Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

drjekkyle

K popukani zabavna britska komedie z prostredi party, droog, a uzivani si, asi tak jak to ma byt. Tak krasne a pravdive vyobrazene! ()

suts

Myslím si, že tento film je dokonalý v tom, že život týchto ľudí ukazuje veľmi presne. Môžete sa naň dívať s opovrhnutím a plieskať sa o čelo, čo je toto za generáciu a zaujať kritický postoj (to je ale obrovské plus snímky, že takto verne situáciu dokáže vykresliť), ale takisto si ten film dokážete užiť ako skvelú jazdu, ak s takýmto životným štýlom sympatizujete. ()

Dazdn1k

necakajte ziadne extra drogove maniere ani rysovanie ciar ci balenie jointov. Mladi co nie su spokojni so sebou, so svojou pracou ci vztahmi si obcas zatancuju na extaze. Kto ma k tomu blizko mozno ho to oslovi ()

majki41

Musim tu trosku poopravit poma zhulenim tento film nema nic spolocneho to je tam len ako ceresnicka navyse tu ide o jedine a to je to ze reziser musel urcite brat dlhodobo extazu o ktorej je tento film kto si to nezazil tak nevie a pise sa tu strasne trapnych komentarov kto bral zral a papal bobule tak vie presne ocom hovorim uplne do detailu vystihnute krasne spravene hudba je uzasna a proste to posolstvo ten odkaz a niektore sceny proste su stav o 3 rano vysmazeneho cloveka na parkete vrozpolozeny presne opisanom v tomto filme xxxx komentarov je tu otom ze pozreli sme si film fajn ale to to je Human Traffic kurva!!!!!! Traispotting kto bral Hcko tak sa v tom najde mne sa strasne pacil aj tak ale ked spapate asi 100 extaz tak vtomto filme sa najdete PS:Pomo tento film vobec neni o huleni takze prepac ale neviem ocom tu pises skrytcher vie presne ocom hovori :)No a danny dyer by mal dostat oscara ()

Rathe

Vůbec jsem se nezajímal o příběh v tomto filmu, který mě tam i tak trochu vadil a byl předvídatelný. O něco víc jsem se bavil prostředím a okolními událostmi. Nesmyslné dialogy vysmažených hlav byly tak trapné až vlastně pobavili. I když bych takhle zhulenej život nesnesl. V jejich podání se zdál jako to nejlepší co může na světě být. Prostě se jen zfetovat a nechat si život utíkat kolem sebe. Den za dnem, víkend za víkendem. Jen aby už byl zase pátek. ()

Krastom

Svým způsobem zábavný, svým způsobem zajímavě natočený film. Mimo divnou bandu lidí, kteří eksperimentují s drogami mé pozornosti nemohly uniktout ty drobné rozdíly. Po šestnácti letech od natočení si člověk už všímá jiných věcí. Doba se změnila, máme tu mobilní telefony a né klasické. Muzika se stahuje z internetu, máme iTunes a Youtube. Běžní lidé už si nechodí kupovat LP do kamenných krámů. Ovšem mimo to k tomu asi nemám co dalšího říct. Více mě nadchnul podobný snímek GO ze stejního roku, nebo DOPE z roku 2015. ()

ivttw

Super film o ničem a přitom o všem. Ano, nemá to žádný uchopitelný příběh, mega zápletku, haldu mrtvol a ani lásku na sto let, je to prostě jeden z dalších propařených víkendů. Ale stavy na drogách jsou tam vymalovaný jak v encyklopedii. Naprosto dokonale a vtipně vypozorovaný, popsaný, zahraný atd. Soundtrack je taky hodně dobrej. Ale bohužel kdo nikdy neměl, určitě nepochopí. ()

VsetkoVsade

Napriek môjmu takmer už dôchodkovému veku aj v dvadsiatich troch rokoch klubové akcie naďalej patria na popredné miesta v rebríčku mojich guilty pleasures, odovzdaním vstupných pások do zberu papiera by som isto niekoľkonásobne splatil štátny dlh a kronika o mojich skúsenostiach z nich by mala toľko strán, že pri ich obracaní by museli čitatelia využívať vysokozdvižné vozíky. O to viac som dokázal oceniť tento nadčasový počin, ktorý typy ľudí na párty zhrnul spôsobom tak výstižným a autentickým, že to snáď ani Matej Zberný, pardon Zrebný, nevidel. Úprimne, po takom Varí vám to s Andrejom Bičanom či Pekelnej kuchyni Gordona Ramseyho je to môj ďalší favorit medzi hitmi televíznej obrazovky, v ktorých hlavní aktéri vyvárajú a smažia od úvodných titulkov po záverečné, a natočiť ho v dnešnej dobe, vôbec by som sa nedivil, keby režisér hneď po premiére čelil niekoľkonásobnému obvineniu za osobný útok, hoci každý jedinec postihnutý dnes už vzácnym ochorením zvaným zdravý nadhľad, však musí uznať, že prívlastok kultový si rozhodne zaslúži. Nice one, bruva! ()

MartinCS

Klubová hudba 90. let je mi velmi blízká a stále se k ní vracím, prakticky denně. :-) Takže Human Traffic stejně jako Kevin & Perry Go Large jsou moje srdcovky. Takže za mne 5. ()