poster

Hlavní zprávy (TV pořad)

 • Česko

  Naše zprávy

Publicistický

Česko, 2013, 20 min

 • Yarwen
  odpad!

  Zdravíme vás! Přinášíme vám první večerní zprávy v Česku! Máme pro vás ty nejdůležitější zprávy ze světa! Za prvé: paní Sabina nosí tašky s nákupem lidem s rakovinou! Za druhé: syrský klavírista hraje za mír! Za třetí: po D5 jela kolona vojenských vozidel - syn bezejmenné paní se chce stát vojákem...! To je konec - člověk by si řekl, že ho Barrandov již ničím nepřekvapí, a pak narazí na něco, jako je tohle duševní blití.(14.9.2015)

 • Kokutek
  odpad!

  Nejsračkoidnější hlášení a zprávy ever !(25.7.2016)

 • Mejdzula
  ***

  Mnó, zas tak strašné mi to nepřijde, ale z toho studia a znělky na mě jde tíseň...(3.3.2014)

 • kiros179
  odpad!

  Naprosté (člověku se ani nechce psát - zpravodajské) dno, které jsem měl tu čest sledovat v současné CZ nabídce. Stále se sám sebe ptám na důvod této parodie, vycházejí my pouze dva: 1) každodenní reklama na časopis Týden 2) pomyslná pomocná ruka stanicím Prima a Nova - aneb "Že máme nejhorší televizní zprávy? Viděli jste Barrandov?" 0%(22.7.2015)

 • Sevcik
  odpad!

  Úplně zbytečné zpravodajství, které má smutnou úroveň. Moderátory i reportéry jako by narychlo sehnali někde na ulici za pár šupů. Nedávno jsem viděl tabulku sledovanosti - Naše zprávy z Barrandova na tom byly nejhůř. Že se na to nevyserou a nebo to nezačnou dělat pořádně...(28.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace