• Lanark
  **

  Něžné vlny potěší v detailech, ale rozčilují v celku. Ano, oči Lucie Šteflové a nohy Táňy Pauhofové jsou opravdu krásné - problém je v tom, že Jiří Vejdělek kolem nich staví celý svět, včetně historických reálných událostí. Ženy v podobě něžných vln uvádějí do pohybu svět mužů, který by jinak nestál za řeč. To, že čeští filmaři staví své mužské představitele do rolí zasněných romantiků, kterým svět ubližuje a je potřeba jich především litovat, jsem si už zvykl. Přijde mi to hloupé a ufňukané, ale budiž. Vejdělek to však zahání do extrémů. Vše se točí jen kolem žen a touze po nich. A jediným společenským hybatelem je sex. Možná to opravdu k dobré komedii někomu stačí, mě bohužel ne.(28.1.2014)

 • borsalino
  ***

  Kousek pro nenáročného diváka, který se chce nechat vést jednoduchým nekomplikovaným příběhem a přitom nepotřebuje zapojit ani kousek šedé kůry mozkové. Po shlédnutí pak ani dost dobře nevíte, jestli jste nějakou část úplně neprospali, ale ani to nijak nevadí, protože přijít není o co. Ale je to takové milé prosté, a to prostě někdy postačí. Druhé shlédnutí je však vyloučeno.(17.8.2014)

 • ABLABLABLA
  *****

  Tak nechápu to negativní hodnocení tady. Je to komedie. Smáli jste se? Vsadím se, že jo. Tím pádem to splnilo svůj účel, tak proč ty opuštěné jednohvězdy? Pro mě tu byla spousta neblbých humorných náznaků a narážek vybízejících k nezadržitelnému řehotu z mé strany. Např. "Jak jsem říkal, Rusové nám přinesli leda velké houby." nebo transparent s nápisem "Pryč s násilím" a přitom ho jeho otec pod ním pohlavkuje... to bych si úplně tuhle scénu dokázala představit jako nějakou dobovou momentku, samozřejmě černobílou - to by byla moc krásná fotografie (Pozn. Nikdy neříkejte fotka! Jinak se na Vás vyučující fotografie bude dívat jak na totální idioty :D) Je pravda, že časově jim ten snímek sem tam neseděl, teda aspoň nevím, co tam měly dělat ty tanky, protože 69 rok to být nemohl vzhledem ke stáří toho ogara v 89 a nevím o tom, že by tu tanky jezdily okružní jízdy jen tak přes náměstí, protože se nudily někdy v 76 bo tak, aby to odpovídalo věku hlavního představitele, který přece nedorazí na rande s holýma rukama ;) Jasných 5* a určitě si to někdy pustím znova.(11.7.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace