Kromě tajemné události, kterou Zach se Samantou zažili během líbánek, se musí novomanželský pár vypořádat i s neplánovaným těhotenstvím. Zach, jenž vše natáčí na video pro budoucí generace, si na své ženě všimne podivného chování, které oba nejprve připisují stresu, ale brzy je zřejmé, že znepokojující proměny Samanthina těla i duše mají mnohem zlověstnější původ. (HBO Europe)

DaweForeman odpad!

Další počin natočený na každou možnou kameru, která byla po ruce z pohledu osob, které jsou přímo v ději. V tomhle případě, až na nějakých 10 minut v závěru (jak má někde tu kameru v bundě), to postrádá jakýkoliv smysl. Příběh sám o sobě je také o ničem - žádný rozřešení, jen celková informace, že existuje skupina fanatiků, kteří se snaží zrodit ďábla. ()

srncek

Absolútne nevyužitý potenciál a síce som fanúšik FF formátu a nepotrebujem mnoho,aby ma takýto film zaujal,toto bola fakt neskutočná nuda a STRATA ČASU..nenechajte sa navnadiť ( oklamať ) trailerom! 44% ()

petrik11

efefko, ktoré nemalo ďaleko k odpadu. Neznášam tento typ filmov, kde sa dej "sníma" ručnou kamerou. Dejovo tiež mdlé, ťažko hľadať pozitíva. ()

XXXXXXXX

Pokud pojedete na dovolenou do Dominikánské Republiky, nebo nedej bože do Paříže, noste sebou pro jistotu braň. A pokud vám zastaví pochybný černoch, raději ho hned střelte do xichtu. Na film se celkem dobře koukalo, ale to dnes už okoukané kamerové pojetí mu škodí. Kdyby to byl první film s tímto pojetím, ještě by to šlo, ale dnes je technika film footage, použitá v každém druhém hororu. Proto standartní 3 hvězdy. Film neurazí, ale nenabízí nic čím by se mohl vyšvihnout nad hororový průměr. ()

Roulette

Bože. Dobrej začátek, ale tak dlouhej, že to vypadalo jako film bez zápletky, prostředku. Prostě začátek - záver. Nevim todle se opravdu moc nepovedlo. Více snahy a mohlo to být jinde. ()

Amone

Znam lepsi zpusoby jak zabavne stravit 89minut. Treba koukani do stropu je zabavnejsi nez tenhle film. Proc dve hvezdy? Preci jen tam byl trochu takovej ten moment prekvapeni... ()

Honzulik

Devil's Due - tak opět zklamání! Tento horor dvojice režisérů Tyler Gillett, Matt Bettinelli-Olpin patří do kategorie nadpřirozených filmů. Klasika, kde bylo všechno až moc předvídatelné, od začátku do konce, takže téměř nebylo proč film vlastně sledovat. Nuda, žádné zvraty, nic co byste už neviděli...Film vychází z jednoduchého předpokladu, že spousta lidí se bojí ďábla a proto by se mohl prodat...A to je asi tak vše. ()

Sattiens odpad!

Dám vám radu k nezaplacení! Pokud se chcete pořádně bát a zažít opravdovej adrenalin, vyhněte se tomuhle filmu, jelikož je zajímavější i sledovat jak vám během desetiletí blednou obrazy na zdech i zdi samotný a bežte se v noci na chvilku projít s mobilem v ruce na Žižkov nebo do Libně. Zažijete toho mnohem víc a pokud se vám při velkém štěstí podaří se vrátit i s telefonem, tak vám jednak zatleskám a smeknu, ale taky prodáním nahrávky slušně zbohatnete, protože takovej horor svět ještě neviděl ;) ()

jardoom

sračka sračka, SHIT SHIT. Film mě nebavil, a hodnotím "celkem vysoko" jen proto, že mám tuto tématiku rád a celou dobu to vypadalo, že se to zlepíš. Toto navnazení bylo opravdu jen návnadou a ačkoli se film tváří průměrně, je to obrovsky šupácká kokotina. ()

waltosin

Strašný horor, který vás prostě nevyděsí a to je velká chyba, která stojí za tímhle výplachem, kde se nic zásadního neděje a ani se nic nestane! 20% ()

moviefan4

Dobrý horor s dobrou atmosférou, nič výnimočné v rámci žánru found foodage. Dej bol fajn a rýchlo som sa donho dostal. Hodina a pól ubehla rýchlo. Keby že ho mam porovnať napríklad s Poslední vymítanim ďábla odporučil by som radšej tento film. ()

Aywes

Škoda nedostatečně vyhroceného finále. Mohlo to totiž film vytáhnout z podprůměrnosti. Takhle se ale jedná o naprosto obyčejný found footage bez výraznější péče. ()

J.Mayen

Hmm rozhhodne velmi slabe found footage, nastesti se tu rozklepana kamera temer vubec nevyskytuje a film pokud by byl kvalitni potesi i oko epileptika. Na rozdil od ostatnich prispivajicich mne byla hlavne dvojce velmi nesympaticka. Film se tahne jak sopl, a ve svem zanru nerpinasi nic noveho. Nevim jaky byl rozpocet,ale snad bych tipoval ze i nizsi nez u prvni Zahady Blair Witch (pokud to jeste vubec jde). Film se mi nelibil, ztrata casu. ()