Human Traffic

Human Traffic

Komedie / Drama / Hudební

Velká Británie / Irsko, 1999, 99 min

"+" za soundtrack, černocha a dialog o Star Wars(14.8.2012)

Ze začátku je to docela divný, ale pak už opravdu jen nářez...Skvělá hudba, pár dobrejch fórků..."Všichni jsme ovce"!!(25.9.2002)

Já tohle prostě rád. Britský humor a jeho osobité podání, zajímavá studie welšské (heh:)) mládeže a moderní kultury. Dal bych klidně i za 5, kdybych byl hulič a ujížděl na těch strašnejch klubárnách:-), ale i tak se mi to líbilo. Ale přišlo mi, že takovýchto filmů lze natočit nespočet a pořád to bude celkem dobré... Zkrátka, kdo má rád britskou filmařskou školu a je mu pod třicet, neměl by být zklamán;-)(30.6.2006)

Mám rád party a nemám rád drogy a nějak mi to dneska nesedlo. Čekal jsem od toho filmu nějak trochu víc.(18.5.2016)

• BoPo

Éčková generácia, ktorá žije len pre piatkový večer. Pretrpí to čo je pred ním a nezaujíma ju to čo je po ňom. Žijú pre ten okamžik, kedy môžu donekonečna rozoberať Star Wars alebo si na všetko sťažovať. Smažky, ktoré nemajú žiaden ciel. Stačí im, že existujú. No a film je na tom podobne.(15.11.2010)