Po dlouhé době, snad nekonečné, zase kvalitní česká komedie, která sice nepřináší nic nového, to původní ale mixuje doslova bravůrně ve výborný koktejl.(14.1.2014)

Bavily mě vedlejší postavy, hlavně ta manželská dvojice toho ústředního chlapce včele s cholerickym otcem. Mělo to i takovou milou atmosféru, ale jednou to stačilo.(16.7.2014)

• lena60

Něžné vlny doplněné o hru na piano ukázaly se v závěru býti vynikajícím uspávadlem...(23.9.2014)

Docela pěkný snímek, který ale v některých momentech vykrádá Báječná léta pod psa. jako oddechovka není špatný, ale moc pamatovat si ho nebudu.(31.5.2014)

Jiří Vejdělek se nadále drží svého kopyta a myslím, že je to jedině dobře. Po Účastnících zájezdu, Ženách v pokušení a Mužích v naději nám servíruje další pohodovou, prosluněnou, příjemně nasnímanou, lechtivou a do určité míry sexistickou (onu míru si musí každý vyhodnotit sám, já osobně režisérův pohled na něžnější pohlaví beru s nadhledem) komedii bez vyšších dramatických ambicí, která se může opřít o příjemné herecké výkony (zejména Hynek Čermák a Táňa Pauhofová jsou výteční, za to Robert Cejnar působí přeci jenom prkennějším dojmem, než by bylo milé), celou řadu úsměvných situací a několik povedených gagů. Pro mě osobně Vejdělkova tvorba představuje českou komediální jistotu, při které sice člověk nejednou zakroutí hlavou nad jejím dějem a chováním postav, ale za to se nikdy nepohorší nad vulgárním a trapným humorem, nedílnou součástí mnoha tuzemských "komedií". A to se přeci počítá.(25.1.2015)