Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 6thSun
  ****

  Tatiana Maslany zde hraje asi tisíc rolí a ve všech je dokonalá. Technicky je vše zvládnuto tak mistrně, že to ani na vteřinu neruší. Scénář obsahuje napětí i vtip, ačkoli nedokáže udržet konstantní napětí a po šesté epizodě můj zájem pomalu, ale jistě odpadá. 70%(14.5.2013)

 • danielosbourne
  *****

  Orphan Black mě zaujal hned svým prvním dílem. Možná to bylo nepříliš okoukaným tématem, nebo tím, že se Pilotní epizoda dosti podobala mnou oblíbenému seriálu Ringer, ale nadšení vydrželo po celou sérii. Myšlenka s klony je velmi zajímavá a samotného mě zajímá, k jakému závěru se tvůrci dostanou. Za vyzdvižení zde samozřejmě stojí výkony herců v ústředních rolích. To co v tomto seriálu předvádí Tatiana Maslany je neskutečné. I když jsem věděl, že všechny klony hraje jedna herečka, přišlo mi neuvěřitelné, jak má každý klon svojí vlastní osobnost a mimiku. Všechny jsou stejné a při tom jsou všechny naprosto jiné. Jordan Gavaris zde také podává v roli Felixe skvělý herecký výkon. Seriál mě oslovil na plné čáře. Nevím, zda to je tím tématem, nebo tím, že jsem přesně něco takového v danou chvíli hledal, ale každopádně mě těší, že dostal další sérii a doufám, že ani ta nebude poslední.(26.4.2014)

 • G..
  *****

  Smekám klobouk před Tatianou Maslany.(27.5.2014)

 • Pajky3
  ****

  1. série Konečně něco co mě hned na začátku zaujalo a až do konce série nepustilo. Žil jsem v představě, že je to seriál z Anglie a ono to BBC America a původem Kanada. Ale angličtina ústřední dvojice mi to vynahradila. Tatiana Maslany tady předvádí úplný herecký koncert a všechny její verze mě vážně baví. Ať už jde o hlavní Sarah, mamku Allison nebo IT girl Cosimu, i když je fakt, že tu jsem si oblíbil asi nejvíc. Ale i ty verze co se objeví jen na chvilku mají všechny něco do sebe a musí být něco neskutečného hrát tolik rolí. Jsem opravdu zvědav na to jak se to bude dál vyvíjet, první série mi totiž utekla neskutečně rychle a já bych chtěl pokračování hned. 90 % *** 2. série Druhá série mi přišla o něco slabší, nevím čím to bylo. Možná se vytratilo počáteční nadšení, které přinesla první řada, možná mě prostě poznávání klonů bavilo mnohem víc než rozplétání jejich osudu. Tak jako tak, druhá série byla slabší, ale rozhodně mě neodradilo o případného pokračování ve sledování. V závěru byla rozhodně přednesena otázka na kterou mě zajímá odpověď. Tatiana Maslany je úžasná a nechápu, proč je její vystoupení opomíjené kritiky. 80 % *** 3. série Ani ve třetí sérii to není o nic horší. Tatiana a jejích pět hlavních verzí je prostě boží. Každou z těch pěti postav si užívám, i když je pravda, že některé mám radši. To mužské klony mě moc nebaví a jsem vcelku rád, že jsou postupně odstraňovány. Kouzlo neznámého z první série je pryč, ale myslím, že kvalitu nastavenou předchozí sérií si to zvládlo udržet. Jsem na další sérii zvědav, ale myslím, že už se polehku blíží finále. Podle mě už není moc kam postupovat. (I když tvůrci prý chtějí 8 sérií, tak se necháme překvapit) 80 % 4. série S odstupem času musím uznat, že třetí série Orphan Black byla vlastně zklamáním a ještě víc to do očí bylo v porovnání s tím, jak dobrá byla série čtvrtá. Není žádné tajemství, že Tatianu a její herecké schopnosti chameleona jsem si dávno zamiloval, ale stejně mě nepřestane udivovat. Ta herečka je úžasná, tolik rozdílných postav, rozdílných přízvuků a vzhledů. Ale potěšen jsem hlavně také tím, že se příběh konečně posunul kupředu (a ke konci). Tvůrci chtějí končit, takže doufám, že se rozloučí pořádným uzavřením a dopřejí nám skvělou sezónu.(25.8.2013)

 • Katullka
  **

  Je to hrozne laciny. Cely.(6.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace