Big Bear

Vždycky jsem si myslel, že tenhle film je nadupaná akce, plná honiček a také francouzského humoru. Takový mix četníků a Kobry 11. A tak když konečně na něj došlo jsem byl zvědav jak moc se mé představy protnou s realitou. A nebudu napínat, bylo to tak půl na půl. Kobra 11 se celkem vyplnila, protože bouraček a poletujících aut je ve filmu opravdu hromada. Bohužel mi to někdy přišlo naprosto zbytečné. Co se týče komediálnosti, tam to byla vyloženě slabota. Celé mi to přišlo jako něco pro odrostlejší děti co už ovšem i díky času a starším typům aut (která tehdy byla in) lehce vyčpívá. Koukat se na to bez újmy dá (i díky Emmě Wiklund) , ale abych hýkal nadšením a kamarádům říkal:  hele včera jsem viděl boží film! - tak to ne. Přepínám tedy 3 přepínače na palubní desce. * * * ()

JohnnyD

Séria Taxi ma zo všetkých komerčných pokusov Bessona (okrem Taken) bavila najviac. Výborná buddy movie so skvelým situačným humorom a dobre napísanými grotesknými postavami. ()

petaspur

Francouzské bílé taxi Peugeot 406 v tajných barvách policie, s nekompromisním driverem Danielem za volantem, zachraňuje v souboji s tmavými Mercedesy s německými posádkami jmění bankovních domů. ()

HAL

Akční komedie z dílny Luca Bessona které sice nebere ohledy na logiku děje, postav a fyzikáních zákonů, ale soustředí se čistě na vtipné postavy, zábavné hlášky a něco málo akčnějších scén..... a to se jí v rámci mezí daří. 7/10 ()

Satan

Svižná letní komedie, která potěší každého diváka. Slušné humorné i akční scénky. Tenhle film skvěle odsýpá a děj tu ani není tak důležitý. ()

mzss1

[72%] Naprosto pohodová záležitost se sympatickým hereckým hlavním duem postav. Děj to nemá nijak světoborný, záporáci jsou nevýrazní, mají zde málo prostoru, ale nevadí. Naháněčky jsou výborné, krásně natočené, není to zde vyloženě v každé minutě vtipné, ale svou úroveň to má. Akční to moc není, jen to finále mohlo mít víc zapamatujících momentů, ale jak říkám – celé to působí pohodově, takže není potřeba zde mít výraznější děj, hromady akce, vtipů a výraznější příběh. Ty slabší, ale zasloužené 4* nakonec dávám. Na 1 vidění je to ideální. ()

Snorlax

Tímto filmem byl odkopán další metr zeminy pro hrob francouzského humoru. Nejvtipnější na tom je, že tuhle slaboduchou kriminálku někdo považuje za komedii. ()

Anderton

Bezmyšlienkovitá jednohubka na večer po ťažkom dni, pokiaľ nie ste zrovna taxikár alebo policajt bez rešpektu na pracovisku. Besson tu cieli na, povedzme že menej inteligentné publikum s tým, že s vypnutým mozgom túto jazdu bez bezpečnostného pásu zvládne každý, kto nie je salónny intelektuál. Od príbheu som popravde čakal viac a koniec koncov aj od automobilových naháňačiek. Od logiky som nečakal vôbec nič, ale dokonca v tomto film predčil moje nulové očakávania, pretože tu nedáva zmysel absolútne nič v žiadnom smere. Ale ono asi aj to bol zámer pána Bessona. 50% ()

Frajer42

Zcela jistě jedna z top nejen francouzských komedií let minulých. Když jsem býval mladší, tak jsem film zbožňoval a viděl mockrát. Úžasný nápad s taxikářem, který rád prohání gumy. Člověk se u toho královsky baví. Díky několika úžasným postavám, bravurně zahraným, jsem se dost nasmál. Vše má obrovské tempo a žádné hluché místo. Už jsem film viděl dávno, ale tuším, že když si to včas stopnete, tak lze zahlédnout bobra Marion Cotillard, takže pokud máte pro strach uděláno, tak s chutí do toho. Celkově to vidím asi na 3 *. Další pokračování se mi líbila více. ()

Kothy

Super letní francouzská závodní komedie. Dvojice Daniel a Emilián je perfektní. Pěkně s těmi Němčoury zatočili. Btw komisař Joubert nemá chybu. :D ()

Sašenka165

Hodně ulítlá komedie, o které se však dá říct: Je dost dobrá! Je vtipná, zábavná a praštění (dobří) herci odpovídají praštěné zápletce. ()

Slartibarkfast

Výborná oddechovka na jedno nudné odpoledne u které se zasmějete. Akčně laděná komedie s náznaky detektivního snažení. Jednoduché, rychlé, zábavné. Přirovnal bych to ke kondomu.. taky na jedno použití, za málo peněz a užijete si spoustu legrace :) 75% ()

nascendi

Z profilu filmu som vyčítal, že existuje viacero nasledovateľov toho úspešného filmu. Byť úspešný ale v žiadnom prípade neznamená byť dobrý, kvalitný, zaujímavý a naopak veľmi často bývajú úspešnými filmy hlúpe a nepodarené. Svoje nedostatky potom musia kompenzovať rýchlymi autami, zrážkami áut prenasledovateľov, hlúpymi policajtmi a alžírskym taxikárom s neodolateľným úsmevom Bélu Bugára, ktorý zázračne vyviazne zo všetkých šlamastík. Možno by bolo lepšie, ak by v tejto (údajne) akčnej komédii bolo viac komédie na úkor akcie. A najlepšie by bolo, ak by nebolo. ()

silentname

No musím povedať, že je to super pocit, keď sa človek pri komédii zase schuti zasmeje a užije si ju plným priehrštím. Skvelé hlavné duo, výborná komédia, unikátne a skvelé situácie a proste jednoducho vynikajúca rýchla jazda, ktorá stojí za to. Neviem čo viac ani povedať. Je to proste vtipné a skvelé. Stojí za to vidieť. Hodnotenie: A ()

klerik

Bol som trochu sklamaný, lebo scenár je veeeelmi ľahký a je tam pár hluchých miest. Naháňačky sú perfektné a tie (občas nudné) kecy pôsobia akosi reálne. Na veľmi teplé leto O.K... ()

Chrustyn

Hodně povedená akční komedie z dílny Luca Bessona. Film nám hlavně ukazuje, že policajti jsou opravdu neuvěřitelně blbý a já se u toho bavil. A navíc jsou ve filmu parádní automobilové honičky. ()

korbitch22

Skvělá a svižná komedie,která baví od začátku dokonce.Tehdy neznámí herci opravdu zazářili.Však by se našla spousta chybiček,hlavně ten skok meďáků je dost mimo. ()