Pravá a levá ruka ďábla

• Itálie

Chiamavano Trinità, Lo

They Call Me Trinity

• Československo

Pravá a ľavá ruka diabla

Komedie / Western

Itálie, 1970, 109 min

Co napsat než že Bud Spencer jednou prošel zdí. :-))))))))(12.2.2006)

Westernová klasika s Terencem Hillem a Budem Spencerem. Co víc dodat?(6.11.2016)

Pravá a levá ruka ďábla. Vtipný spaghetti western, akční scény (boom, prásk, hlavička, kladivo) jak typické pro tyhle dva herce tu najdeme také, ocenil bych ale i velice dobrý dabing (Trávníček, Zahajský, Švarc, Bruder aj.) a zdařilou Micalizziovu hudbu..Průměr ale zároveň i jeden z těch zdařilejších z jejich společné filmografie. Nenáročný, oddychový a sloužící hlavně proto pobavení..."Dej toho mexikánce do vozu je furt namol":-)(13.5.2006)

Čistě oddechová legranda se známým duem, ničím zvlášť nevybočující z dlouhé řady pitomostí pánů TH&BC... Místy se člověk opravdu musí smát, naštěstí tyhle taškařice nikdy na nic víc než čistě jednoduše pobavit si nehrály...(13.2.2006)

Když jsem byl malý, tak jsem tenhle film viděl a strašně si ho zamiloval. Pak jsem ho dlouho neviděl a nedávno jsem se na něj znovu podíval a uvědomil si, že tímhle filmem jsem si poprvé zamiloval dvojku Bud Spencer a Terence Hill. Žrouti fazolí, frajeři, bouchači...co víc jsem od hrdiny mého mládí mohl chtít.(5.7.2013)