Traja dobrí kamaráti Munch, Tuck a Alex postupne získajú zvláštne zakódované správy potom, čo sa neďaleko od ich domova začnú stavebné práce. Sprvu sa obracajú na rodičov, potom na políciu s otázkou, čo majú robiť, ale nikto deti neberie príliš vážne. Rozhodnú sa preto jednať na vlastnú päsť. Objavia tak mimozemšťana, ktorý ich poprosí o pomoc, a sľúbi im, že ak sa mu neobrátia chrbtom, všetci spoločne sa vydajú na epickú a dobrodružnú cestu, ktorá navždy zmení ich životy. (Acrobat)

newzby

Musím říct, že jako dobrodružný film o malém mimozemšťanovi je to celkem povedený snímek. Lehce mi to připomíná E.T. - Mimozemšťan, i když se jedná o úplně jiný typ mimozemšťana. Hodně povedené jsou některé efekty například skládaní lodi nebo rozložení kamionu. ()

El Patron

Když tu všichni píši E.T and Super 8 tak přemýšlím, jestli se film nesnanží být něčím jiným, jen si vzal pár nápadů, kdo to dnes nedělá. Důležitá u tohohle filmu není ani tak dějová struktura jako herecká stránka a prostředí, takže parta kluků a mimozemšťan, a to celé točené kamerkou. Příjemná dětská a mnohdy i docela napjatá kamerová běhačka s mimozemskou tématikou, bohužel naprosto vůbec nic originálního. ()

celticek

Po legendárním E.T. nastoupilo Super 8 a teď i Earth to echo. Je to taková oddechová sci-fi pro děti, ale mně se to celkem líbilo. Mustr už byl daný, takže nic převratného, ale mimozemšťan je ok, kamera z ruky není moc roztřesená, dobrý podmaz. Na nedělní odpoledne jak vyšité. ()

Scraffy

Dobrodružný film natočený ručnou kamerou? Áno! Presne tu sa nám posúva doba. Veľmi pekné efekty a scenár dotiahnutý do posledných detailov. Herecké výkony sem-tam zaškrípu, ale inak sú celkom dobré. Koniec je dobre nadupaný a preto hodnotím 4 hviezdičkami. Inak by to bola na priemer. ()

dudo24

Malo to podobné prvky so Super 8 a možno aj s E.T. ale toho si už poriadne nepamätám. Tak ale prečo nie zase. Dobré to bolo. Keby som mal menej rokov tak si viem predstaviť, že by som film úplne žral. Kamera bola dobre spravená. Príbeh sa možno dal spraviť trochu lepšie v niektorých častiach. ***SPOILER*** To dievča by som urobil tak, že sa s nimi bavila v škole aspoň trochu. Lebo takto to bolo, že ani nevedela poriadne kto sú a zrazu chce ísť s nimi. Aj s tými agentmi to bolo také, že ich chytili a všetko deťom vyrozprávali a zobrali ich so sebou pritom ani nevedeli či ich budú potrebovať. Tieto veci mi tam nesedeli až tak, inak fajn. ***END SPOILER*** ()

chrustie

Film určitě není v první řadě mířen na dospělou část publika (té zdravé samozřejmě), což jsem na první pohled neodhadl vzhledem k některým komentům. Takže to shrnu... Triků je málo a nejsou kdoví jak propracované, malá plechová sova je vidět spíš sporadicky a nic moc nepředvádí. Jediný celkem vzhledný moment, je rozložený a složený truck (ne Tuck), který sme ale měli možnost vidět v traileru (mimochodem ani zde se na dnešní poměry nejednalo o kdovíjakou hitparádu). Ve výsledku film doporučím věkové skupině 8 - 12 let (popřípadě těm, co se tak cítí). ()

only_serials

Haha, no jasně, říkám si: "scifi co má od uživatelů čsfd jenom 56 %? Tak to by mohlo bejt hodně koukatelný".. a taky že jo, fakt super, strašná spousta nápadů. Sice příběh naprosto nelogickej, ale totálně zábavnej.. Je mi jedno jestli je to pro děti, nebo pro koho vlastně.. bavilo mě to a nízký hodnocení nechápu.. ()

TinoArts

Horšie ako E.T. a zrovnateľné (respektíve, porovnateľné sklamanie) ako Super 8. Handycam kamera sa mi tu ale páčila viac ako v Osmičke, ale celé to pôsobilo nejak umelo. Keby som mal 12, tak sa roztápam, takto iba príjemná večerná oddychová záležitosť. 60% ()

xzajox

Vcelku milá pred-pubertálna sci-fi. Partička chalanov, každý so svojským charakterom, sa zahrala na záchrancov mimozemšťana. Iste, boli tu znaky E.T., stretnutí blízkeho druhu a podobne, ale prinieslo to aj pár vlastných nápadov a bolo to aj celkom vtipné. Vadili mi scény, kde sa plížili, aby ich tí zlí (a riadne slepí) dospeláci nezbadali, pretože boli nemožné. To je však asi všetko z negatív. Potom ešte málo originality a zamaranie na detského diváka. Ale aj tak spokojnosť. 70% - 3* ()

Dexter666

Príjemné, svižné, výborne zrežírované (pre 2. desaťročie 21. storočia:), ten feeling nostalgie, že všetko sa o chvíľu skončí a priatelia sa budú musieť rozísť je veľmi silný. Príjemné prekvapenie, páčilo sa mi! ()

Fajung

E.T na spôsob High Scool Musical. Americká propaganda plná všetkých tých super truper crazy cool srandičiek, tabletov, trápnych fórkov, tvorí pre danú cieľovú skupinu, teda násťročných amerických teenagerov ozaj výborný, možno časom aj kutlový film v danej kategórii. U mňa 20%, za odvahu uvariť z lososa guláš. ()

Richi007

Tyhle filmy typu "hrdina točí kamerou" mám rád a vždycky mají zajímavý nádech. Rozhodně to není špatný snímek a toho mimozemšťana (pro mě je to prostě sova) si zamilujete, ikdyž nechcete. Jinak (spoiler) ten rozkládající se náklaďák byl boží! ()

SpeckMcBig

Found Footage styl natáčení už mi leze krkem,ale nezavrhuju ho,když ona forma neni nijak vtíravá..Echo mě ze začátku navnadil na příjemnou podívanou ve stylu legendárního E.T.ho..bohužel zhruba v polovině filmu zabředává do absence originality..žádné překvapení nás nečeká a trikově nabubřelé finále to nijak nezachraňuje,přitom k dostačujícímu a příjemnému průměru chybělo málo ()

endymion

To si tvůrci snad dělají srandu aneb "Když se Bubo Bubo přidá k Transformerům"! K tomu ta vyklepaná kamera, po který budou děti rády, když v kině nevrhnou nebo nedostanou epileptickej záchvat! Super8 bylo průměrný, ale furt se na dalo koukat bez újmy na zdraví. I když pominu infantilního ufona a imbecilní scénář, což špunti až tak neřeší, už kvůli tomu hnusnýmu debilnímu "found footage" na tohle potomky fakt nevezmu a radši jim pustím E.T.ho ze zaprášený VHS. Kvalita bude pořád nesrovnatelně vyšší. Proboha, když už tahle éra masturbujících kameramanů se záchvaty padoucnice přejde?! ()

terordemon

"Vzdialenosť je len stav mysle. Keď ste najlepší priatelia, tak vždy budete. Bez ohľadu nato, že ste vo vesmíre." ... Keby si E.T. a Super 8 urobili decko bolo by s toho toto nízkorozpočtové sci-fi. Mnohokrát videný námet plný klišé s otravnými hlavnými hrdinami, ktorý Vám akurát lezú na nervy. Prvá pol hodina veľká nuda a nič, potom však na šťastie príde na scénu malinký robot s veľkými očami ktorý je dostatočne roztomilý nato aby ste nestlačili na ovládači tlačilo off. A konečne sa začnú diať nieaké zaujímavé veci pri ktorých máte aj tak pocit že ste ich už niekedy videli. Koniec je klasicky dojemný s bežnými kecami o sile priateľstva. Film je tak asi zámerne orientovaný na mladšie publikum, ktoré neprišlo so Spielbergovou klasikou do styku. Tí budú nato kukať s otvorenou hubou až do konca. Takže na sobotné ráno, s kakaom v ruke, to padne celkom dobre. 55% ()

Epco

Pokus o noveho E.T. ktorý dopáca na nízky rozpocet maskovaný modernou kamerou a detskými hercami, ktorý svoje postavy nedokážu správne predat. ()

RoyBatty444

Natáčané akoby z ruky je dobrý efekt ale niekedy veľmi neprehľadné. Jedná sa hlavne o film pre pubescentné deti a ich problémy ala sťahovanie, priateľstvo prvé lásky. Nie je v to skoro žiadna hĺbka a na koniec je to patetické. Príbeh je trochu nelogický ako keď chlapík, ktorý deti celý čas prenasleduje ale aj nie povie my sme to zostrelili a teraz to chceme vypnúť a vy 13 ročné deti nám v tom pomôžete ... ale hlavne neutekajte a potom tu je mimozemšťan ktorý vie ovládať kov okolo seba a nechá sa zostreliť... ako že keď niečo zostrelili nie je to niekde v nejakom hangári Area51 na pozorovanie ale pod domami osadníkov...uf...tieto a ďalšie nezrovnalosti kazia pocit z filmu. Dobrodružné, svižné, poučné (aj pozitívne aj negatívne...jazdiť autom bez vodičáku, vkrádať sa do cudzích domov a.i.) a s chutným mimozemšťankom to je ale to je aj všetko. ()

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)