Bud Spencer a Terence Hill tentokrát v čtyřroli. Zahrají si dva snobské milionáře, které chtějí obrat gangsteři o veškeré jmění, tak rovněž dva ochránce, Kteří se nezaleknou jen tak nějaké pohrůžky a pro ránu nejdou nikdy daleko. Obě dvojice jsou si natolik podobné, že vyděrači až příliš pozdě poznají, s kým mají co do činění. V tu chvíli už počítají ztráty a je jim jasné, že majetek milionářů se na jejich konta stěhovat nebude. (oficiální text distributora)

gogos

Super komedie... Akce, bitky, vtipky, super hudba.... proste vyborny film!... Jo a Budd a saxofon jdou opravdu dohromady ;-) ()

kaylin

Parádní komedie s Budem Spencerem a Terencem Hillem, kde si dokonce střihnou dvojroli, což oceňuji hlavně proto, že technicky je to celkem dobře zvládnuté. Humor stojí hodně na tom, jak jsou obě dvojice různorodé, ale primárně na tom, že se oběma hercům daří bez problémů zvládnout obě polohy. Výborné! ()

MATADOR

Další z dlouhé řady italských komedií s oblíbeným duem. Opravdu vzenešené vtipy, které polechtají bránici. Své věrné "kopie" si zahrála skutečně hezky, až jsem nevěřil, že toho jsou pánové schopni. ()

L_O_U_S

Na osmdesátkové filmy s Budem Spenecerem a Terencem Hillem se podívám vždycky rád, i když to není kdovíjak sofistikovaná filmařina. V Dvojnících hrají oba svůj standard, k tomu se navíc představují i jako změkčilí aristokraté, což vytváří příjemně humorný kontrast. No a sympatické rvačky, bez těch by to snad ani nešlo. Film má bohužel příšerný dabing, ve kterém se na vedlejších postavách střídají asi čtyři dabéři, ale to k Dvojníkům už tak nějak patří. „Jsem Bastiano Coimbra de la Coronilla y Azevedo.“ (345.) ()

CageDepp

No hlášek tady je mraky ze začátku jsem se dost nasmál, jak jsem starší tak už ty vtipy u rvaček mi nepřišly tolik vtipný, jako když jsme byly děti. Tohle patří mezi nejlepší filmy této dvojice. ()

peto12

Aj táto komédia s dvojicou Spencera a Hilla je zábavná už na tom, že títo dvaja si tu zahrali dvojníkov. Bud Spencer a Terence Hill ako výborná dvojka. ()

Martin741

Dalsia perfektna talianska blazniva komedia dua Spencer -- Hill je film Non C´e due senza Quattro. Tentokrat v ulohe dvojnikov. Spencer uz nie je za hromotlka, ktory znudenym vyrazom rozdava facky na vsetky strany, ale za Antonia Coa Coimbru della Coronilla y Azevedo, a to iste plati o Hillovi. Scenar je na ich pomery kvalitny, k tomu vyborna rezia Enza Barboniho, vyborne hlasky a fackovacky, ako je u nich zvykom. Zaverecna bitka bol cisty masaker. 100 % ()

O´Neill

Pecka film. Hodně rvaček, HUDBA OPRAVDU EXTRÉMNÍ, a vtipy přímé i nepříme. A to jak to Bud s Terencem zahráli....FAMÓZNĚ! Jedinou vadou na kráse je dabing, naši oblíbenci to holt nejsou :( ()

Elyssea

Bohatí bratranci v pozadí, kteří cupitají, dezinfikují, smějí se až se jim třesou ramena a leknou se při každém zaklepání, jsou zkrátka neodolatelní. ()

tomtomtoma

Příjemná komedie, kde Bud Spencer a Terence Hill mají vtipně odlišné dvojrole. Bohatí a bojácní bratranci Antonio a Bastiano Coimbra de la Coronilla y Azevedo a jejich dvojníci saxofonista Greg Wonder a kaskadér Eliot Vance, kteří je zastupují. A nejenže se oba náhradníci celou dobu výborně baví svým způsobem, mimochodem vypátrají i původce hrozby smrti bratranců. Také jde o veliký balík peněz.. Další zajímavá postava je nájemný zabiják Tango (Nello Pazzalini). A zase pěstní rvačky a honičky a vtipná nedorozumění. Je to milá a vtipná zábava. ()

Juto

Bud Spencer a Terence Hill majú nové zamestnanie. Majú nahradiť vydieraných nemotorných milionárov, ktorí vyzerajú rovnako ako oni. 6/10 ()

otík

Sehraná dvojice Spencer, Hill si zahrála dvojníky dvou „přiteplených“ bohatých obchodníků, jimž hrozí nebezpečí a tak se nechají zastoupit na oko jim podobnými dobrodruhy. Když se takový dva burani dostanou k penězům a k vlivným lidem, určitě nenechají věcem normální průběh. Jedno je ale jisté – dokážou se o sebe postarat. Spíše slabší snímek mé oblíbené dvojice s málo mlátícími scénami zachraňuje velmi podařená a vtipná závěrečná bitka a občas slušné hlášky. ()

Rockwood

Opět další film, který si odemě zaslouží plný počet. Dobý námět, dobré zpracování. Už kvůli tomu, že filmy s těmahle dvěma mají určitou jisku. Vtip nechybí a hlavně ty jejich rvačky :-D. No jinak v tomhle filmu hodnotím taky prostředí a pěknou hudbu, kterou celý film doprovázela. ()

andrii

Ti druzí. Jako v zrcadle, kopie tváře. Jen s tím rozdílem, že mají v repertoáru, namísto saténových župánků, romantického pěstění, vykasané rukávy, říznou páru pěstí. Na roupy armády lotrů. ()