Human Traffic

Human Traffic

Komedie / Drama / Hudební

Velká Británie / Irsko, 1999, 99 min

Škoda, že se nesjíždím, protože bych docela chtěla zažít ten rozhovor o Star wars :D(13.2.2013)

Filmový klub na ČT2 - filmy o drogách. Vedle Trainspottingu člověk mohl vidět třeba toto.(31.1.2012)

Justin Kerrigan si sepsal všechny své klubové zážitky pod vlivem srandovních prášků a nabídl nám takové zrcadlo klubové scény. První půl hodina filmu je bezkonkurenční. Hudebně výborný. Skvělý obraz klubových týpků a také toho, jak si přitroublý hausíčci myslí, že když žerou extáze, tak snad poznají tajemství věčného života a harmonie mezi lidmi. Kdyby tam byla jiná parta, kolem který by se příběh odehrával, dal bych 5 ale jinak určitě respect Justin. A nakonec, podle mě by se takovýhle filmy vůbec neměli dabovat, i když je mi jasný, že né každý divák umí číst. V originále, je ten film úplně o něčem jinym. "Zigi Marlon is motha fuckin HIGH"(28.9.2011)

70% Zběsilý film s úžasnou formální stránkou a už ne tak zajímavou stránkou obsahovou, ale i když je to o extázi a pařbách, celkem se mi líbil.(4.8.2011)

Když bych poslouchal taneční hudbu a sjížděl se každej pátek na večírcích, tak bych dal hvězdiček víc. Takhle je to pro mě jen sonda do neznámého světa plného pohody a více či méně zdařilého humoru. Hodně pozitivní, svým způsobem generační, jen co do univerzálnosti lehce nedotažený film.(12.6.2002)

• - Malé cameo má ve filmu i legendární pašerák marihuany Howard Marx. Objevuje se jako postava s kázáním o "špekové politice". (Terva)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 174krát, což je 1,74krát za 1 minutu. (Dixxx)