Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

Wiikii

Podivuhodná pocta na filmy z osmdesátých a zesměšnění jakéhokoliv klišé co můžete znát. .. Proč né, když to pochopíte, tak se i dobře zasmějete. .... HODNOCENÍ: 80% (4*) ()

Vyhy

Naprostá demenťárna, která ale funguje. Parodie na spousty starých a novějších akčních filmů. Vtipné, trapné, šílené, ale mě to bavilo. Na dvojku v podání celovečeráku se těším. ()

honajz2

Nejsem cílovka, takže to nedokážu adekvátně ohodnotit a docenit. Sice jsem se u toho párkrát pobavil, dost nápadů v tom se mi líbilo a asi většinu odkazů na filmy z osmdesátek jsem v tom poznal + se mi líbil soundtrack. Je to fajn, ale že bych z toho byl nějak odvařený a že bych to musel vidět znova, to taky říct nemůžu, i když se mi to líbilo. Jak už jsem naznačil, je to pro fandy žánru a já na ty akčňáky bůhvíjak nejsem, i když sem tam se na nějaký vždycky rád podívám. Možná bych i dal tu slabou čtvrtou hvězdu, ale nemyslím si, že by to v tuhle chvíli potřeboval nějak nadhodnotit, takže radši dám "jenom" silné 3*. Ale třeba až se mi to rozleží v hlavě... ()

Pugo

Mega prepálené retro, ktoré má určite chyby, ale na strane druhej, niektoré momenty sú geniálne, štylizácia je dokonalá, príbeh a postavy cool a predsa len - fanúšikovský projekt, ktorý to dotiahol na Cannes. Rovnako ako pred 2 rokmi som po zhliadnutí traileru chcel film, po zhladnutí short movie chcem plnohodnotný blockbuster. Snáď o ďalšie 2 roky. ()

Rocky88

Neuvěřitelná ptákovina ve stylu těch nejujetějších nápadů 80. let, videoherních mlátiček a postavových klišé (mimo Triceracopa, to je naprostý originál). Ale po skončení jsem neměl úplně nadšený pocit - možná to bylo přeplácaností, možná mi chybělo víc vtipu, možná vše bylo nad mezí akceptovatelné absurdnosti. Nevím. Potřebuji druhé zkouknutí, každopádně doporučuji. ()

rogerkint

Dada zábavička s jednoduchým humorem, která nevyjadřuje ani tak kouzlo/směšnost atributů 90' či 80' popkultury, jako spíš zhulenecké nálady tvůrců. Jestli chcete amatérský film s feelingem osmdesátek, doporučuji spíš Blaster nebo Noc v myší díře. ()

C0r0ner

I kdyby nic jiného, tak to technické zpracování je dechberoucí. Pak k tomu přidejme šílenou haldu citací všeho, co bylo už v osmdesátkách klišé a úžasnou haldu fórů. Dohromady je pro mě Kung Fury zjevením dokonalosti ve všech ohledech, ač je to samozřejmě příšerná píčovina, o což ale v důsledku šlo. "Mohl jsem ho chytit, ale vtom do mě praštil blesk a uštkla mě kobra." K posrání špičková věc. 100% ()

laik_60

Výborná satira v krátkometrážnom strihu a prevedení. Kto je to preboha Sandberg ? Ten chlap si urobil prdel snáď zo všetkého. :) Mali by si dať na neho pozor politici. Lebo ak si začne robiť smiešky z nich dôjde k revolúcii. ()

Pajky3

Ten povyk, který je kolem toho úplně nechápu. Ano, i já jsem se pobavil, když přišel klip "True Survivor" a David Hasselhoff to rozbalil jako za starých časů. Ale tenhle krátký filmek nenabízí nic extra zajímavého a ani zábavného. Na to jak všichni tvrdí, že se váleli smíchy, tak jsem si moc vtipů nevšiml. Jen pár povedených narážek (opět Hasselhoff). Najde se zde pár zajímavých nápadů, ale jestli to má být pocta filmům z osmdesátek, tak jsem koukal asi na nějaký jiný... ()

SHI-SHA

Absolutně nechápu, jak něco takového dokázal dát dohromady amatér za "pár peněz". Vše je technicky dotažené a cíl byl splněn - osmdesátky z toho koukají prostě všude. Přesto musím říct, že to bylo až příliš přehnané. Kdyby se vše bralo trochu vážněji, mohla by to být zajímavější podívaná. Celé mi to přišlo jen jako delší videoklip Hasselhoffa - True Survivor. ()

Mol

MR. COBRA I'M POLICE OFFICER AND I NEED YOU SEND ME BACK TO EARTH, PRONTO!! I'M SORRY I CAN'T HELP YOU WITH THAT. YOU SEE YOU'RE DEAD!!! Totálně zamilovanej do černovlasé vikingky s minigunem. Moje sny už nebudou nikdy jako dřív. Co se týče filmu. Obával jsem se ze začátku, kde je bláznivej hráčskej automat, že to bude pič.vina, ale nakonec naprostá paráda. Mám rád tyhle bláznivé věci a raptoři s laserama nebo policejní důstojník z Miami z 80s je prostě pecka. ()

alchac

Nedávno jsem na zdi rozmázl nějakého hnusného brouka, který mi pomstychtivě in memoriam zasvinil zeď opravdu nechutně vyblitě šedozeleným flekem svých tělních tekutin. Má následná snaha o vyčištění se perunžel nesetkala s přílišným úspěchem, neb skvrna sice mírně zmatněla, ovšem rozlezla se po násobně větší ploše. No na hovno, znáte to. Od té doby jsem odkládal nezbytné přebílení inkriminovaného kusu zdi na neurčito, neboť primalex mi došel a experiment se zubní pastou rovněž nepřinesl žádoucí efekt. Ovšem řešení, jak už to tak občas bývá, přišlo naprosto nečekaně dnešního podvečera, neboť po zhlédnutí tohoto amatérského akčně arkádového porna mám nyní pokoj dokonale vybílený, a to včetně stropu. Naneštěstí výsledek trochu připomíná malířské extempore Mr. Beana, ovšem nemůžu chtít všechno, že. A nyní mne omluvte - musím jít vytřít podlahu a umýt okno. ()

Prometheus69

Absoute BEST!!! lUXUSNÍ POCTA 80 ŠÍLENOSTEM! Říznuté games a anime. Kam se na tohle hrabe nějaký Matrix. Nechápu jak to mohl někdo natočit jako minirospočtový projekt. Pocta režisérovy... a doufám že do budoucna nezůstane jen u tohodle. Co třeba jako další Mortal Combat? 8) ME NAMFEE IFFFF COPFRRRAA! XD ()

dr.fish

Tam bude nejspíš chyba v tom, že mé filmové kořeny jsou naprosto jinde, než v akčních klasikách let sedm a osmdesátých. Výborná muzika a nadhled ve stylu ala Bláznivá střela, to vždy potěší. Bohužel mi chybí ta nakoukaná klasika. 70% ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)