Oscarový Cuba Gooding, Jr. v roli Darrina Hilla, uhlazeného newyorského reklamního agenta, ke kterému se štěstí obrátilo zády. Právě se vrací do svého rodného městečka v Georgii, aby si vyzvedl dědictví po tetě. Ale dřív, než je získá, musí splnit tetino poslední přání - dát dohromady sbor a vyhrát s ním výroční soutěž "Gospel Explosion". Darrin brzy zjistí, že město je plné různých postaviček, ale jen málo talentovaných zpěváků. Pak ale potká Lilly, krásnou jazzovou zpěvačku s božským hlasem. Lilly je doslova odpovědí na jeho modlitby... pokud ji však získá pro svůj záměr a přemluví ji, aby zpívala. Podívejte se, jak se Darrin pokouší dovést svou pestrou skupinku k vítězství a při té příležitosti objevuje, že mu teta zanechala daleko víc než jen peníze. (oficiální text distributora)

Jaňo

Klasika, ktorá sa dá pozrieť, dobrá hudba, ale inak priemer... Ničím neprekvapí, zaručený happyend uhádnete už v prvej štvrtine filmu. ()

kinghome odpad!

Debilní propagace náboženství a blbej pokus o komedii. Tyhle kostelní černošské "komedie" jsou vážně nechutný. Odpad odpadů. ()

lennyd

Z šedivého podprůměru nevytáhl Fighting Temptations ani Cuba Gooding Jr, ani Beyonce Knowles (zpěvačka Destinys Child). Darrin (Cuba Gooding Jr.) v mládí se svoji matkou opustil malé americké městečko, aby se tam po smrti své tety vrátil, a splnil její poslední přání a dostal místní kostelní sbor na soutěž těchto sborů... ()

jatamansi

Opsaná Sestra v akci, kostel, sbor, někdo něco musí zachránit. Jen místo jeptišky neposlušný synek. Autoři si s dějem hlavu nelámali. Včetně toho svlékání z kostelních rouch. Co mě nepřestává v podobných filmech přivádět v úžas jsou kreace na hlavách černošek v kostele. ()

Marty89

Musím říct, že to je typická komedie, která by v mých očích měla 2*, ale protože mám rád Goodinga, tak ještě jednu přidám. Na odpolední odreagování je to celkem příjemná záležitost. ()

YoZo8

Príjemná komediálna jednorázovka, ktorá pobaví aj rozcitlivie. Cuba Gooding JR. opäť predviedol svoj humorný talent, kde mu perfektne sekundovala Beyonce naopak svojim speváckym talentom. Komédia s bohatou dávkou humoru a s americkým klišé na záver. No tu mi to tento raz až tak neprekážalo. ()

Paity

Klasický romantický americký cajdák, tentokrát brnkající na afroamerickou strunu. Ne, díky, nemám zájem. ()

Radim

Nic moc jsem od toho nečekal, nakonec jsem byl celkem mile překvapen. Dějově velice chudé, něco jako "Sestra v akci 3", ale film má absolutně skvělou hudbu - gospel opravdu můžu a místy mi běhal mráz po zádech. Navíc mě mile překvapila Beyoncé, od které jsem čekal hereckou sebestřednou topornost Mariah Carey; neměl jsem sice možnost film vidět s původním znění, takže výkon posoudit nedokážu, ale působila přirozeně a jako zpěvačka je opravdu dobrá. ()

Jeržik

Jedna z nejlepších Goodingových komedií, a to ho nemám nijak zvlášť v oblibě. Z počátku rutinní nuda s, pro mě nenesitelnou, křesťanskou tématikou. Postupem času ale stále více muzikální a hlavně hodně vtipná komedie bez fekálních forů a s hlasem Beyoncé Knowles. Celkově je to lehký nadprůměr, ale protože je druhá půlka dvakrát lepší než ta první, Cuba je vic než snesitelný a Beyoncé rozkošná, je hodnocení trošku vyšší. 65%. ()

Angie91

Nekompromisně by toto DVD letělo do koše, kdyby nebylo jediné zcela zjevné záchrany - a tou byl zpěv. Nádherné písně babtistických sborů byla vždycky moje slabina, a protože je Beyoncé naprosto skvělá zpěvačka (o hereckém talentu raději mluvit nebudu :o( ) dávám nakonec 3*... ()

Spacecore

Skvělá černošská komedie pro sobotní, či nedělní odpoledne. Cuba Gooding jako velkoměstský frajírek a nádherná Beyonce coby soulová diva. K tomu skvělá gospelová hudba. ()

Luqi

Asi bude niečo "špatne", pretože najlepšia scéna z filmu je záverečný breakdance s titulkami C. Goodinga jr. - klobúk dole, ak to teda bol on osobne ................ Ale inak, zaujímavé je, že rok výroby tohto filmu je totožný s rokom vydania prvého sólového albumu Beyonce. Že by náhoda ??? ()

DHDV

Nepřemýšlím o dalším zhlédnutí, jelikož tento film nenabízi nic… možná dobrou kostelní hudbu! ()

bolf!k

no i mistr tesar se nekdy utne a nutno rict ze s timhle filmem u me Cuba Jr. moc nezabodoval...docela nuda s par radoby ftipnejma scenkama u kterejch sem se ale moc nesmal.. ()

skejpa

3 hvězdičky nejen za goodinga jr. ale také za pěknou hudbu. Už od začátku film zaujme ale pak to trochu upadá. Většina diváků již dopředu tuší, jak bude film probíhat ale to nemění nic na tom, že pro jedno shlédnutí film dokáže udržet pozornost a příjemně pobavit. ()

RigorMortis

Beyoncé a Cuba to istia. Pekný film s peknou myšlienkou, tak na sobotné popoludnie, keď človek nemá čo robiť. Ale žiaľ priemer. ()

Filipes

Dobrá komedie kterou nemusí ocenit každý. Jsem milovník gospelu a hudby vůbec- takže pro mě to je velmi kvalitní zážitek s příjemným Cuba Gooding Juniorem a Beyonce. K tomu spousta milých vtípků a scéna v holičství, která vás nutí vstát a tančit do rytmu. ()