Traja dobrí kamaráti Munch, Tuck a Alex postupne získajú zvláštne zakódované správy potom, čo sa neďaleko od ich domova začnú stavebné práce. Sprvu sa obracajú na rodičov, potom na políciu s otázkou, čo majú robiť, ale nikto deti neberie príliš vážne. Rozhodnú sa preto jednať na vlastnú päsť. Objavia tak mimozemšťana, ktorý ich poprosí o pomoc, a sľúbi im, že ak sa mu neobrátia chrbtom, všetci spoločne sa vydajú na epickú a dobrodružnú cestu, ktorá navždy zmení ich životy. (Acrobat)

Immortal17

Parádní směsice filmového trháku E.T. a Super 8. Kdo má takové filmy rád, určitě si ho užije stejně jako já. První polovina mě malinko zklamala, ovšem pořád se tam našla nějaká ta scéna, kdy diváka přepadne naprostý úžas a nutí ho neodtrhávat oči z plátna. :) Ale konečně finále vážně stojí za to. :) Příjemný film rozhodně pro celou rodinu nebo jen tak pro zpestření a zabití dlouhé chvíle. ()

Mishqo

40% ... Strašná pizdovina, strašne americká, s neznesiteľnými deckami a jedným zlatučkým mimozemšťanom. To na dobrý film však nestačí. ()

VanTom

Tak i "klučičí" dobrodružství o pomáhání malému mimozemšťánkovi, který ztroskotal (resp. byl sestřelen technologie- a pokusůchtivými agenty) v sousedství malého městečka a snaží se dostat domů (a přitom nebýt E.T. :-)), vyfasovalo svou "found footage" verzi. Vzhledem k cílovce to nakonec ušlo, přestože zvolený styl s roztřepanou ruční kamerou nebo samotní hádající se, smutnící či bojící se kámoši mi přišli sem tam otravní. ()

Lukyn007

Dětinská a mnohem lacinější verze Super 8, která i přes nizoučkej rozpočet svou cílovku jistě uspokojí. V pozadí sympatická hudba od Trapaneseho. 60% ()

zolo23

Filmu neodpustím vykradnutú záverečnú scénu so "skladaním" vesmírnej lode z filmu Super 8. Ostatné je čistý priemer "detského" rodinného sci-fi, ktoré neprekvapí skoro ničím. Detské predstavenstvo je sympatické, ale ten "Alien" nepochopiteľný, resp. tento malý parchant skôr vyzerá ako detský mazlíček, ktorý o vesmíre a cestovaní ním vie akurát tak veľké hovno. Alebo lepšie povedané čo to kurva bolo za debilnú rasu? Pre mládež to môže byť rozkošný film, ale pre fanúšikov "sájnsfikšn" je tu viac otázok WTF ako odpovedí. ()

slovan1

Příjemný rodinný filmek, kterých už moc není a tenhle mi připomněl dětství. Podobné jak E.T. tak i Super 8. Ruční kamera nevadí, prckové zahráli dobře. Malý alien a veškeré efekty na jedničku. ()

FIBO

Můj pocit z Earth to Echo je dost rozpačitý. Toto vše by bylo dost možná úplně jinde, kdyby film neobsahoval asi milion logických a scénáristických chyb. Já jsem do jisté míry filmu věřil, pokud jsem ho vnímal "dětskýma očima", ale smysl pro logiku mě hodně rychle z dětského snění vzbudil. Vnímám to celé jako kombinaci několika filmů, na kterých jsem vyrostl, přičemž každý film byl úplně o něčem jiném. Škoda, že se tvůrci nevyvarovali donebevolajících chyb a nesmyslů, jakým mohou věřit snad jenom děti, které jsou věkově ještě pod úrovní hlavních představitelů. No sakra, děcka, který bez problémů řídí auta, přestože sedí za volantem prvně v životě, kluk, který má větší vědomosti než vysokoškolský inženýr elektrotechniky, noční pouť spoustu mil kamsi doprostřed pouště, kde nic není (ehm, krom plošného a nepřirozeného nasvícení přesto, že je jaksi hluboká noc...), záběry, kde najednou máme více kamer, přestože ji má pouze jeden herec, atd. atd. Spousta faktických, logických a nevím jakých chyb, které film sráží na kolena, přestože by si to už jen kvůli svému potenciálu nezasloužil. To, že je film o dětech a konfrontaci s něčím mimo co známe, tomu nelze nic vytýkat, ale celkové provedení degraduje film až trestuhodně nízko, až je to škoda, protože se mi jinak vcelku líbil. To nejlepší na konec - nejlépe hodnotím naprosto a jednoznačně hudbu, která zaujme nejednoho fajnšmekra filmové hudby. Místy jsem měl až hodně velké podezření, že hudbu má na svědomí Daft Punk společně s někým, s kým se dobře doplňují. Dávám plus jednu hvězdičku jen kvůli hudbě, která mě snad někdy přinutí si ho pustit znovu. ()

DavidS.

Do posledního políčka prasácky natočená verze E.T. a Super 8 pro dorost odkojený na současných mediálních a komunikačních technologiích...Nám starším to způsobilo jen bolehlav a vztek... ()

Han22

Dle toho found footage jsem čekal opět šílený průšvih, který se kupodivu nedostavil. Earth to Echo je příjemná variace na E.T., které toho moc nechybí. Sympatické děti s přirozenými dialogy, lehkost, roztomilý mimozemšťan a jeho záchrana před vládními agenty. Je to místy i vtipné, protože mimozemšťan má součástky ke klíči k lodi rozeseté po spoustě míst kam děti nemají přístup a skládací efekty jsou super. Found footage je místo otravné, ale ne zas tolik aby mi to film zkazilo. Příjemné malé nízkorozpočtové sci-fi, které uspělo i v amerických kinech a ty 3* si zaslouží. ()

seko0408

Ako uz bolo predomnou spominane, je to ako E.T. a super 8 dokopy. Neurazi ale ani nenadchne. Niektore scenky boli pekne spracovane no napriek tomu to z filmu robi len priemernu oddychovku :) ()

bobstock

Technicky je film zvládnut velmi slušně, dýchnula na mě i ta trocha mladistvé nostalgie. Ústřední postava je roztomilá, robotická sovička, která chce domů a já se u toho po absolvování jakéhosi geokachingu začal nudit. 45% ()

Sygauras

Takový ten film, který si pustíte v telce, dlabete křupky, pes vám leží na nohách, opíráte se o milovanou osobu, z druhé strany civí bez mrknutí očkama 2 decka a máte doma uklizený atd. Je to pro děcka, a já prej pořád děcko jsem takže za 3. Jo a jako každý taky musím samozřejmě napsat že je to jak E.T. ----- Fajfka a plác tam 3 hvězdy. ()

Matli

Kdyby to byl normální film, tak by mohl být hodně dobrý, ale ta kamera, ach jo. Co z toho ty amíci mají, že vše točej domácíma kamerama, filmu to nic navíc nedává, spíše naopak. Kdyby to byl pilot k seriálu, tak dobrý, ale jinak nic extra. A ve finále si vesmírná loď o kterou celou dobu jde jen tak odletí, to se mi teda moc nelíbilo. 36% ()

Ydrosten

Mně to nebavilo. Hlavně kvůli kameře. Nemám prstě tohle kamerové " laif " ztvárnění rád a hodně to ovlivnilo moje hodnocení filmu. Jako ten mimozemšťánek, co spíše vypadal jak sovička, byl udělanej výborně a co se trikové stránky týká, zase jde vidět že ta technolgie jde kupředu, ale prostě bych chtěl starou poctivou kamerovou filmařinu. Dám 2 hvězdy ( ale z tím že ta kamera tomu hodně snížila hodnocení ) ()

Qeo

Takové malé roztomilé stvoření a tolik humbuku. Ne tohle není o E.T., ani o hledání cestě domů, dokonce ani o tom mimozenšťánkovi. Je to o těch dětech. Dětství, kamarádství a cestě. Zní to trochu lacině, ale pokud tohle nepochopíte, nevcítíte, tak to rychle odsoudíte a bohužel v tu chvíli ve vás už nic z toho dítěte nezbylo. ()

Hapretor

Roztomilý mimozemšťan a zcela přirozené dětské herectví, které je na Oskara, bez debat - dvě hlavní devíza tohoto filmu. Opepřené o pokus originality found footage - Wau! (lehce ironicky) - Ocenil jsem také snahu o nápaditost, jak emzák uměl roz/skládat veškerou techniku - celkem poutavé. ()

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)