Lake Bell (Hlavně nezávazně) září ve filmu Hlas, zábavné a dojemné komedii o hlasové trenérce, jež se snaží uspět v nemilosrdném prostředí dabingových herců, a kterou čeká přímý souboj s nekorunovaným králem v oblasti namlouvání filmových trailerů — jejím vlastním otcem. (Bontonfilm)

Tomik00

Tak tento film se nepovedl. Myšlenka dobrá ale nedotažená. Kdyby na tom tvůrci více zamakali, tak to nemuselo takhle dopadnout. Nuda vás provází od začátku do konce. ()

Ondrew

Absolutne zbytocna zlatanina... proste typicke ceeecko v ramci kategorii filmov. Doteraz som vlastne nepochopil samotny zamer, resp. skratka hlavne PODSTATU tohto neslavneho scenara, ktory si napisal sam pan reziser. Eeeeeechjo. Ak by snad herci aspon ciastocne tusili "CO TO KURVADRAAAAT VLASTNE HRAME???", potom by z toho snad bolo aj nejake to primerne hodnotenie. Ale TAKTO??? Istu dobu som nemal cas na filmy... a naaaaasledne si pustim akurat TAKUTO KARDINALNU HOVADINU! Co so som ja komu... No, ehm, takze takto... odo mna za peknych, sybolickych 10%. ()

rigby

Vypadalo to na zajímavý film, bohužel po deseti minutách jsem jenom nevěřícně kroutil hlavou a nepřestal až do konce. O čem to vlastně bylo? Většinou doporučuji lehčí filmy na víkendová odpoledne, ale tento se nehodí k ničemu. Ztráta času. ()

buchannon

Jestli je tohle komedie, tak jsem japonský císař. Jestli má film hlavu a patu a vůbec nějaký smysl, tak jsem papež Buchannon I. Jestli má film nějaký děj a není to zoufalá nuda, tak jsem janinský paša. A jestli mě film skutečně bavil, tak jsem Patriarcha moskevský a celé Rusi. Ať jsem, nebo nejsem, jedno je jisté, tento "film" je téměř odpadový! ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

lada32

Slušná komedie, vůbec se jí nebojte, nehleďte na nízké hodnocení co tady má. Rád se na ní podívám ještě jednou. ()

KraLuban

Tak trochu jiný příběh ze světa filmových trailerů, kde (slovy otce hlavní hrdinky) "kvalitní hlasový projev není jen požehnáním, ale i volbou". Kaleidoskop hrdinů, kteří jsou každý trochu zvláštní. Svěží, příjemně civilní film, který stojí za to vidět už jen kvůli úžasné Lake Bell v hlavní roli. ()

Pythonator

Typická festivalová nuda. Film plný keců, co se tváří jako ze života. Proč se dívat na něco, co je ze života, když máme každý svůj život, v mnohém jistě zajímavější než hrdinové tohoto filmu? Práce profesionálního "mluviče" je zajímavá, ale aby z toho byla komedie pro zasmátí, na to je potřeba mnohem víc. ()

fibur84

Očekával jsem komedii, ale to se absolutně nesplnilo. Příšerně nudné a o ničem. Nevím, zda byla chyba, že jsem to viděl nadabované, ale nepředpokládám, že v originále by to bylo o moc lepší. ()