Hlavní zprávy

(pořad)
  • Česko Naše zprávy
Publicistický
Česko, 2013, 19 min

Hlavní zpravodajská relace televize Barrandov. Souhrn nejdůležitějších zpráv dne z domova i ze světa. (CANNIBAL)

Tumbik odpad!

Cokoliv vytvoří, nebo spíše vyblije TV Barrandov je lepší ignorovat... Věřte mi, ušetříte si tím hodně drahocenného času a nervů. ()

Jablkohruska odpad!

Připravoval jsem si sáhodlouhý a sofistikovaný komentář, ale nestojí to za to... Zkrátka - nevěřil jsem, že může existovat ještě horší zpravodajství než na TV Nova... Může! ()

killberrybil odpad!

Takhle velký a smradlavý hovna lze vidět už jen snad na Nově. Zprávy Začínají exkurzí do psího života, života bezdomovců popřípadě masturbací některého představitele některého židovského státu. Koho to do prdele zajímá? Neskutečnej humus. ()

Martin29

Jediné co mě tam štve jsou ti 2 magoři co dělají ty zlepšováky a recepty. Ta ženská je přirozená asi tak jak pobočka KFC v Somálsku (často jde vidět, že ji to ani nebaví čemuž se nedivím) a ten chlap těžce přehrává. ()

Yaan2 odpad!

Celá TV Barrandov je ubohá. Připadne mi, jako výsměch televizím. Jejich zprávy jsou ukázkovým příkladem, jak zprávy nemají vypadat. ()

mirek158

Již dlouhou dobu nesleduji, neobjektivní a jednostranně proFialovky a proUkrajinsky zaměřené zpravodajství. Doporučuji zpravodajství na Primě, která se alespoň o nějakou tu objektivitu a nadhled snaží. ()