Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fallangell
  ****

  Po dlouhé době, snad nekonečné, zase kvalitní česká komedie, která sice nepřináší nic nového, to původní ale mixuje doslova bravůrně ve výborný koktejl.(14.1.2014)

 • Indiana
  ***

  Bavily mě vedlejší postavy, hlavně ta manželská dvojice toho ústředního chlapce včele s cholerickym otcem. Mělo to i takovou milou atmosféru, ale jednou to stačilo.(16.7.2014)

 • lena60
  *

  Něžné vlny doplněné o hru na piano ukázaly se v závěru býti vynikajícím uspávadlem...(23.9.2014)

 • Vessper
  ***

  Docela pěkný snímek, který ale v některých momentech vykrádá Báječná léta pod psa. jako oddechovka není špatný, ale moc pamatovat si ho nebudu.(31.5.2014)

 • Parlay
  ****

  Jiří Vejdělek se nadále drží svého kopyta a myslím, že je to jedině dobře. Po Účastnících zájezdu, Ženách v pokušení a Mužích v naději nám servíruje další pohodovou, prosluněnou, příjemně nasnímanou, lechtivou a do určité míry sexistickou (onu míru si musí každý vyhodnotit sám, já osobně režisérův pohled na něžnější pohlaví beru s nadhledem) komedii bez vyšších dramatických ambicí, která se může opřít o příjemné herecké výkony (zejména Hynek Čermák a Táňa Pauhofová jsou výteční, za to Robert Cejnar působí přeci jenom prkennějším dojmem, než by bylo milé), celou řadu úsměvných situací a několik povedených gagů. Pro mě osobně Vejdělkova tvorba představuje českou komediální jistotu, při které sice člověk nejednou zakroutí hlavou nad jejím dějem a chováním postav, ale za to se nikdy nepohorší nad vulgárním a trapným humorem, nedílnou součástí mnoha tuzemských "komedií". A to se přeci počítá.(25.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace