spawnxp

Na flanďáckýho rejžu dobře akční duchařina Příběh pominu, ale ze zpracovaní jsem měl opravdu pocit perfekce a profesionality (až na casting flanďáka a na ty "skutečný události"). Koukatelný. ()

hony23

Chtít děj nepostrádající logiku v hororu, kde se vymítá ďábel za pomocí krucifixů a zaklínadel, je zřejmě nemožné. V tomto filmu je však stupidita děje bohužel až na samé hranici únosnosti. Na druhou stranu se tvůrcům musí nechat, že některé hororové pasáže byly velmi působivé a mělo to tu správně hutnou atmosféru. ()

Saxos

Dobrá krimi s hororově duchařským nádechem. Celej film odsejpá. Mrazivá atmosféra, tajemno, satanistické záběry typu preparované kočky na kříži, exorcismus, charisma herců hlavní i vedlejší role. Závěr: doporučuji. ()

O_Peki

Jakože nesnáším vymítačské horory, tak tohle se mi líbilo. Ústřední charizmatická dvojice pak zvedá hodnocení o další hvězdu. ()

RomaS

Po nějaké době jsem konečně viděl zase atmosferický horor, který se nezakládal na lekačkách. Ne že by tu nějaké nebyly, ale daly se spočítat na prstech jedné ruky. Čistý horor to ale nebyl, strach jsem u toho neměl. Přišlo mi, že důležitější tu bylo vykreslení ponuré, násilné reality okořeněné o pořádnou duchařinu. Pocitově mi to připomínalo hnusné a beznadějné prostředí Sedm s Pittem a Freemanem. ()

Jifo

Skvěle natočený horor/thriller, který brzdí snad jen průměrný scénář a někdy špatně vybraná hudba od The Doors, která mě trochu iritovala a některé scény tak pro mne ztrácely na důležitosti. Herci dobří, především Eric Bana, jakožto policista, který není zas až takový dobrák, za jakého ho okolí má. Édgar Ramírez, jakožto kněz zvláštní volba, ale ne špatná, a zlověstně vypadající hlavní záporák interpretovaný Seanem Harrisem povedený. 70 % ()

rigby

I když se Sedm se to srovnávat nedá, stejně jsem se bavil. Skvělá kamera, nedýchatelná atmosféra. Možná jen až moc sladký konec. A také bych položil větší důraz na spojení s Doors, které jsem moc nepochopil. Skvělá zábava, ačkoli film nic nového nepřináší a děsivé prvky jsou zcela standardního rázu. Přesto zasloužený nadprůměr, tedy čtyři hvězdičky. ()

Ace.A.T.L.

Zajímavá myšlenka, spojená s duchřským tajemnem. Nic ohranýho, ale ani nic zlomově novýho. Film, co svýmspádem rozhodně potěší, tajmno je skvěle znázorněný a rozhodně se nebudete nudit, pokud jste fanouškci duchařiny. Za mě zasloužený 4* a DOPORUČUJU ()

rajot

Tak nějak nevim, jestli scénář napsal fanatickej fanoušek Doors, nebo naopak jejich skalní odpůrce odněkud z Vatikánu. Spíš to druhý, protože jejich zasazení do příběhu je žalostně mimo a negativně narušuje celkovej dojem z filmu, nechtěný komický vsuvky (hlavně v závěru, kdy začnou hrát během vymítání) se sem opravdu nehoděj. Už zbývalo jen, aby (spoiler) toho vysloužilýho veterána z Iráku posedl duch Jima Morrisona. I´m a lizard king, I can do anything. Pominu-li tohle, jinak fajn exorcistickej horor, pár strašidelnejch momentů a atmosféru to mělo, a stěžejní bod - záporák - taky prošel. ()

Jimmoris

Musím říct, že je tento horor jeden z lepších za poslední roky. Zaujalo mě na něm, vložení textu písně People are Strange od The Doors. Text opravdu skrývá v sobě něco tajemného, ale bohužel byl napsaný pod drogou LSD, která prý otevírá dveře do podvědomí. Osobně mám jiné metody, jak se dostat do podvědomí - sice je to delší cesta, ale výsledný efekt je daleko čistý. ()

bonovox

Slušný príspevok do žánru. Bana je perfektný, atmosféra hustá. Škoda záveru, mohlo sa to skončiť úplne inak. ()

Matonny1012

Pre mňa to bol poriadne vydarený film ktorý má donútil  pár krát sa zľaknúť Atmosféra celého filmu je podľa mňa super. Santino vynikajúci make up. ()

Z0ltar

Banu jsem ještě nikde neviděl zahrát dobře, on to ani není herec jako spíš takovej panák, co všude kolem vrhá upřený pohledy. Ramiréz je tady na tom o něco líp. Každopádně jsem si ale horor nezapl kvůli hereckejm výkonům, hlavní problém je asi stopáž: ten poměr dvě lekačky na hodinu z toho nedělá moc zábavnou podívanou. Chybí tomu napětí, vůbec mě nezajímalo jak to dopadne, ten film mě prostě a jednoduše nebavil. Taky by si pár facek zasloužil ten blb, co snížil světlost na minimum, většina filmu se odehrává samozřejmě v noci, ale i v denních scénách je 80% obrazu tmavý že člověk nevidí nic. Vemte si pro srovnání třeba takovou klasiku Sedm: celej film je ponurej, furt tam prší atd, takže to má takovou tu správnou depresivní atmosféru která funguje, kdežto tady se jen někdo snažil aby od začátku do konce nebylo na plátně vidět ani holou piču. ()

VideoTuti

Film má pomalý rozjezd až do půlky, to člověk neví co má od filmu čekat. Pak nabírá spád, graduje včetně hollywoodského konce. ()

jjjerry

Nejsem velký fanoušek hororů, ale tohle mě celkem bavilo. Sympatický hlavní hrdina, ale kněze bych si představoval trošku jinak, spíše by mohl doplňovat, vyvažovat hlavní postavu. Napětí celkem graduje, zápletka povedená. Bohužel trochu dlouhá vymítací nuda a krátký předpokládaný konec. ()

kolodej1

pěkný vymítací horor, od začátku s dobrou armosférou a správným napětím, oceňoval jsem i kameru s neotřelými záběry. Možná mám jedině výhrady k finále, vymitání asi mohlo být ještě víc vygradované a nápaditější, Jinak jsem se rozhodně dobře pobavil a film si užil ()

ludovit14

Príbehovo dobre ale réžia my vôbec nesadla, ešte prvá hodina ušla. Ale druhá sa veľmi vliekla- slabé tempo! Herecké výkony dostačujúce až nato ho kňaza, ktorý bol dosť nedôveryhodný. Ale ako celok film stoji za jedno pozretie. HOD:60%.PS: viem si predstaviť že by s tohoto vzniklo o LEVEL lepšie dielo: hlavne by to chcelo film prestrihať a chcelo by to zručnejšieho režiséra ako je .....! ()

Krajní meze budou znovu děsit

Krajní meze budou znovu děsit

23.06.2014

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

04.06.2014