poster

Human Traffic

 • Velká Británie

  Human Traffic

Komedie / Drama / Hudební

Velká Británie / Irsko, 1999, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Scrytcher
  *****

  Kdo neví, nepochopí(12.10.2007)

 • Davson
  *****

  V tomto filmu je mnohem více životní pravdy než ve většině současných "seriózních dramat", která jsou oceňována na filmových festivalech! A jen tak mimochodem - taky je to neskutečně zábavné, hravé, chytře natočené se spoustou krásných drobností a vůbec je radost se na to dívat. Nemohu to nemilovat - jeden z mých nejoblíbenějších filmů.(13.9.2008)

 • movie
  *****

  Ze začátku je to docela divný, ale pak už opravdu jen nářez...Skvělá hudba, pár dobrejch fórků..."Všichni jsme ovce"!!(25.9.2002)

 • Chrustyn
  ***

  Film o mladých pro mladé plný muziky a nevázaného života. Pokud patříte do skupiny lidí, kteří ujíždějí na technu a vědí co znamená hip-hop a jungle klidně si 1-2 hvězdy přidejte..(6.8.2007)

 • Okara
  ****

  Takové okno mezi jednu zajímavou subkulturu. Žádné velké zvraty, všechno vypadá perfektně realisticky, tak, jak má být. Dokonce se člověk i dost nasměje, především díky představám všech aktérů a obecně, pozorovat a poslouchat lidi kolem sebe na týhle párty je samo o sobě dost vtipný. Aneb důkaz, že Star Wars je celý o drogách. Jen ten konec mi tam nesedl, naivitu jsem najednou cítil všude. Dáváme freestyle na pokrouceným kole života. Nejlepší soundtrack z filmu 80%(25.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace