Kašlu na lásku

• USA Down with Love (více)

Úspěšná spisovatelka Barbara Novak (Zellweger) se stane terčem cynického, ale neodolatelného playboye Catchera Blocka (McGregor). Po eskapádě dvojsmyslných žertů a rafinovaných schůzek překvapí vás i sami sebe nečekaným rozuzlením. (Bontonfilm)

Kanibal

Superstylové retro s půvabnými herci... jen nemám tušení, zda si dovedu na tuhle komedii ještě za rok vzpomenout. ()

Bobek15

Viem, že tento film mal byť v štýle 60.tych rokov, ale práve to mi ten film dosť kazilo! A na romantickú komédiu dosť slabé! I am really sorry... ()

hudryhudry

Zajímavá parodie na zajeté klišovité hollywoodské romantické filmy. Snímek hraje všemi barvami a po vizuální stránce je skutečně skvostný. Iluzi 60. let dokázali autoři novodit skutečně výborně. Děj je sice trochu dost zamotaný, ale to je záměr vysvětlený až na závěr :-) Renée je opět skvělá, Ewan mi trochu připomínal Clarka Kenta, ale proč ne :-) Ale nic zase tak úžasného to nebylo.... 3* ()

BluT

Lepší než bych čekal. Na mě dost romantická "romantická komedie", která má ale i solidní a zajímavej děj, pěkný herecký výkony a nenudí jako spousta žánrově podobnejch filmů. 75% ()

Billie777

Ewan McGregor nebyl v žádném filmu tak roztomilý a k sežrání. I Renée byla k zulíbání a velmi jí to slušelo. Celý film je rozkošný, miloučký, vtipný a plný hlášek a příjemně romantický. Když k tomu připočteme tu dokonale vykreslenou a úžasnou atmosféra 60. let, krásné byty se stylovým nábytkem, úžasné outfity a barvy, barvy, barvy... je to božské! Nejen hlavní herecká dvojice se povedla na jedničku ale i ostatní herci mě moc bavily. Pro retro-fanoušky jako jsem já doporučuju. ()

Hopper

Remake z šesťdesiatych rokov, ktorý som mal česť vidieť na linke L.A. - Washington. Ako výplň letu to nebolo zlé, bolo sa aj na čo pozrieť, ale či by som si k tomu sadol aj doma ...? Na druhej strane McGregor nemá chybu /tak ako v Moulin Rouge/ a aj Zellwegerke s jej výslovnosťou nie je možné istú dávku šarmu uprieť. Takže skôr pre vaše polovičky, ale tak zlé to zase nie je. ()

BlueZero

Najhoršie na tomto filme bolo, že bol robený rovnakým štýlom ako boli robené filmy v čase, kedy sa odohráva. Nepomohli mu ani herecké výkony hlavných predstaviteľov. Dosť plytký dej sa snažil vylepšiť nečakaný koniec so svojou zápletkou, ale aj tak všetci vedia, že sa to môže skončiť len happy endom. Tá hviezdička je za niektoré vtipné situácie, na ktorých som sa pobavil. ()

svorad

Celý příběh se odehrává v lehkém tónu parodie, takže je čemu se smát a i díky výborným nápadům se na to příjemně kouká. To vše ale po slibně se vyvíjejícím ději kazí přílišná snaha o větší komplikovanost (odhalení - i když to mohl být poněkud zvláštní parodický záměr) a o doslovné napravení proutníka. ()

wosho

Zprvu to vypadalo na svěží konverzační romantickou komedii, plnou vtipných dialogů a jiskření mezi sexismem a feminismem. A to vše zabaléné do silné stilizace alá ranná 60tá léta. Jenže po slušném rozjezdu to šlo do háje. Ve filmu se objeví pár nelogičností a historických nesmyslů (film se odehrává v roce 1962 a při tom se ve filmu mluví o tom, že už USA bylo na Měsíci, atd) a scénarista si neví jak to uhrát do přesného romantického konce a tak se plácá a vymýšlí pitomosti. Což je škoda, protože herecké obsazení je dokonalé a režisér se také snaží. ()

F.W.Colqhoun

Výjimečných romantických komedií je jako šafránu. Na tuhle jsem nebyl s to zapomenout ani skoro po 10-ti letech, takže když jsem narazil na dývko zas pade, nerozmýšlel jsem se. Ve svém žánru naprostá jednička. Přestože McGregor hraje svého Jamese Stewarta úžasně a Zellweger to taky nekazí, v hlavní roli tohoto filmu se ocitají dokonale vybroušený scénář plný stylových dialogů, množství odkazů, mile předpokládatelných zvratů, vyhrocených přízvuků, fakt vtipných vtípků, a výprava, která jednoduše bere dech. Milá inkonzistence mezi obsahem a formou potěší. Technicolor!!! ()

Cassandra

Ze začátku jsem se trochu nemohla chytit, pak už mě to docela bavilo, ale pořád nic moc. Hlavně asi proto, že jsem čekala parodii a ne prostě film z té doby. Ještěže tam vybrali takové hlavní herce, to byl dobrý tah. ()

Radim

Přestože oba hlavní protagonisté patří mezi mé nejoblíbenější herce, film mě velice zklamal. Chvíli jsem uvažoval, jestli se nejedná prostě jen o geniálně odvedenou parodii romatických komedií 60. let, ale pak jsem si vzpomněl na filmy s Audrey Hepburn a tento nápad jsem rychle zavrhl. Pro mě šlápnutí vedle s celkem pohledným párem, s několika vtípky a skvělou střihovou "choreografií" telefonního hovoru. ()

baxiii

Vcelku dobrá průměrná oddychovka s mým oblíbeným hercem, takže si nemám na co stěžovat. Jen ten konec s opravdu "šokujícím" odhalením mi moc po chuti nebyl. ()

sona123

Renée byla báječná, ale to ona je vždycky. Ewan sekundoval, ale slabě, roli v Trainspottingu zatím nepřekonal, i když zde ani nebyl prostor. Docela svižná hra na kočku a na myš, proč ne?! ()

amokey

Někdy se tak stane, že vidíte jeden film dvakrát a u prvního shlédnutí si říkáte, co to je za blbost? a pak, náhodou se dívajíc znova pochopíte, že to není vůbec žádná konina, ale že jste se na to asi nepodívali ve správný čas. Pěkné ()

Nová komedie pro Jennifer

Nová komedie pro Jennifer

21.03.2005

Jennifer Aniston si zahraje vedle Vince Vaughna v THE BREAK UP pro Universal Pictures. Mezi tímto rozhodnutím se ukázalo, že režie se chopí Peyton Reed, který už má zkušenosti s režií oblíbeného… (více)