Čtveřice mladých mužů se vypravila na prázdniny na venkov, aby si tu užila slunce, vody a hlavně příjemného nicnedělání. Nakupovat chodí k obchodníkovi Julesovi do blízké vesničky. Vychytralý majitel obchůdku dokáže využít i toho, že jeho půvabná dcera padla mládencům - zejména Gérardovi - do oka. A tak mladíci - oblíbení Les Charlots - se nejen nechají v obchodě okrádat, zapojí se do výzdoby města, a dokonce obléknou i závodnické dresy. A tak, pro přízeň krásné dívky v zápalu boje zapomenou i na svou vysněnou dovolenou. Ve francouzské komedii Blázni ze stadiónu se znovu přesvědčíme, že mladí muži ze skupiny Les Charlots se jen tak lehce nevzdávají! (oficiální text distributora)

Martin741

Radsej mama talianske blaznive komedie, ale aj tato mala teda hodne do seba . Martin Kelly nadherna, pani mali vyborny vkus na samice 80 % ()

O´Neill

Tak toto je absolutní pecka film! Prostě nářez se vším všudy, a "scifi" prvky se tam vyloženě hodí. Opravdu pěkný snímek! ()

Attta

V komediálním žánru, speciálně pak francouzské, to patří vyloženě mezi špičku. Jsou tu jenom dvě možnosti - buď tenhle typ humoru máte rádi a nebo ne. Nic mezi neexistuje. ()

tomtomtoma

Bláznivá komedie, kde je čtveřice Bažantů Gérard (Gérard Rinaldi), Jean (Jean Sarrus), Phil (Gérard Filipelli) a Jean-Guy (Jean-Guy Fechner) nucena do velkých sportovních výkonů pro slepou lásku Gérarda k přelétavé Délice (půvabná Martine Kelly). Ta je ohromena svalnatými sportovci, pro které neváhá opakovaně utíkat z domova a čtveřice ji svými sportovními výkony a vítězstvími dobývá pro zaslepeného Gérarda zpět. Půvabné je odlehčování sportovních výkonů Francouzů, pro které je důležitější vítězství a úspěch než fair play. Z dalších zajímavých postav jsou to obchodník a otec Délice Jules (Paul Préboist), jeho syn Lucien (Gérard Croce) a národní trenér francouzského týmu (Jacques Seller), který připravoval čteřici k dalším a dalším vítězstvím za slávu Francie. Má to velký potenciál, který je občas srážen určitou přehnanou destrukcí vtipných gagů. Ale i tak je to příjemně vtipná zábava. ()

C0r0ner

Je to nadprůměrná komedie až do té chvíle, než začne finální závod. Pak je z toho dokonalá komedie. Už jsem psal, že Francie je jedinečnou líhní zábavy a Blázni ze stadionu to jen potvrzují. Škoda jen je, že tenhle film nemá takovou popularitu, jakou si zaslouží. 90% ()

Martrix

Mám raději verbální humor, takže i když je to gag za gagem, tak já jich ocenil sotva deset. Ať už jsou to fackovací komedie se Spencerem a Hillem, nebo trapnokomedie a la pan účetní, vždy mě to rychle přestane bavit. Blázni ze stadionu jsou vlastně dlouhou groteskou, u které je přemýšlení vysloveně nežádoucí, protože je to právě ta absurdita, které se má divák zasmát. Tzn. je to hloupoučké cíleně. Jednou za čas, na vyspravení nálady vysloveně pod psa...možná, ale jinak je to zábava na úrovni kresleného Krtečka. ()

zette

Sem tam se nejaka vtipna epizodka najde, celkove jde ale takovy a podobny humor mimo me. Ani mi ta ctverice nebyla dvakrat sympaticka... ()

mortak

Groteska měla dvacet minut a u mistrů jako byl Keaton, Lloyd či Chaplin fascinuje její propracovanost. U Les Charlots vítězí kvantita nad kvalitou. Většina gagů patřila k provařeným už v dobách němých grotesek, jen tu a tam se vyloupne něco originálního. A na rozdíl od těch nějlepších Charlotovek tu chybí nejen přesah (Velký bazar), ale i kostra celého filmu. Co by mohlo alespoň trochu fungovat na ploše dvaceti minut, v celovečerním formátu nudí. ()

campix

Francouzské komedie z těchto let jsou pro mě z těch nejlepších 70 a 80 léta francouzského humoru nebyl pouze Louis de Funes, ale také tato partička. A její Blázni ze stadionu jsou jejich asi tím nejvíce zapamatování hodným. V dětství jsem tento film viděl hodněkrát a teď jsem si na něj vzpomněl. Opravdu parádní komedie. ()

otík

Je to sice naprostá blbost, ale je natočená svérázným stylem, ve kterém neplatí fyzikální zákony, zbytečně se nekecá a děj je spíše seskládán z několika různých scén. V tomto příběhu čtyři kamarádi musí soutěžit na atletických závodech, aby jeden z nich dobyl srdce jedné dívky. ()

Radiq odpad!

Schválně jsem počítal, kolikrát jsem se zasmál: 0. Vůbec nechápu, proč tomu všichni dávají tak vysoké hodnocení. Myslím že vyloženě přeceňovanej film, kterej já nazývám sračkou. ()

Rockwood

Pro mě nezapomenutelný film. Tyhle staré komedie se mi prostě líbí... a tyhle komedie od skupiny les Charlots sou rpostě bezva. Nemám co bych jim vytknul, protože sem se vlastně nemohl ani na to soustředit, protože sem se většinu filmu válel smíchy :-) ()

tomeek

Komedie našich otců :) Úplná demence, ale musí se uznat, že je to celkem sranda. Člověk akorát nesmí myslet na to, že je nemožné vyhrát maraton či jiné sportovní disciplíny, aniž byste se k jejich účasti na olympiádě registrovali... ()

andrii

Se zapotí. I ampliony, ochozy, když zápolí na trati. Sportsmeni. Harlekýni v trikotu. Pro cíl jediný. Rozbalit to na tu, která platí za líbezný květ ve staniolu. Útěkářskou nevěstu z obchůdku pod platany. ()