Čtveřice mladých mužů se vypravila na prázdniny na venkov, aby si tu užila slunce, vody a hlavně příjemného nicnedělání. Nakupovat chodí k obchodníkovi Julesovi do blízké vesničky. Vychytralý majitel obchůdku dokáže využít i toho, že jeho půvabná dcera padla mládencům - zejména Gérardovi - do oka. A tak mladíci - oblíbení Les Charlots - se nejen nechají v obchodě okrádat, zapojí se do výzdoby města, a dokonce obléknou i závodnické dresy. A tak, pro přízeň krásné dívky v zápalu boje zapomenou i na svou vysněnou dovolenou. Ve francouzské komedii Blázni ze stadiónu se znovu přesvědčíme, že mladí muži ze skupiny Les Charlots se jen tak lehce nevzdávají! (oficiální text distributora)

Zagros

Blázni ze stadiónu od proslulé francouzské skupiny Les Charlots patří k tomu nejlepšímu, co kdy tahle stvořila. Film u mě má navíc tu výhodu, že jsem v mládí hodně sportoval a spoustu scének tak dostalo často i neplánovanou přidanou hodnotu, když se mi to krásně spojilo s realitou. :-) Zvedám hodnocení na čtyři hvězdy. Pokud náhodou tuto skupinu ještě vůbec neznáte, na začátek doporučuji právě Blázny ze stadiónu a Velký bazar. ()

Foxhound#1

Spolu se serií bažantů z vojny je tohle nejpovedenější počit Les Charlots. Nejradši mám tu pasáž, kdy vyhrávaj jeden závod za druhym. ()

ClimbVibe

Při sledování tohoto filmu mně napadalo jak je možné že vzniklo něco tak ztřeštěného, že někdo dal peníze na scénář kde každou chvíli někdo někam spadne nebo někoho udeří. Kadence vtipů (5 za minutu z toho jeden dobrý) je na začátkku filmu příjemným šokem, ale ke konci je už skoro únavná. Je to pocta groteskám, které jsou vtipné natolik jak je vtipný ten či onen karambol? Rozhodně bych nečekal, že mne tolik rozesměje situace, kdy někdo otevře dveře od auta a z nich někdo vypadne na zem... ()

Hanes88

Toto je tak ujetá komedie až je dobrá :). Nebyla to určitě jedna z nejlepších komedií, ale určitě dost pobaví. 70%. ()

Rozjimatel

Stupídna bláznivá komédia, ktorá vo mne vyvolávala striedavo salvy smiechu a silné rozpaky. Hlavní "herci" sú totálne drevení a dosť prihlúplo sa smejú na vlastných vtipoch, našťastie o nich vo filme vôbec nejde. Ide hlavne o ten sled šialených gagov, o to množstvo vtipných nápadov, ktorými film doslova hýri. Vzhľadom na ne divák blahosklonne odpustí všetky tie trápne akože vtipy, ktoré prichádzajú v pravidelných intervaloch. ()

MR007

Les Charlots byli již ve své době druhá liga francouzské komedie, tento film je ještě jeden z jejich lepších. ()

bolan

Jako malej jsem se tomu strašně smál - dnes se bojím na to kouknout abych si nezkazil iluze a dětský sny. ()

IvcaSammet

Pro mě jeden z nejslabších dílů Les Charlots. Ne že bych se při sledování nebavila, to netvrdím, ale humor v tomto filmu ustoupil "honění" se za ženskou, které absolutně vůbec neví co chce. Což je podle mě velká škoda ... Kdyby celou zápletku s ne zrovna nejkrásnější Martine Kelly vypustili a zaměřili se pouze na olympiádu, určitě bych hodnotila jinak. V první polovině filmu jsem se i přes skvělá hlášky občas nudila a i přes úžasnou druhou část filmu mě konec zase vrátil zpět na začátek ... Blázni ze stadionu sice nejsou úplně na tři hvězdičky, ale čtyři jim prostě dát nemůžu, protože nebyli tak dobří jako předchozí Bažanti ... ()

Stocki

Jeden z nejlepších filmů s touto bláznivou partou, velmi povedený scénář, skvělá hudba a krásné exteriéry městečka Graveson. Vtipná je pak postava Luciena, který zde dostává patřičně na prdel :D ()

mladas16

Když se chce člověk opravdu od srdce zasmát, tak Les Charlots nikdy nezklamou. Blázni ze stadiónu jsou asi ze všech dílů nejpovedenější :) ()

pipapa

Jako mladá jsem filmové Les Charlots zcela ignorovala, zato "na stará kolena" jsem v některých jejich šílenostech objevila ten nejlepší způsob, jak se totálně odreagovat/vypnout před obrazovkou. A tenhle jejich kousek opravdu nedovoluje se nad čímkoli zamýšlet, kritizovat nebo hledat to či ono umění. Tohle je dokonalé "bud´ a nebo" = bud´ vás to zhypnotizuje nebo vás to znechutí. Divák, který vždy očekává něco/cokoli k přemýšlení, tady tvrdě narazí! Tohle bizarní dílko vám nedá ani vteřinu vydechnout = z jak-na-běžícím-pásu na sebe nahuštěných gagů vám budou vstávat vlasy na hlavě a oči lézt z důlků už jen kvůli tomu, že gagy skvělé a vtipné se střídají s gagy naprosto stupidními/trapnými, které jsou spíše k pláči než k smíchu a které vás ohromí a přišpendlí do křesla možná více než gagy povedené. ...Relax-bomba, ke které se budu ráda (a často?) vracet. ()

gombarix

Občas trochu ztratí dech, ale díky záplavě výborných gagů a na Bažanty dramatickému ději to této hravé letní komedii příliš nevadí. A jak by řekl náš starý dobrý Pierre de Coubertin: "Na to kašlu, medaile je medaile!" ()

IvcaG

Blázni ze stadionu jsou podle mě tím nejlepším co se této partičce povedlo, je to ve své podstatě tak ujetý, až občas rozum stagnuje, ale člověk se řeže a řeže smíchy od začátku až do konce. ()

agassi68

Hm, keď som mal násť išiel som sa na Les Charlots uváľať od smiechu. Teraz mi to prišlo dosť infantilné. Žeby ma ovplyvnilo zemetrasenie v Japonsku? ()

Kirman

Šílené? Jo, to "Bažanti" jsou. Komedie s Bažanty tak nějak stále fungují - což po letech nemohu např. říci o Velkém blondýnovi... ()