Pravá a levá ruka ďábla

• Itálie

Chiamavano Trinità, Lo

They Call Me Trinity

• Československo

Pravá a ľavá ruka diabla

Komedie / Western

Itálie, 1970, 109 min

naprosto stylová podívaná, žádná ztřeštěná nesmyslná jízda, ale brilantně vystavěný western, všudypřítomný nadhled... a neexiustuje jiný herec, který by dokázal zahrát hromotluka, otráveného neustalými přepady ze zeadu, než Bud Spencer.(13.2.2006)

• Historik

Podíval jsem se na to dvakrát, abych zjistil, proč ten film je tak oblíbený. Nepřišel jsem na to. 50%(17.7.2005)

Čtyři za dabing. Údolí s osadníky a stupidní konec se mi vůbec nelíbily, začátek je při tom slibný, více motivů (falešný šerif, zamilovaný bratr, gauner podnikatel, rabiják pistolník), a očekávaná fackovaná. Jenomže film se brzy vyčerpá a děj se pak motá a nikam nevede.(6.9.2016)

Tihle dva jsou prostě Pravá a levá ruka ďábla. Nemají chybu a mohl bych se na ně koukat pořád a zase znovu :) I kdyby Terence Hill a Bud Spencer hráli v rodinných poutech tak bych se na to koukal :D(16.10.2007)

Naprosto uzasny film. Bambino best. Mexikanskej gang je uplne uzasnej, ty dve naturalni buchty taky. Styl westernu je taky naprosto bozi.... proste parada...(29.11.2006)