ma2sko

Prekvapivé, na pohľad dejovo ucelené. Očakávania neboli, ale priamo horor to zase tiež nebol. Eric Bana nás od zlého dokonale ochránil a jeho prítomnosť osviežila. ()

Anubiska

Nijak zvlášť si nepotrpím na filmy s tématem exorcismu a tak jsem neměla velká očekávání. Začala jsem se dívat v noci,což nebyl nejlepší nápad (rodina v hlubokém kómatu spí v patře a já se docela bojím) a v půlce filmu se stalo něco zvláštního-film se načítal a načítal a načítal....tak jsem to vzala jako znamení a dokoukala to dnes ráno. Jen těžko uvěřitelný skutečný příběh o posedlosti zlým démonem. Natočený dobře,s několika odkazy na film Sedm,myslím míněným jako pocta Fincherovi. Nemám co bych vytkla, má to napětí,atmosféru a žádné hluché místo. ()

Mrliš

Nic převratného. Utahaný rádoby horor s pár povedenými efekty. Hodně podprůměr. Úplná ztráta času to sice není, ale nadšení se rozhodně nedostavilo. Hodnocení filmu na CSFD je myslím až zbytečně velké. ()

RonnieR

Derrickson sa stáva dôstojným nástupcom...zabudol som teraz jeho meno! No, snáď si spomeniem.Áno Jamesa Wana, alebo naopak?74%. ()

Stalker85

Na nátlak přítelkyně dávám 4* :D já osobně bych dal jen 3....Začátek byl famózní...opravdu luxusní budování atmosféry,pěkně z lehka a přitom důsledně...několik velice dobrejch lekaček...prostě první půlce nemám co vytknout...ovšem to už neplatí pro půli druhou...od druhý půlky jsem se víceméně až na pár minut celkem nudil...kor poslední 15ti minutovka je dost odfláknutá a závěr totálně slaboučkej.... ()

Onanista

Skvělý Bana a totálně vypjatý film, napnutý až k prasknutí. Dokanalá atmosféra tohohle snímku mi chybí snad u každého hororu. Podle mého je to něco mezi Vymítačem ďábla a Sedm. A takovýhle kněží se taky jen tak nevidí. (obdobně tomu bylo ve vymítači že) ()

gerdi14

Tak to mě teda neuchvátilo ani náhodou. Příliš zdlouhavé,místy hodně nudné a herci kterým jsem to absolutně nevěřil. Ani vlastně nevím o čem ve filmu šlo, absolutně žádná pointa.. Film o vymítání dábla jsem viděl tisíckrát jinak a tisíckrát lépe.Jen bych vyzdvihl hudbu,ta byla opravdu mrazivá a jen kvůli tomu se dalo na film dokoukat. ()

BranuliQ

Takmer som sa s prepáčením POSRAL!!! To bol taký silný hororový zážitok, po dlhej dobe som bol naozaj poriadne vystrašený. Atmosféra sa pomaly budovala až sa to napätie neskôr dalo aj krájať. Ku koncu sa trochu ubralo z toho perfektne vybudovaného tempa a tým pádom už záver nebol taký dobrý, ako som si predstavoval. Nehovorím, že bol zlý, práve naopak, stále to bol taký koniec, na ktorý budem ešte dlho spomínať, no perfektnému koncu The Conjuring sa to stále nevyrovná. Takých slabších 5*. ()

Aresko123

Hmm vela som cakal od tohto filmu hlavne na zaklade hodnotenia tu na CSFD (cez 70 %) a dockal som sa len podpriemerného filmu s chabimi prvkami akoze posadnutia. Herccke vykony slabucke (strasne nesympaticky herec bol ten spanielsky knaz). Film hned po skonceni upadol u mna do zabudnutia, nicim ma nezaujal. Je zvlastne ake dobre recennzie tu ma ale ja fakt nechapem preco......... ()

Domco8

Asi prvý horor ktorý ma nadchol s témou exorcizmu. Ralph Sarchie sa rozhodne jedného večera zobrať prípad domáce násilie ktorí sa mu až tak nevyplatil. Stretne sa s temnou silou duchovného exorcizmu ktorá ho začne priam ovládať. Vo filme prevláda napätie a veľa tmy čo oblúbenca hororov a trailerov určite nadchne. Nebol to béčkový horor kde čakáte pol hodinu na to kým sa udeje zápletka a pride pointa filmu. Perfektná hudba sprevádza hrdinov vo filme kedy človek až zatají dych a čaká na mrazivé prekvapenie ktoré sa udeje. 8/10 ()

minet

Absolutně nechápu komentáře. Sinister byl průměr, a já se u té údajně skvělé atmosféry nudila a čekala na konec. Tento film má možná různé nedostatky, ostatně to mají všechny. Ruku na srdce, kdy jste s něčím byly na sto procent spokojení a nechali jste ten film v komentářích na pokoji? Tento film je příjemný pohodový horůrek, který pobaví, hezky při něm utíká čas. Lekačky byly, děj utíkal, vymítání bylo, hrdina na pohodu, šáhlá ženská čupr, tak co byste chtěli víc? Lidi, jestli chcete příjemný hororový filmek, tak do toho, nečekejte, že někdo vymyslí hrůzy, které tu ještě nebyly, natočí to bez chyby, hudbu k tomu udělá neznámý a bezchybný génius a vy si pak řeknete, že už nemá cenu koukat na žádný film, protože jste našli ten nej. ()

Marry94

Film v celku bol dobrý, len málo strašidelný, až na zopár tých scén kde bola hudba o 300x hlasnejšia... Čítala som aj knižnú predlohu a musím sa priznať, že pri knihe som mala oveľa väčšie zimomriavky ako pri filme.. :) ()

tommco

Čakal som hororovú bombu, tak z tohto pohľadu som trošku sklamaný. Ale spracovanie tejto témy formou kriminálky je osviežujúce a film určite odporúčam. ()

Krajní meze budou znovu děsit

Krajní meze budou znovu děsit

23.06.2014

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

04.06.2014