Lake Bell (Hlavně nezávazně) září ve filmu Hlas, zábavné a dojemné komedii o hlasové trenérce, jež se snaží uspět v nemilosrdném prostředí dabingových herců, a kterou čeká přímý souboj s nekorunovaným králem v oblasti namlouvání filmových trailerů — jejím vlastním otcem. (Bontonfilm)

Mishqo

Zaujímavý námet, Lake Bell je super, občas som sa aj zasmial ale veľa rušivých momentov bolo vo filme. Hlavne jednotlivé postavy mi prišli totálne mimo. A scenár mohol byť tiež prepracovanejší a nie len taký povrchný balast. 60% ()

V.Silver

Těšil jsem se... a moje očekávání byla přehnaná. In a World... je film k nedělnímu odpoledni, kdy se vám fakt nic nechce a řešíte, jak zabít čas. Párkrát se u toho uchechtnete a zbylou dobu se budete divit tomu, jak někdo mohl natočit něco tak strašně zbytečného, a přitom s tak skvělým námětem. Nevtipné, nezábavné, neinteligentní. 40% ()

Ashar

Chtěl jsem napsat komentář, ale Wysch to tady tak trefně vše vystihl, že bych už jen mlátil prázdnou slámu. ()

BOURQUE

Taký jednoduchý filmeček na jeden večer, z ktorého sa okrem iných dozvieme, že ani „dabéri“ to nemajú ľahké. Jedná sa o režisérky debut slečny L. Bellovej. Na debut je to celkom slušný, ale určite by to mohlo dopadnúť aj lepšie. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Ondr@932

Příšerně zpracované, nudné, hloupé dialogy, trapný námět. No prostě fůůůj ! Od odpadu to nemělo daleko. 20% ()

TommyDiamond

Každý, kdo měl tu čest shlédnout tuto podívanou a má všech pět pohromadě, tak mi dá jistě za pravdu, že nuda a nezáživnost z filmu doslova čiší….. Přiště si raději pustím záznam zasedání poslanecké sněmovny nebo si na konferenční stolek položím rohlík a budu čekat až ztvrdne. Věřím, že mě to pobaví víc než snímek HLAS..... Co jsem také čekal od komedie o hlasové trenérce. Lake Bell přecenila své síly. Napsat scénář, režírovat a ještě se obsadit do hlavní role v jednom filmu tak aby to fungovalo, to může pouze Ben Afflack a Clint Eastwood. Davám jednu hvězdu za snahu. ()

-tHESWINe-

Nechápu tohle hodnocení a jsem rád, že jsem se nenechal odradit bandou amatérských onanujících filmových teoristů. In a World je oddechová meta-filmová komedie, ne nějak zázračná, ale ani trapná ani nudná rozhodně není. Dobré obsazení, dobré herecké výkony, nějaká ta zápletka ... konec sice předvídatelný, ale pořád dobrý. Nevím, jestli všichni hodnotící viděli český dabing, pokud ho vůbec kdy natočili, nebo jestli jen všichni kopírují hodnocení prvního "chytráka". ()

Shitonit

Hlas.. film z prostředí které není pro natáčení filmu tak časté. Komedie ? Spíš takovej hezkej film totálně o hovně. ()

curfew77

Příjemná polonezávislá feelingovka z pera a rukou jediné dámy, jejíž jméno si milerád zařadím do seznamu tvůrců hodných pozornosti. Momentální padesátiprocentní hodnocení je hodně nespravedlivé, protože IN A WORLD je mnohem chytřejší a zábavnější film, než odhadem tři čtvrtiny hollywoodské produkce - ale jde o zábavu inteligentní a místy dost ironickou, což není pro každého. Za mě 75 %. PS: Rob Corddry, můj oblíbenec z BALLERS, opět na jedničku, a to tady nemá zdaleka jen komické povinnosti, nýbrž taky skvěle fungující dramatickou scénu. PPS: Použití Tears For Fears do závěrečných titulků vystihuje tenhle film naprosto přesně. ()

Honzulik

Film není úplně špatný, ale něco mu chybí. Ani jsem nějak neměl důvod se od srdce zasmát, ale neodešel jsem a koukal až do samého konce. Bohužel na takový film se okamžitě zapomíná... ()

Detektiv-2

Pohodová a příjemná komedie, která by neměla nikoho urazit. Nějak extra jsem se nezasmál, ale film mě nenudil. Lake Bell je krásná ženská, která je na plátně sympatická, navíc její hlas je fakt dobrý. Celkové hodnocení na 60%. ()

George.Camel

Takové příjemné nezávislé filmové pokoukáníčko ze světa tvorby filmových trailerů, které každý máme rádi. A jaký to je prý byznys... pár vtipných momentů ve filmu je, ale mohlo jich být více. Třeba scénka, kdy hovoří s ruským akcentem ... atd. ()

CAR0DEJ

Mne sa to páčilo... i keď ten jej hlas...In a World... znel presne ako pre the Russian Star Wars thing: "These are not the droids, you are looking for." "Just love that, it´s so random." ()