Pilot: Celý pilot stojí a padá na charizmatu hlavní hrdinky, která ho má naštěstí na rozdávání. Potenciál do budoucna by zde byl, jen ho nezabít případnou (hrozící) vatou a klišé. Hodnocení pilotu: 77% ___ Druhá epizoda byla jednoznačně slabší, vyložila několik karet na stůl, ale jaksi zmizela atmosféra. Doufejme, že se třetí epka vytasí s nějakým esem v rukávu. Hlavní postava je stále velice sympatická, ale to pobíhání sem tam nebaví. ___ Přede mnou poslední dvě epizody a já si marně lámu hlavu s tím, zdali se do nich vůbec pouštět. Čím více autoři rozkrývali tajemství, tím klesala epizodu za epizodou atmosféra, atraktivita, ale především ono dravé a zábavné tempo. Hlavní hrdinka se skryla ve stínu charismatické "stepfordské paničky" Alison, z drávé (ze začátku nejzajímavější) Cosimi se vyklubal otravný jedinec a na vrchu této nesourodé "pyramidy" je naprosto iritující, otravná, zbytečná svou existencí, Helena. _____ Nabalovaná klišé tomu nepřidávají a ač mám Beth, Alison, Miss S a Felixe opravdu rád dávám tomu vale. Škoda. 65%(6.4.2013)

Současný sci-fi seriál, který by nebyl o teenagerech nebo podle komiksů, mi chybí (loňské Continuum potěšilo). Tohle vypadá zatím koukatelně. Mysteriózní krimi zápletka neurazila, další díl si pustím. Hlavně aby se děj někam posunoval. Dost mi ale vadí afektované chování toho buzíka.(2.4.2013)

• MoiJe

Do e2: Ringer meets Dollhouse and Life UneXpected a bohvie čo ešte. Línii nového života a záhade by som ešte dala šancu, ale pošuci z pôvodného života sú neznesiteľní a tá línia ma nezaujíma ani za mak. Samotná hlavná hrdinka je tiež silne frackovitá, ale... čo ja viem. Možno ešte zo diel pozriem.(4.4.2013)

1. séria : Prvých 5 dielov, kde divák spolu s hlavnou hrdinkou poriadne nevie, čo sa deje, kde sa Sarah vydáva za policajtku a snaží sa prísť na to, kto sú ostatné ženy, čo vyzerajú ako ona, je skvelá, s poriadnou dávkou mysteriózna a napätia. Bohužiaľ, s postupným odhaľovaním, kto skutočne ťahá za nitky, seriál stráca svoje kúzlo. To všetko aj s kopiacimi sa logickými kiksami, inkoherentným chovaním postáv (tu výrazne Helena, ale aj Paul) a začínajúcou prekombinovanosťou. Rastie u mňa skepticizmus voči druhej sérii, zatiaľ opatrných (ale nie nezaslúžených) 80% 2. séria : Moje obavy sa potvrdili. Aj keď druhá séria nie je vyložene zlá, deje sa v nej príliš veľa naraz, a ani jedna linka nie je dotiahnutá alebo ponúka adekvátne zadosťučinenie po konci série. Ten scenár je sám o sebe strašne zmätený, v priebehu série sa postavy menia z dobrých na zlé a naopak, bez poriadneho vysvetlenia, a necháva diváka dezorientovaného. Skutočne, najprv boli zloduši proletiáni, potom samozrejme Rachel, neskôr doktor Leekie a nakoniec zase Rachel a človek už ani nevie, čo si o tom celom má myslieť. Celá séria tak pôsobí veľmi rozhárane, bez toho, aby sme vedeli, ktorej postave môžme veriť (čo nie je pozitívum, toto vyplýva z prekombinovaného scenára) a po konci ma necháva len rozčarovaného. A nezmení to ani odhalenie mužských klonov, a tu zase, voľba Marka - proletiána nijak neohromí, pretože to je len vedľajšia nezaujímavá postava. Musím ale vyzdvihnúť herecké umenie Tatiany Maslany, ona dokáže tých 5 postáv, ktoré hrá, predať divákom absolútne bez problému, konverzovať sama so sebou a dodať každému jednému klonu osobitosť, ktorá sa odlišuje od iných. Toto je najväčšia devíza seriálu a Maslany ho celý aj ťahá. Škoda že príbeh trpí, a ja na 3. sériu zvedavý nie som. 70%(3.7.2014)

Zajímavý nápad a pořád se něco děje. Je to skutečně napínavé a nemůžu se dočkat dalšího dílu.(1.6.2014)