Riddick: Blindsided

Animovaný / Krátkometrážní / Akční / Sci-Fi
USA, 2013, 6 min

Scénář:

David Twohy

Krátký animovaný film je příběhem o různých tvářích zrady, přemostěním dvou filmů s Riddickem (Vin Diesel). Dějově následuje po snímku Riddick: Kronika Temna (2004) a uvádí nás do nového Riddicka (2013). (Estrellita)

otík

Tento kratičký komiksový snímek slouží jako přemostění mezi Kronikou temna a aktuálním sci-fi thrillerem Riddick (2013) a přináší atmosferickou podívanou plnou dieselovského chrapláku, temné atmoféry a stylové brutality. Jinak pro neznalce komiksu nic, co by stálo za podívanou. ()

bartias

Komiksovou formou výrazně ovlivněný krátký animák převypravuje flashback z filmu Riddick. Z čistě fandovského pohledu je zajímavé srovnat, jak se (zřejmě) původní podoba scénáře a dialogů změnila do finální hrané podoby. Ani na krátké detailnější nahlédnutí do světa Necromongerů ale bohužel nedojde. Riddick: Blindsided očividně vznikl jako část marketingové kampaně. ()

tom88

Trocha zbytočný medzipríbeh o Riddickovi, ale som rád za každý príspevok z riddickovského vesmíru. Dieselov hlas je na nezaplatenie. ()

Estrellita

Průměrný komiksový animák, který jsem nadhodnotila pro svoji oblibu postavy Riddicka. Jsem velmi zvědavá na ten nový filmek, doufám, že bude víc ve stylu pětihvězdičkové Černočerné tmy... Ale pro tenhle kraťák mám pouhé tři hvězdičky a 45%. ()

Liznic

Vizuálně zajímavé, ale působí to nějak nedokončeně. Taky potřebuju víc než Dieselův hlas. Navíc kusy monologu akorát vystřilhli z některých filmů! ()

kenkaku

Uf... nemůžu si pomoct, ale na první pohled to působí odfláknuté a laciné. Návrat Riddicka si zasluhoval mnohem větší kus frajeřiny (obzvlášť jde-li o 6minut) než tohle. ()

Melios

Motion comics trpiaci rovnakým neduhom ako všetky jemu podobné kraťasy. Sústredia sa len na vizuál a na príbeh sa akosi pozabudlo.... ()

Gogo333

Jedná se o Motion Comic, takže animace je klasická stejně jako u Hellboye, Buffy S9, Watchmenu,... Osobně jsem viděl až po filmu, takže pro mě nic nového nepřinesl. 50% ()

joudas

Naprostá ztráta času. Technické provedení hrozné a samotný obsah je stejně obsažen ve filmu… Byl jsem hodně naivní, když jsem čekal něco alespoň z poloviny tak dobrého jako Temná hrozba. ()

Mbeast

Tak teď se těším na nového Riddicka ještě víc. Co si budeme povídat, animace není nic moc, děj taky ne. Ale má to atmosféru, hlášky a Vinův hlas, takže nakonec dobré. :) ()

Luk Skywalker

Jakýpak prequel, vždyť je to jen předělaný flashback, který je ve filmu. Naprostá zbytečnost, jen stopáž je přivětivá, ale i přesto chci vrátit 6 minut svého života! ()

papaguy

Nejlevnějším možným způsobem vyrobená upoutávka na dalšího Ridicka. Neříkal bych tomu ani animák. Spíš ilustrace k povídání. Jistá temná atmosféra tu je, toť asi vše. ()