Filmoar

Vynikajúci film, typ filmu ktorý si človek dokáže pustiť hocikedy opäť a znova. ,, People Are Strange... " The Doors 👍 Ďalšie predstavenie, ďalšej formy primárneho zla v konfrontácii s človekom, ktorý čelí tomu druhotnému. I keď mi tam skrátka nesedela postava hlavnej zápornej postavy, tak ostatok obsadenia bol super, a Bana skrátka super herec... Za mňa 90%, film splnil čo chcel. ()

jmennno

Je to takový průměr. Nenadchne, neurazí. Ale kněz, je stylový. Pije, kouří, dokonce má i sex. Hlavní hrdina magoří, ale aby taky ne, když je to workoholik, co se do toho všeho, snaží uživit rodinu. ()

Erw1nka

Parádní film. Pozornost udrží prakticky od začátku, těch pár momentů promíjím. Hezky zpracované. Milovníkům napětí a temné atmosféry jako jsem já, kteří ve filmu nehledají Bůh ví co, ale prostě jen hodinku a půl napětí, nějaké to leknutí, se určitě bude líbit. Jediné co mi vadí je v podstatě propagace hrubého chování ke zvířatům. Toho je ve světě opravdu dost, nepotřebuju na to koukat ještě ve filmech. ()

Lu_Bosch

Je mi líto Erica Bany, asi byl v tomto snímku jediný, kdo se trochu snažil zabránit trapnosti za kamerou i v režii. Radši jsem uklízel trus mého kocoura, než bych se full time věnoval této marnosti. ()

ArdeliaLortz

Naprostá spoko. Po hodně dlouhé době brutálně skvělý horor- myster film, který zařazuju do playlistu. Už aby byl venku Constantine II. ()

Krajní meze budou znovu děsit

Krajní meze budou znovu děsit

23.06.2014

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

04.06.2014