Matthew se setká s dívkou svých snů. Na koleji, v zaseknutém výtahu a bez světel… se vášnivě pomilují. Ačkoliv Matthew její tvář nikdy nespatřil, tajemná dívka mu poplete hlavu. Na druhý den, když se po horké noci probudí ve své ložnici, je dívka pryč. Jednoduše mu zdrhne z postele. Romantik Matthew o ní ví jen to, že bydlí na místní dívčí koleji. Nezajímá ho, zda má neznámá o další setkání zájem, rozhodne se ji za každou cenu vypátrat. No, zrovna lehké to nebude. Na koleji ho čeká výslech stovky "podezřelých" a navíc sladkých dívek. Podaří se láskou šílenému Matthewovi opět najít v moři děvčat tu pravou? (Intersonic)

masw

Jediné co mě potešilo a co bylo v tomto filmu dobré byla scéna ve které Katherine Heigl třepe s hlavním hrdinou a třesou se jí její nádherná prsa... asi se na to kouknu znovu. :) ()

blackJag

Emmanuelle je krásná k pomrouskání a ve filmu jí mělo být víc. O hodně víc. Méně zase mělo být ušopleska Tuckera, jenže to by musel scenárista a režisér v jedné osobě trochu krotit svou představu o generační výpovědi a zbytečně si neleštit ego nad svým domnělým ostrovtipem. Pár postřehů by se tu snad i našlo, ty ale tonou v bezuzdném plácání a mlácení prázdné slámy. Pořád dokola, takže nuda, nuda a zase jen nuda. Nakonec to není ani lechtivé, což dělá prostředí dívčí koleje trochu nevyužité. Hudba: Kevin Bassinson. 40% ()

jitrnic

Slušná pubertáln í zábava - přiměřeně vtipná i sprostá, trochu moc romantická a vlastně i celkem chytrá (v rámci žánru! ne, aby mě někdo chytal za slovo). ()

Kurikmoon

Dlho som rozmýšľal medzi 3 a 4 hviezdami. Ale vzhľadom k tomu, že som sa bavil a niečim mi táto komédia líšila od ostatných tucťákov, priklonil som sa k vyššiemu hodnoteniu. ()

MARTIN*I

Je to blbost!! A zároveň taky docela zajímavý téma... Je to o ničem a zároveň tak trochu o všem... Podle mě až moc zbytečnýho tlachání, ale na druhou stranu celkem zajímavý pojetí... O pitvání, co se děje v ženskym "mozku" .-)) Navíc některý fórky jsou docela vtipný... Nebo spíš trapný, ale to je taky plus... Nicméně existují mnooohem lepší komedie... Závěr: Nesnašte se pochopit ženský myšlení... To nejde :-))) ()

darwin

Slušná a pohodová teen komedie, která v žánru vyniká tím, že má pomalé tempo a pouze dvě hlavní chlapecké postavy, přičemž ta druhá slouží jen jako ten pověstný "fun-mate". Krásných holek je tady plno, až oči přecházejí a pro fanoušky Kriminálky se zde mihne tehdy ještě neznámý Eric Szmanda. Hudba není nějak výjimečná, ale kousky od Bowling for Soup to zachraňují. Pohoda. ()

NICOX

I když přihmouřim obě oči, nemůžu dát víc než 2*. Je to podprůměrná teenagerská komedie, kde se párkrát zasmějete, ale žádnej zázrak to neni. Nemůžu doporučit. 50 % ()

Wally

Jak málo stačí k tomu, aby se jeden puberťák zamiloval....výpadek elektriky v momentě, kdy cestujete výtahem. Roztomilá teenagerovská komedie plná pubertálních vtípků, zábavných dialogů na téma kluci/holky a krásných slečen z nichž pravá je jen ta jedna. Nevím, jak se to stalo, ale bavil jsem se a v závěru hlavnímu hrdinovy fandil, ať to dobře dopadne. ()

hefoo

Najprv keď som videl názov, myslel som si, že to bude úplne o inom ale filmom som bol ohromený, zaujímavý námet, nápaditosť, to stými závažiami na ftákovi, nemohol som z toho. Chriqui very sexy :-)Oo Neviem prečo má tento film len 54% ... ()

Nemik96

Komedie plná krásných holek a hloupých nevtipných úvah hlavního hrdiny.Takových komedii už bylo natočeno mraky takže mě to nechává ledově chladným. ()

Rssa

Nezábavné, jen pár světlých okamžiků (Emmanuelle Chriqui, Katherine Heigl), jinak nuda a dabing na dvě věci... 40 % ()

kwoky

Tohle je opravdovy skvost mezi teenagerovskymi komediemi. Krasne holky, perfektni vtipy, zajimave monology :). Trochu to kazi opravdu klisoidni zaver, ale chtel bych to taky takhle zazit. Se vsim vsudy. Aaaaaach... A ja porad, proc se holky vrti, kdyz si ctou... :D ()

Midnite

Mne sa to aj celkom páčilo.. Čakal som horšie.. Také príjemné o ničom s pár duchaplnými myšlienkami.. Hviezdičku som strhol za to predlžovanie penisu - ja som tomu nejak nepochopil a ani vtipné mi to nepripadalo.. :) ()

Wishkah

Chvílema se ten film opravdu snaží a je hodně zábavný, ale většinu času se buď komíhá v prcičkovském duchu, nebo se snaží být filosofický a většinu času se člověk spíš nudí. Není to špatný film. Klidně bych si s ním zkrátil nějaké nudně vyhlížející odpoledne, ale takových filmů je spousta ()

Vejrrr

V patnácti se mi to dosti líbilo... Ted, o 7 let déle, mám pramalou chuť shlédnout 100 girls znovu. Ale pokud je vám 15 let... jen do toho.. :) ()

mira007

Jeden naprostej vyblitek co hledá holku s kterou se vyspal ve výtahu beze světel... no, koukatelný to je, ale hvězdu dávám za Emmanuele Chriquí a Laime Pressly, které tu vypadají jako bohyně krásy. Taky se tu mihne i později slavná Kathrine Heigl. ()