměří na místo Anniiny vraždy... a jeho spojení se stanicí Tsalal. (HBO Max)

Charvy.666

Nejslabší díl jinak výborného seroše. Až mě vlastně překvapilo, jak špatný to, s porovnáním s minulými díly, bylo... ()

chozze008

Todle je skoro v každém seriálu. Myslím, že už jsem pro to měl příznačnější adjektivum, ale prostě "vložkový" díl. Skoro nic se neděje, což je na seriál o 6 epizodách bída. Klidně skočte na 45 minutu. ()

GinaT

Jako jak chtej dostat rozuzleni do 2 dilu kdyz se tam doted nic nestalo to jsem teda zvedava. nuda nuda sed sed… zapletka nijaka, o vysetrovani se tu taky neda mluvit, hlavne ze jsou tam duchove a spirala…. Jedina sympaticka postava je Qavvik. A pardon v tech domorodejch pani aby se cert vyznal kdyz vypadaji vsechny stejne. ()

BullittSF

To je tak, když máš děj na 90 minutový thriller a děláš z toho 6 hodin seriálu. Bohužel, když ani u 4.dílu nevíš,proč se ty postavy chovají divně, je těžké to sledovat s nějakým uspokojením, pokud člověk není milovníkem cool temných random záběrů. ()

SavagerXx

Velmi křehké vztahy pokračují, do teď jsem ještě naivně doufal že se to otočí ale prostě ne. Už asi třetí díl se koukáme na to jak se postavy hádají, brečí a mluví o svých zážitcích z minulosti. Už po třetí se celý díl vůbec nic neděje aby se v posledních 5 minutách stalo něco malinko zajímavýho a čekalo se týden na to stejný. ()

Salober

4.dílem končím, vydržel jsem to jen kvůli Jodii Fosterové, kterou mám rád. Ale dál už to nejde….deprese na depresi, samí ztroskotanci, nelogičnosti, prostě hovadina. Kdyby tam všechny postavy umrzli, tak je mi to fuk. Tohle pokračování se prostě nepovedlo! ()

radjur

A je tu zase klasický scénář typu: co díl to 10% hlavní dějové linky a 90% omáček(sr@ček). A tak z nadějeplného skoro sci-fi thrileru tu máme etno psychoalkoholické PTSD rodinné drama. Na konci o5 cliffhanger, ze kterého v dalším díle zase nic nebude.  V posledním díle uvidíme jeskyni ve které bude probuzená suchozemská EMP verlyba z pravěku pojídat bezokého bíleho medvídka. A to nás bude lákat na odpovědi v další sérii, protože mezitím se bude 2 hodiny řešit kolik peněz poslal táta polda na účet virtuální přítelkyni, a mladého opustí žena, bo je furt v robotě kvůli vyšetřování hlavní dějové linky, která zabere v každém díle max. 10minut času. Sice mám slovenské kořeny, ale pohled na tu sérii je jak vidno (viz ostatní komenty) ryze český :D ()

martin.herza

Nejspíš to bude se slovenským dabingem o 100% lepší zážitek, soudě podle zdejších hodnocení. Nuda prokládaná zombie lekačkama, díky kterým alespoň v tom aljašským šeru neusnete. Snad budou poslední dva díly skvělý a veškerý linky se spojí v našláplej závěr. Zatím to smrdí jako tuleň. ()

krasava

Ženský film - hrdinky, režisérka, spoluscénáristka. To je něco pro mě. Temná atmosféra dostála reputaci série. Skočilo to ale moc rychle, klidně mohl být ještě jeden díl. Hudbu si přidám do playlistu a budu se divat opakovaně. ()