Čtveřice mladých mužů se vypravila na prázdniny na venkov, aby si tu užila slunce, vody a hlavně příjemného nicnedělání. Nakupovat chodí k obchodníkovi Julesovi do blízké vesničky. Vychytralý majitel obchůdku dokáže využít i toho, že jeho půvabná dcera padla mládencům - zejména Gérardovi - do oka. A tak mladíci - oblíbení Les Charlots - se nejen nechají v obchodě okrádat, zapojí se do výzdoby města, a dokonce obléknou i závodnické dresy. A tak, pro přízeň krásné dívky v zápalu boje zapomenou i na svou vysněnou dovolenou. Ve francouzské komedii Blázni ze stadiónu se znovu přesvědčíme, že mladí muži ze skupiny Les Charlots se jen tak lehce nevzdávají! (oficiální text distributora)

ScarPoul

Ja moc tieto Francúzske komédie nemusím. Je pravda, že mi prišli nesympatické keď som bol mladší a potom som si k nim cestu už jednoducho nehľadal, ale skrátka mi na nich prišlo niečo odpudivé. Teraz som sa náhodou dostal k tejto a bol som pomerne prekvapený. Film postavený na gagoch - hlavne tých absurdných- má šialené tempo a množstvo zapamätateľných postavičiek ktoré sa bláznia a robia všemožné kúsky aby zaujali. Je to vtipné, má to spád, je tam jedna krásna spanilá slečna a v zásade je to dokonalá oddychovka ktorá neurazí. Stále sa nejdem hnať do pozerania ďalších dielov, ale ak by som náhodou na nejaký natrafil asi si ho pozriem. ()

Pink.Panther

Dobré, ale mám trochu pochybnosti. V pěti letech jsem tomu dal 5 bábovek, v patnácti 4 korbely, v pětadvaceti 3 hvězdy. Má to nějak sestupnou tendenci. Abych to s takovou za deset let úplně nepohřbil jedním věncem... Produkce: Les Films Christian Fechner ()

Radka_86

Další bláznivej počin bažantů, který oplívá humorem který vás zaručeně dostane do kolen :) Ujeté a megavtipné situace, které jsou zároveň vkusné a nápadité, to je typ komedií které jsou věčné...aspoň tedy pro mě. Čistá zábava :D ()

Adman

Skvěle praštěný a skvěle šílený příběh čtyř veselých chlapíků co mají něco do sebe. Prožívají příjemný příběh, který by se dal s přehledem nazvat jako oddechovka pro chvíli pohody. Milostný příběh a nějáká ta romantika samozřejmě nesm chybět. Takové ftipy, vychytávky a gegy které jsou tak geniálně použity, jsem opravdu ještě nikde neviděl. Smát se prostě člověk musí, je to zdravé no ne? ()

Paxxx.cz

Dokonalá komedie nabitá vtipem na které jsem výrůstal. Jednoznačně nejlepší film s touto kapelou, která mě vždy zaručeně dostane...9/10. ()

Pierre

Ale jo. U Claude Zidiho oceňuji,  jak jeho pozdější kousky, kdy se mu již podařilo gagy skloubit i se souvislým příběhem a spolupracovat s mnoha hvězdami francouzské komedie, tak i tyhle začátky s bažanty, protože prostě čpí krásnou láskou ke hravosti, rošťáctví a grotestnosti. Ano, Bažanti byli super a to natáhnutí série gagů do celovečerního filmu je mi taktéž velmi sympatické. Nakonec i ta jednotná línie se sportem se podaří  udržet a že mě jinak sport tolik nebaví, tak tady byl fajn. Ostatně pro lásku se vyplatí i sportoval a u té smrštĕ gagů si ani nešlo vydechnout. Byť některé jsou geniální, některé splynou a některé se pohybují až trochu na hranici trapnosti. Ale v celkovém dojmu jde o příjemné hravé antré s milou atmosférou, které tentokrát obohatil i mistr malých roli Paul Préboist se svým (filmovým) tlustým synkem. Snad jen trošku škoda, že oproti úvodnímu dílu nebo Velkému bazaru Bažanti film neobohatili o hudební nádech a neobstarali nějáký song. Ale úvodní melodie je vynikajcí. A jinak všechny případné nedostatky vynahradí to, co jsem napsal již u předchozího dílu. Bažanti byli (minimálně ve svých začátcích) velmi sympatičtí.  Jejich hravost je chytlavá, bral bych je hned za kámoše a chtělo by to podobné  optimistické party i dnes.A podobné párty jako jsou tyto filmy taky. ()

blackrain

Proti stresu absolutní jednička, ale hodně šílená a ztřeštěná. Od těch bláznivých kluků ani nic jiného očekávat nemůžete. ()

ABLABLABLA

Teprve druhý film, co jsem s touto kapelou Les Charlots viděla a musím uznat, že prostě umí rozesmát. Místy to člověku už ale přijde jako velká spleť vtipných scének, gagů a tak dále, že je z toho jen monolit, kdy se člověk směje a nedává to žádný smysl... není ani chvíle na vydechnutí. Každopádně tahle banda floutků vás nenechá chladnými a já se musím podívat na nějaký jejich další film. ()

topi

Moje druhé seznámení s Les Charlots a tady jsem narazil. Mám rád bláznivé situace a absurdní humor, ale tohle už je total crazy magořina, kde se nějaká dějová linie ztrácí pod tlakem stovek gagů, z nichž vtipných je skutečně málo. Jeden fór jakoby vypadl z Vrchní prchni! :D. Dohromady je to ale jakýsi slepenec skečů za hranicí trapnosti a velmi brzy nudící. Co je moc, to je moc, v tomto případě až přespříliš. ()

Damiel

Ze šestice bažantích kousků, které jsem viděl, je tohle jednoznačně nejlepší záležitost, o malý kousek před Velkým bazarem. Hodně povedených frků, správná třeskutá komedie. ()

katuska138

Naprosto super ujetá zábava. Tolik povedených fórů pokupě se už dnes jen tak nevidí. Jen musím pořád přemýšlet nad těma jejich extrémně upnutýma kalhotama. ()

Hennes

Když jsem to sledoval v dětství, moc jsem se u toho bavil a mohl to vidět pořád. Jsou to gagy dobře sestavené v plynulý děj a v tomto stylu byli Les Charlots výborní ()