Děj filmu je zasazen do bouřlivých 20. let minulého století, kdy ani prohibice nezastavila tok kořalky v ilegální síti gangstery provozovaných náleven. (Freeman Ent.)

papadoce

No, tak takto. Po tučnom začiatku, prišiel siahodlhý útlm, z ktorého nás opäť vytiahol až záver. Nie že by šlo vyslovene o slabý film, ale tému gangster rokov tridsiatych sme už videli toľko krát spracovanú, že už by to človek snáď vedel vykonávať na živnosť aj sám. Takže pozitíva: Ben neiritoval ako obvykle, vynikajúce prestrelky a popravy, Zoe Saldana nebesky krásna a záver potešil na výbornú. Negatíva: Aflekové o tri čísla väčšie saká, Aflekové prijebané klobúky v každom počasí i priestore, príliš veľa jebnutých postáv a tak nejako kópia kópií v rámci žánru. To čo robí tento film slabším ako je, je práve to, čo malo byť jeho najsilnejšou stránkou,........režisér. Od režiséra Gone baby gone, či Argo, máte oprávnene tie najvyššie očakávania, ale Live by Night ich rozhodne nenaplní. Trochu sklamaný. ()

Shitonit

FIlm balancuje na hraně Aflekovosti. Požitkářsky je to dobrý, fakt mi to kazí Aflek, kerýho mám jinak vcelku rád, ale tady mi přijde jak kdyby třeba například takovej stejk z mekáče. Chutnalo by to vcelku dobře, ale stejk to nebude. ()

Joedas

Moc se mi líbilo vykreslení doby. To tvoří funkční kulisy dokola omílanému příběhu o vzestupu "nechci-být-gangster" gangstera, se kterým trávíme doslova celou stopáž. Ale to, že Affleck nesleze z plátna mi nevadilo, nějak jsem se s jeho postavou sžil. Sžil jsem se i s tou zkratkovitostí a to, že se z kriminálníka stal během pár střihů boss, jsem bez okolků přijal jako fakt. Co ale musím zmínit je výborná kamera a způsob řešení finále. V dobách, kdy chce kdejaký film skončit co nejepictějšim duelem mezi hlavním protagonistou a jeho sokem, je zdejší při zemi se držící přestřelka s jedním rozhodujícím výstřelem dost osvěžující. ()

SAINTS

Nie je to zle,ale ani nezabudnutelny film z toho nie je na to mu nieco chyba.Vedlajsie postavy funguju skvelo,skoda ze niektore dostaki tak malo priestoru.Pochvalu si zasluzi vyprava,kamera a aj kostymy.Mafianskagangsterska drama doplaca na svoju nevyraznost a nedokaze dostatocne srhnut divaka a udrzat v napeti pocas celeho filmu.Chybou bolo aj to ze Ben Affleck obsadil sam seba do hlavnej ulohy. ()

XXXXXXXX

Předvídatelnė jako další dil Ulice, originální jako zboží vyrobené v Číně, a klidně by to mohlo sloužit, jako reklama na dilo plastického chirurga. Kvůli zasazení do oblíbené doby, ale nemohu jinak, než tam plácnout za tři a jít si zopakovat prvního Kmotra. To totiž ještě mafiánské filmy měly koule!!! ()

intro

Ben je prostě v posledních letech zárukou kvality. Žádná nuda jak tu nějací znalci píšou to rozhodně není. Já doporučuji ()

Kanalizato

Celej film slusnej, regulernich 3.8 hvezdy (cca 75%) :) Ale tech poslednich deset minut to uplne pos* v jakesi snaze po moralnim ponauceni? WTF?! Kdyby jeste umrel "on", bylo by to ok, sice trosku jako vykradena hra Mafia, ale ok. A tak to bohuzel nebylo, misto toho umrela "ona" a namisto dustojneho zakonceni se to zvrtlo v kazani, fuj. ()

johnsnow

Nečudujem sa, že to finančne tak prepadlo. Ono to vôbec nie je zlý film ale prúser je v tom, že je tam veľa vecí natrepaných a človeka to takpovediac zmetie. Aspoň u mňa to platilo. Herecky skvelé, samozrejme GOT style využitý ale tak pri gangsterke sa to dá čakať, škoda len, že pár hercov tu má iba také malé šteky. Akcia je famózna ale na tak dlhý film je jej žalostne málo avšak nahánačka v Bostone alebo prestrelka v hoteli sú skvelé. Takže sečteno a podtrženo 3* a nabudúce lepší scenár Afflecku. ()

huzgi

Velká škoda. Ben Affleck je hodně šikovný filmař, ale tohle se úplně nepovedlo. Film nedrží pohromadě podoben dortu od pejska a kočičky. Když honíš moc zajíců najednou, tak často odejdeš s prázdnou. ()

nula87

Vykreslení doby velmi dobré, příběh bohužel trochu selanka. K povedené gangsterce tomu moc nechybí, ale něco přece .65% ()

0verseer

Ja ti neviem, tieto rozprávky o čestných a milujúcich gangsteroch ma moc neberú. Jednu chvíľu to tu Ben strieľa okoloseba hlava-nehlava a hrá to na neľútostného chladnokrvného mafiána, aby sa scénu na to maznal so svojou drahou kubánskou polovičkou a mulatkom ako starostlivý taťulda, ktorý sa pre pokoj v duši a lásku k rodine vzdal svojho (na krvi vybudovaného) ilegálneho impéria. A popritom ako bonus ešte stihne nabúravať rasové predsudky v medzivojnovej Floride a naháňať starú lásku z minulosti, o ktorej si chybne myslel, že ho v úvodne za tragických okolností navždy opustila... Že to znie skôr ako opis filmu z kategórie romantických? Už to tak raz v dnešnom precitlivenom Hollywoode, kde pomaly každý film z mafianského prostredia obsahuje nasilu vtrepanú milostnú líniu, bude. Kde sú tie časy, keď sme v Scorseseho filmoch sledovali, miestami s pobavením a miestami s odporom, počínanie psychopatických násilníkov bez svedomia, ktorí mali gangster vpísané do čela bez toho, aby museli útrpne strúhať 2 hodiny jeden drsný výraz ako túto náš milý Ben. Ale aby sme mu zase len nekrivdili, natočil to všetko krásne, tie letecké zábery lodičky plávajúcej panenskou floridskou prírodu a melancholické západy slnka by mu závideli snáď aj filmári z nat geo. Škoda len, že tomu ukrutne chýba drive. Nepomáhajú tomu ani nevýrazní protivníci, zo všetkých výraznejšie zaujme asi len ten incestný namyslený primitív na čele ku-klux klanu, ktorý aj tak nedostal viac ako 10 minút screen time-u. Affleck je obstojný režisér, ale zároveň nepredstavuje zrovna strhujúceho rozprávača príbehov. V tomto prípade akoby sa miestami až príliš kŕčovito pokúšal dávať to na Eastwooda napriek tomu, že sa to žánrovo príliš nehodí. Škoda... ()

DonBraso

Já gangsterky vážně můžu,ale tohle kdyby nemělo přeliv té doby,tak spíše koukám na nějaký nepovedený mišmaš,který se snaží urvat z deníčku Beníka až moc a přitom nenabídne starým harcovníkům vůbec nic.Popravdě jsem vůbec nepoznal,že to i Ben režíruje.Jedno je fakt,že když jsem vzdal jakou takous podobnost gangsterských filmů,protože tenhle film je surovej asi jako zabitá moucha a smysluplně pojatej to už není tuplem..Film i nečekaně vcelku rychle odcejpá,má to dvě akční pasáže,kdy honička v autech byla jako sice malinko přestřelená,ale měla něco do sebe.Samozřejmě nejhorší je,že jakmile spastříte Zoe Saldanu u vlaku,tak bez mrknutí oka víte vo čem tahle pohádka bude a ona taková i je.Je pravda,že to jede svůj trochu jiný styl,ale občas jste někde ve scéně,aby vzápětí si Ben řeknul,že opět začnu okysličovat půdu v debilních romancích.Nejhorší je si vůbec zvyknout na postavu kterou Ben zahrál.Tohle měl doopravdy přenechat někomu jinýmu,který aspoň vypadá jako grázlík,který ucejtil šanci zvednout svůj mafiánský kredit.Bohužel spíše vypadá jak kluk co vyšel z hospody a sebral někomu kvádro ve kterým vypadá nevěrohodně.Hodně jsem odpouštěl,koukatelný to kupodivu bylo,gangsterek je vážně čím dál méně,ale tady člověku je nějak úplně putna jestli to Casino bude stát či ne,protože se opět přepne do módu citů,který Ben nedokáže prodat.Je to škoda,film si hraje na něco co bohužel není,veme pár skvělých momentů,parádní začátek,kdy na scéně je Brendan Gleeson,který nevím proč tam zahrál druhé housle a šel od válu.Je to škoda,jelikož mám slabost aspoň pro tu dobu ve které se film odehrává,má to skvělý začátek,trochu křečovitý střed filmu se zvláštní odplatou na konci,tak jsem se i bavil.70% ()

reno.d

I přes pomalejší tempo,naprostá spokojenost!A závěrečná přestřelka lahůdková!Dle mého názoru,B.Afleck si drží laťku kvalitně vysoko!80%! ()

pafka

Fakt si myslim, ze Ben by mel zustat na reziserskym kresle, protoze co predvadi, resp. teda nepradvadi, je hruza bes a vysmech vsem, co umeji hrat. Nijak oslnivy film, zajimavy zasazenim do doby prohibice a nasledny prerod do oficialnich prodeju - ale to mohlo byt daleko daleko lepsi. O tom informace temer zadna. Spatne to nebylo, dobre taky ne. Myslim, ze na obrazovku odpadu v TV Nova se to bude docela hodit a upoutavky na to pobezi uz ctrnact dni dopredu. ()

Plaque

50 ODTIEŇOV MIMIKY, takto by znel názov filmu oveľa lepšie. Teda aspoň čo sa hlavnej hereckej postavy týka. Affleck dosiahol svoj herecký vrchol v The Accountant, kde čoby autistický supermozog bez citového angažovania naplno využil svoje tri herecké výrazy tváre. A ktoré to sú? No predsa úsmev, hnev a drsňácky fejs. Ako vyzerajú na obrazovke? Pozri trailer, hoď do všehogoogle Ben Affleck alebo sleduj toto https://i0.wp.com/rewind.sk/wp-content/uploads/2017/01/LiveByNight_T2_OG-e1485609064265.jpg?fit=800%2C450&ssl=1 Postava írskeho gangstra však toho potrebovala trochu viac. A tak sa stala celkom unikátna vec. Režišér si skurvil film tým, že do hlavnej úlohy angažoval sám seba. Nie že by to bola jediná chyba, ale celkom určite tá najväčšia. Pozrime sa však na to očami samotného Bena: "Zrkadielko, zrkadielko, kto že by mal hrať hlavnú mužskú postavu v mojom novom filme?" "Ty, môj pane, pretože nie je lepšieho herca, ako si TY!!!" Uchechtlo sa zrkadielko a pomyslelo na to, ako budú kritici zasa zúriť, keď uvidia tento film. ()

O Zlaté glóby se letos popere i Deadpool

O Zlaté glóby se letos popere i Deadpool

12.12.2016

La La Land vs. Místo u moře vs. Moonlight. Letošní rvačka o ceny má jasné favority a potvrdily je i nominace na Zlaté glóby. Mnohé překvapily hned dva zářezy pro Deadpoola, totální absence naopak… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

20.08.2016

Zoe Saldana v další comicsárně

Zoe Saldana v další comicsárně

13.09.2015

Dnes už kdekdo hraje ve dvou blockbusterových sériích zároveň. Zoe Saldana zvládá hned tři (Avatar, Star Trek, Strážci Galaxie), naštěstí má ale čas i na menší filmy. Loni natočila dramedii… (více)