Boar

Neďaleko malého mestečka v Austrálii sa objaví monštruózny diviak. Zviera je odhodlané zničiť všetko, čo sa mu postaví do cesty, takže sa miestni obyvatelia ocitnú v obrovskom nebezpečenstve. (Marceloo)

korbitch22

Už mě unavují režiséři, kteří mají tu možnost, tu neskutečnou možnost točit filmy a všechen čas a peníze investují do bezduchých sraček a producenti jim tu jejich zoufalost stále financují. Sun je sračka bez talentu a všechny jeho filmy jsou naprosté žvásty, ve kterých svým neumem a lajdáctvím ničí slušný potenciál. Tihle nevděční zmrdi mi jako režijnímu nadšenci pijou krev. Dialogy jsou jedno veliký WTF, herecký výkony jsou naprosto příšerný, film nemá žádnou dynamiku a jen se vleče žumpou nesnesitelných dialogů, toporných herců a trochy slušného gore od obřího prasete, Doufám, že Sun už nic nenatočí.25%. ()

rollman1

Já jsem celkem spoko. Nemůžu říct, že bych se vyloženě nudil nebo se mlátil do hlavy pokaždé když prasátko Babe přišlo na scénu. Chvála patři hlavně za praktické efekty. Monstrum je živé, jde osahat a rozhodně se Sun pochlapil. Samozřejmě, že malý rozpočet je znát v některých částech, ale budiž, jsou i horší kusy. Díry v logice či postavách neřeším, protože mi nešlo o postavy, ale jen o to jak kdo umře. Sun umí pracovat s gore a díky tomu se na film kouká zas o něco snáze. Po Tatínkové holčičce sice odklon do průměrnějších vod, přesto koukatelný kousek. Snad Sun Soon vydá něco dalšího. ()

Stanislaus

Boar se v rámci hororů s přerostlými zvířaty s nevídaným apetitem řadí spíše k těm horším kouskům. Největší slabinou filmu je špatný scénář a ne úplně sympatické postavy, kterým člověk téměř přeje, aby je ten obří uchrochtanec sežral. Co se vizuálního ztvárnění divočáka týká, tak sice nebyl tak špatně udělaný jako většina monster od Asyla, nicméně oproti takovému Jezeru s krokodýlem zde byl cítit značně upnutý rozpočet. Vesměs podprůměrný film s nadprůměrně hladovým monstrem v hlavní roli, ve kterém se o sebe tříská jedno klišé za druhým. ()

Karamanlis

Austrálsky Boar dopadol o čosi málo lepšie než dosť podobný kórejský Chawoo z roku 2009. Divák vidí v zábere väčšinou iba gigantickú diviačiu papuľu, na ktorej je síce badať poctivú ručnú trikovú prácičku, no po čase to s tou útočiacou tlamou, do ktorej sa ľudia tak nejak hádžu sami už začne byť otrava. Kanec sa v plnej paráde dostane do akcie iba ojedinele a keď sa tak stane, tak to nie je žiadna sláva, nakoľko vyzerá digitálne a v tomto ohľade pripomína práve svojho juhokórejského bráška Chawa. Potešila ma tu však prítomnosť Nathana Jonesa, z ktorého sa stáva akýsi dvorný herec Chrisa Suna (aj keď je pravda, že postavy, ktoré pod jeho režijnou taktovkou stvárňuje moc rozumu nepobrali), šialená hiphopového verzia songu "Ice Ice Baby" v jeho podaní či finálny súboj prerastených monštier, z ktorých jedným je práve Jones. ()

ARI50

Tenhle kanec je v celku povedený ale dostal strašně málo prostoru což mě sere, tvůrci si sním uměli vyhrát, krve celkem slušně ale záběry nebyli tolik originální, byli rychlé tmavé no, obdivuji vidláky jak se ničeho nebojí tak je to zajímavý horor ale určitě příště to chce víc promyslet přesto ale pochválím škoda těch maličkostí mohla to být mnohem lepší honba. ()

Morholt

Jó, tak tohle mě bavilo. Ono by mi možná ke štěstí stačilo i to, že Nathan Jones tady toho nakecal víc než ve všech svých dosavadních filmech dohromady a za bonbónek považuji jeho notování si s Vanillou Ice. Nezvyk byl i John Jarratt v roli, ve které nechce nikoho vykuchat. No a když k tomu přidám luxusní prase, které se s ničím moc nepáře, nemůžu být než na výsost spokojen. Jo, občase se trochu moc zadigtitalizovalo a bylo vidět, že nějakej ten dundeeovskej dolar tady chyběl, ale s tím, co měl k dispozici, se Sun popasoval víc než dobře. Zatím jeho nejlepší kousek. 80% ()

Vyrida

Buranský film který je nechutně prošpikován potoky alkoholu a připitomělých sexuálních narážek snad v každé druhé vyslovené větě. Všichni herci a to bez výjimek, jsou tak děsně nesympatičtí a špatně hrající, že vám naženou husí kůži víc než-li samotný vypasený pašík, který naštěstí jejich neherecké utrpení postupně chronologicky ukončuje. Nulový smysluplný scénář jen celkový dojem prohlubuje, protože jde prakticky o sbírku vraždících scén sešitou horkou jehlou. Jednu hvězdu za odvahu divočáka nezhotovit jen přes počítačovou grafiku, ale dodat mu i trochu té reálnosti. Hlavně v nočních scénách byl chlapec celkem k světu, ale to jsem i já. :) ()

kaylin

Australský snímek „Boar“ vám nenabídne nic lepšího než to, co je v názvu. Velkého kance, který chce zabít všechno živé, co se mu připlete do cesty a je to jen trochu podobné člověku. Jak se ukázalo, člověk se skutečně velmi dobře napíchává na klektáky a páráky, což jsou mimochodem hodně cool jména pro trčící zuby divočáků. Takže prostě čekejte zabijácké zvíře a dostanete ho. ()

Flipnic-RE

Na jednu stranu chápu místní nízké hodnocení a ne-nadšení většiny uživatelů, na druhou stranu musím napsat, že to bylo stejně super! Ono jde o to, jak na to člověk kouká. Pokud to bere jako aktuální novinku konkurující celosvětové vysokorozpočtové produkci, pak je mi jasný, že mu asi spadne nad prasetem čelist nepochopením a nepřijetím ... POKUD ALE !! ...Pokud to bere ale jako oslavu tzv. klasických "ozplotations", zejména těm 80.kovým a sleduje, s jakým nadšením a vervou ten film byl natočen, pak ho to může bavit a zaujmout. Je to prostě nízkorozpočtový béčko, který se nebere moc vážně, ale ten "drive" tam prostě je. Navíc je tam pár herců z 80.tek, vzpomněl jsem si na kultovní mega-kult Turkey shoot (Roger Ward) (1982) a další. Obrovitý Nathan John potěšil, vysoký bodycount také (chvílema jsem měl pocit, že to prase sežere veškerou populaci Austrálie), herci hráli moc fajn ... no prasečák se moc nevyvedl, to je pravda. Ale byla s ním sranda a myslím, že právě souboj na férovku Nathana a divočáka ve stodole se zapsal zlatým písmem do dějin australského akčního filmu a hororu ... Ano, přiznám se, že jsem brečel smíchy...ale to se taky počítá a byl to krásnej zážitek. Dal bych tomu možná i víc, ale nějak to nejde ...každopádně ty 3/5 jsou vysoce kladným ohodnocením ode mě, nikoliv záporným ... /A navíc myslím, že to je "nepřmej" remake příšerný klasiky Razorback z roku 1984 .../ ()

honajz2

Utahaný a nudný horor, který sice má dobré gore scény, jenže já mám na australské horory celkem vysoké nároky, a tohle je prostě bez nějakého napětí, atmosféry, je to gore funguje, ale mě to nestačí. Navíc ten scénář má nelogičnosti. To si opravdu nevšimnete, že za vámi na louce (široko daleko nic jiného) vyběhne divočák? A je toho víc, ale nebudu opakovat to, co napsali už ostatní přede mnou. Australské horory většinou mají fungující atmosféru, Piknik na Hanging Rock, například, ale tady prostě funguje jen to gore. A to je sakra málo. Konec to teda pohřbil úplně. 2* ()

bourec

Mám docela rád tyhle horůrky vo přerostlejch zvířatech.Ovšem tenhle je amatérská kreténovina,ve který se dějou až neskutečný hovna.Samozřejmě se to řídí pravidlama,který všichni známe.Postavy se předháněj v hovadství,takže jejich smrt nikoho nemrzí.Některý postavy přežijou,ale rejža je tak neschopnej,že to radši udělá mimo děj,aby se ještě víc neschodil,jestli to vlastně ještě vůbec jde.A vrcholem filmu je mlácení pěstičkama do uslintanýho prasátka ,který je velký jak kontejner..Prostě celý je to snůška debilit vod začátku až do blbýho konce.10%. ()

dubinak

Už jen plakát o tomto snímku něco vypovídá a přesně takový pocit, jaký z něj máte, budete mít pravděpobně i z celého tohoto kousku. Boar je naneštěstí velmi lacinou záležitostí a to myslím jak herecky tak i vizuálně, protože kvalitu zdejších CGI efektů můžu přirovnat například ke slavnému Sharknadu. Jediné co mě tu potěšilo byl John Jarratt a to jen z prostého důvodu, že jsem ho od Wolf Creeku dlouho nezahlédla. Příběhově je to celé vlastně jen omáčka k tomu, jak obří prase terorizuje a vraždí lidi v jakémsi australském městečku, takže citové spojení s postavami opravdu nečekejte, naopak jsou zde postavy tak nesympatické, že vlastně budete chtít, aby je to prase vyplenilo. Toť můj názor na tento film. Což značí, že víc jak dvě hvězdy mu dát už jen z morálního hlediska nemůžu. ()

fugazi odpad!

Ten velkej chlápek ze Šílenýho Maxe hraje stejně, jako to loutkový prase. Nechtěne vtipnej amatérismus ... 2/10 ()

HorrFi

V rámci hororů s kancema se podle mě jedná o nejlepší kousek.. je to béčko, kanec vypadal směšně, ale zas nadělal velkou paseku a vtáhlo mě to děje, potěší přítomnost Nathana Jonese ikdyž to jako celek mohlo dopadnout líp.. ()

DJ Rocco iNc

Nebyť trápnych hodinových pasáži, kde sa hádajú starí dedovia a kde sa vykecávajú v bare, s lepšou réžiou, lepším strihom a vylepšením veľa scén, mohol to byť skvelý masakrálny diviačí horor. ()

Lachtaan

Po květnovém Primal Rage, které mě i mile překvapilo, jsem si opět odskočil k mému guilty pleasure žánru - natural horroru. A to rovnou poměrně výjimečným horůrkem - obří divoké prase tu v novodobé vlně nízkorozpočtových hororů/thrillerů ještě nebylo, alespoň ne v mé doposud zhlédnuté filmotéce. Jako spousta mých zdejších kolegů oceňuju, že se tvůrci nebáli patřičného gore, přestože jsem čekal, že divočák nadělá větší paseku. Když jsem si ale zpětně uvědomil, jak přehnaně obří musel být, jsem rád, že takto nesmyslná monstra žijí jen v hlavách nepříliš úspěšných filmařů. Jak už to tak bývá, konec evokuje na pokračování, které (ačkoli teď řeknu že ne) v případě uskutečnění určitě zhlédnu. ()

Yoshimitsu

Je dobře, že ohromnej čuník se na scéně ukázal v celé své kráse hodněkrát. Digitální konec se mi moc nelíbil, ale jinak nadělal ohromnej svinčík. Dávám 70% ()

oveckaoa

Znáte ten pocit, když ve slasherech jsou Vám všechny postavy u prdele jelikož počítáte s tím, že beztak chcípnou tak takový pocit mám z tohoto filmu. Všechny postavy jsou neskutečně ploché a ani jedna mě nezaujala a dialogy jsou neskutečné perly. O chování postav se raději ani nebavím jelikož to by bylo na slohovku (honí mě obří zmutované prase a mám dvě možnosti buď uteču nebo si vezmu klacík a budu ho s ním mlátit třeba ho to i zabije normální člověk by zvolil to první tady chlápek v tom filmu volí druhou možnost hlavně, že několikrát valí kecy ve stylu, že tak obří prase asi tak lehce nezabijou). Konec je úplná ptákovina takže máme obří zmutované prase, které je pobodané,pomlácené nábytkem z jakési barabizny jak ho zabijeme co třeba ho přejet džípem a několikrát si do něho vystřelit. O úplně poslední scéně radši pomlčím (jasně nemáme prase máme dvě originální opravdu).40 procent za brutalitu a vyšší bodycount. ()

KeithMaxwell

Z nějakého důvodu mám stále, i po řadě špatných zkušenostech, pro tenhle žánr hororu slabost, parta lidí na odloučeném místě, kterou ohrožuje nějaké zvíře/monstrum/cokoliv a to většinou v levném provedení, což mi vůbec nevadí, co se ale stává klasikou, že onou partou lidí je banda totálních nesympatických dementů a vidláků, kteří zahazují zbraně, rozdělují se a řvou na prase velikosti hrocha, které je, když chce, tak tiché, že by vám i v knihovně dokázalo nenápadně číst přes rameno... potěší praktické efekty a pěkné gore, ale jinak opravdu bolestivé. ()