Tatiana Maslany je neskutočná a to je tak asi všetko, dejovo mi to je sympatické, scenáristicky už veľmi nie, ale tá Tina Majorino...ehm Tatiana Maslany je neskutočná! Neskoršie ma to už začína baviť aj dejovo sestras.Hodnotené po IV.sérii. Tatiana Maslany je neskutočná "GIVE HER EGOT" a aj keď niekedy nerozumiem tomu, čo tam dávajú v rámci DNA a toho okolo tak dej ma baví, sestras sú perfektné postavy a neteším sa koncu. Hodnotené po IV.sérii.(5.2.2014)

• KevSpa

Až příliš podobné Ringer a ta snaha o syrovost tak plochému tématu moc neprospívá. Navíc je to děsná nuda. Pilot - 40%(4.4.2013)

• MoiJe

Do e2: Ringer meets Dollhouse and Life UneXpected a bohvie čo ešte. Línii nového života a záhade by som ešte dala šancu, ale pošuci z pôvodného života sú neznesiteľní a tá línia ma nezaujíma ani za mak. Samotná hlavná hrdinka je tiež silne frackovitá, ale... čo ja viem. Možno ešte zo diel pozriem.(4.4.2013)

• Mr.47

1. série - 3* 2. série - 3* 3. série - 2* 4. série - 2*(11.7.2016)

• Katullka

Je to hrozne laciny. Cely.(6.8.2014)

• - Tatiana Maslany v interview uvedla, že má speciální tým, který hlídá, aby se jí "nemotaly" klony. Například ve chvíli, kdy má ve scénáři uvedeno, že hraje za Alison a má obrátit oči v sloup, tým hlídá, aby to bylo Alisinino otočení očí v sloup, a ne třeba Sarah. (aknamor)

• - Jordan Gavaris, který hraje Felixe, údajně neměl roli dostat, odmítl se však smířit s tímto verdiktem a po inspiraci videoklipem Micka Jaggera "Dancing in the Street" si připravil vlastní upravené vystoupení v tomto duchu a tím tvůrce přesvědčil. (Eržik)

• - Natočit jednu scénu, ve které jsou tři hlavní klony Alison (Tatiana Maslany), Sarah a Cosima, zabralo 17 hodin. (aknamor)