Human Traffic

Human Traffic

Komedie / Drama / Hudební

Velká Británie / Irsko, 1999, 99 min

Ľahko provokatívna, Veľmi trefná sociálna komédia o zhulenej londýnskej mládeži. Skôr než o nejaký dej alebo veľké posolstvo, v nej ide o čo najdôveryhodnejŠie zachytenie zhulených stavov, životných postojov, a vôbec "moderných obsesií" mladého človeka. Niečo ako TRAINSPOTTING, akurát menej artové a vážne, a skôr bláznivo uletené. Určite kultová srdcovka každého skalného huliča.(3.1.2003)

• Jara.Cimrman.jr

"Já jsem nezaměstnanej na plnej úvazek, nemám vůbec čas." nebo "Chovej se dospěle, buď falešnej", tak to jsou hlášky, které mne sice pobavily, ale prostředí, ve kterém jsem ocitl mi bylo krajně nepříjemné. Kromě toho jsou mi osudy dobrovolně sjeté mládeže zcela lhostejné a snaha o zachycení reality pod vlivem fetu mne naprosto minula. Já vím, že lidi rádi hulí a tak si při sledování najdou to svoje, ale já jsem se přitom trápil ve střízlivém stavu, což nikomu nedoporučuju.(10.9.2016)

Celkem zabavny film o divnych lidech, kteri delaji divne veci.(29.4.2007)

asi jako dva prásky průměrné ganji - během vlivu se člověk směje ani neví čemu, po odeznění neví, co to bylo.(9.8.2010)

Sice "jen" hulím, ale film mě oslovil tak, že jsem se celou dobu neodtrhl. No, prostě za ***** a hlavně nenutit těm, kteří nechtějí.(25.8.2007)