Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

Martixx

Dlouho jsem se u ničeho tak nenasmál jako u Kung Fury. Doufám, že Sandberg nasbírá dost peněz a dočkáme se celovečerní nálože hlášek a brutalní akce alá 80. léta ... ()

hujerita

Absolútne peckovité béčko haluškoidné. Zábava ktorá neexistuje ani v niektorých áčkových filmoch a bitky v podaní Kung Furyho parádne. Ja som sa zabavil, a myslím že išlo a ide len o zábavu. ()

Fraktální

Ryzí film. Průjem béčkové imaginace. (nemyšleno hanlivě, ba naopak : ) Něco, co je absolutně bez obalu bez příkras, něco zcela poctivého, co odkrývá podstatu jedné epochy. Ironicky a dokonale přesné. Geniální... ale počkat. Jeden háček by tu byl ! Píseń a klip True Survivor je ještě o něco lepší a zastinuje samotný film... ...Vikingský bojovnice s kulometama na tyranosourech bojující proti laserovem raptorum ? Love 4ever ! ()

0oq

Tento geniální skvost dosáhl snad nemožného. Nejenom že je tam snad vše co vás napadne, ale především se tam nic nebije. Každá scéna je nasycená tolika nápady a přitom to není přeplácané. Vše je vkusné a namístě. Zcela přirozený průběh filmu z něj dělá takovou čistou práci. ()

Grows

Zcela upřímně nechápu, kdo tohle financoval a za jakým účelem, ale prdel to je neskutečná. Mortal Kombat, Knight Rider, šum véháesky, Batman-like voice, Zohan-like Hitler, no mazec. ()

BR23

Po vzhliadnutí tejto snímky si konečne môžem povedať: Tak a už som videl všetko :D ani Paríž mi netreba :D ()

HoncPe

Nejlepší amatérský film co jsem za poslední dobu viděl! Těžko se dá uvěřit že toto někdo vymyslel. Myslím že zde není moc co hodnotit, toto je tak odlišné že to člověk prostě musí vidět a buď tím bude uchvácen a nebo se mu to prostě líbit nebude a bude mu to připadat přehnané. Já jsem rozhodně ten první případ a tak dávám 5* ... možná je to přehnané ale prostě jsem nevymyslel za co tu hvězdu ubrat. ()

IndominusRex

Unikátní filmeček, který si neklade žádné překážky a jde do toho na sto procent po hlavě, nic nevykrádá, kašle na klišé a vysekává poklonu osmdesátkám. Uvidíme, co tenhle kluk dokáže, když mu někdo dá sto mega. Aby tu svojí fantazii pak ukočíroval. ()

Monasul

Obdivuhodné, co vzniklo díky kickstarteru. Asi jsem plno narážek nepochopil, protože se na béčkové filmy z osmdesátek nekoukám, ale přesto jsem se výborně bavil. Plánovaný celovečerák už podle mě nebude tak strhující. Přece jenom půl hodinka bohatě stačí, dvě hodiny podobné absurdity by začaly nudit. ()

MirINDay

Jak někdo může být tak bláznivý, že vymyslí a stvoří takovou věc? Zvláštně geniální. Díky za tuhle zkušenost. ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)