Pravá a levá ruka ďábla

• Itálie

Chiamavano Trinità, Lo

• slovenský

Pravá a ľavá ruka diabla

They Call Me Trinity

Komedie / Western

Itálie, 1970, 109 min

Čistě oddechová legranda se známým duem, ničím zvlášť nevybočující z dlouhé řady pitomostí pánů TH&BC... Místy se člověk opravdu musí smát, naštěstí tyhle taškařice nikdy na nic víc než čistě jednoduše pobavit si nehrály...(13.2.2006)

• Legas

Kde je ta očekávaná narážka na spaghetti-westerny? Kde jsou skvělé hlášky (ok, asi dvě tam byly)? Překvapilo mě, jaká je to oproti volnému pokračování Malý unavený Joe nuda. S příběhem si taky moc nevyhráli (Sedm statečných apod.).(11.10.2006)

Hudba slušná, atmosféra vlastně taky, ale na facky Buda Spencera a Terence Hilla už jsem asi moc starý. Nebo moc intelektuál ;)(26.7.2009)

Režisér Enzo Barboni nám představil svůj první komediální western a jde okamžitě o prvotinu jako hrom. Když ne nejlepší tak určitě prvotřídní kousek dua TH + BS.(30.1.2008)

Skvelá westernová komédia , ktorá stavia hlavne na výkonoch spancera a hilla. Neni to take dokonale ako pokračovanie Trinity is still my name ale rozhodne to pobaví a finálna bitka má naozaj grády a je okorenená mnohými originálnimi nápadmi.(31.1.2008)