Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

Mr.Dude

Epic, prostě epic....chci víc. Dokonalá zábavná půlhodinka, to se musí vidět. A další životní role pro Davida Hajzlhofa... ()

Slickcz

Nula hluchych mist, uderna stopaz, kulervouci legrace, lahudka pro fanousky zanru! 100% PS: David Hasselhoff: True Survivor! ()

Drslw

Viete, čo je to esencia? Viete si predstaviť ESENCIU 80-tych rokov? A dokážete si predstaviť esenciu 80-tych rokov, ktorá to TOTÁLNE natrie všetkým neskorším rokom a storočiam, čo sa týka scenára, réžie, umelej inteligencie, počítačom generovaných obrázkov, kung-fu, humoru, logiky, fyziky a dokonca aj hudby? Tak tu je to - najlepší akčný film, čo som kedy videl. Bez srandy! :D ()

Marshall007

Kam se hrabou všichni Vandamové, Steloni, Lundgreni a Švarcnegrové. Heil Sandberg! Takovou orgasmickou podívanou plnou nacistickýho Německa, techno hudby, dinosaurů, vikingů a kung fu, která způsobí nejednomu brýlatýmu oplácanýmu úchylovi na osmdesátky extatické pocity, jsme tu ještě neměli. Do doby kratší, než si někteří z nás stihnou vyhonit šulína (rozuměj 30 minut) se tomuto švédskýmu amatérovi povedlo shrnout všechny osmdesátkový béčka a splácat je dohromady tak efektivně, že může nejeden holýúdský režisér závidět. S otevřenou hubou jsem seděl a hltal tento brutální nářez za doprovodu nepřetržité tuctucutuc hudby příliš fascinován triceracopem ustřelujícím nacistické faly, než abych si všimnul, že třicetiminutová stopáž je téměř u konce. A skutečně. Než byste stihli říci kundasemkundatam, tak na mě vyskočily závěrečný titulky a já si zoufale přál, abych se taky uměl hacknout zpět v čase a podíval se znovu nerušeně na to, jak dokonalá parodie se dá vymyslet na typickou kinematografii z dob, kdy ještě většina z nás doufala, že neskončíme jen v puse naší mámy. ()

[[Wizard]]

Sandbergův debut ukazuje, co to znamená dělat OVER-THE-TOP filmy. Ukazuje, co to znamená dělat filmy tak, že zatraceně baví a OVER-THE-TOP z nich cáká na všechny strany. Svěží vítr do žánru parodie, svěží vítr do žánru future-retro, svěží vítr plný úletů. Přes to, že to je nízkorozpočťák a kraťas, tak pan D.Sandberg právě ukázal všem těm Tarantinům a Rodrigézům záda (verbal se na mě určitě zlobit nebude, že jsem si tohle od něj pujčil, pač tohle stojí za to napsat ještě jednou :) ) a udělal to zcela mladým / neotřelým / neviděným způsobem. Pokud tohle dílko nevyprovokuje zkamenělé a zkostnatělé filmaře/scénáristy/režiséry šílených jízd k něčemu novému, tak už nic... (Pánové, vám samozřejmě všechna čest, ale tolik kreativity už dlouho z ničeho nekapalo, ikdyž to je úplně šílenej počin) ... Akční frenetická komedio-parodo-akce ujetá až na půdu, která vzdává hold osmdesátko-devadesátkám a je prosycená synthetickým soundtrackem? ŽE VÁHÁŠ! :D ()

macot odpad!

Mosél sem si po tomtok jít opláchnút hlavu ledovú vodú a nechat udělat odběry na toxi, abych věděél, estli na něčem neujížďám. Pičovina nad největší pičoviny. ()

Muad

Absolutní úlet, který mi zvedl náladu neskutečným způsobem. Za tenhle film tvůrcům velké díky. ()

EagleSK

Tak toto je fakt sila. Kung fuhrer, laser raptor, triceracop, meditacia o fuzikoch, skatovanie na nacistovi... TANK you :-) ()

Lukinsons-

V tomhle filmu chybí už jenom pořádná kozatá buchta, kterou by hlavní hrdina osouložil, ale i tak dávám pět hvězdiček :) ()

Donnie Darko

Podle hodnocení je jasně vidět, že si Kung fury zamilujete, nebo ho budete nenávidět ( nepochopíte ho). Doporučuji všem vidět první 2 min a pak to zahodit, nebo tu úžasnou podívanou dokoukat až do konce :D ()

Polydeuces

Všechno co jsem kdy chtěl vidět se povedlo nahňácat do 30 minut nonstop jízdy. Po téhle poctě testosteronu doslova cítím jak v mém zženštilém těle koluje estrogen a měknou mi topořivá tělíska. ()

EricNor

David Sandberg na monitory počítačů převedl představy dvanáctiletého puberťáka. Souhlasím s většinou, že být to delši, tak bych to asi nevydržel. Ale na tu půlhodinu tam bylo nápadů dost a asi nebylo lehký to natočit. Úsměv mi na tváři vydržel celou dobu. ()

metla

Nikdy jsem na tyhle filmy nebyl, za mlada mě to vždy minulo (zaracha nebo prostě byly pozdě večer, kdy jsem se na ně nesměl už koukat, atd.), tento mi fakt stačil. Bylo to svěží, vtipné, parodující, ale také jasně ukazující, že v té době to prostě byl daný styl a mysleli a brali to všichni vážně. Už od chvíle, kdy vyšel Hasselhoffův singl jsem si říkal, z toho si sednu na prdel. A taky že jo. Hudba dokonalá, zápletka taky slušná, i nějaké to řádné scifi, prostě pecka. Škoda, že to je jen tak krátké, ale možná to je prostě výhoda. ()

quintes odpad!

Chce se mi blejt velebnosti... Nevidel som v tom úbohom "snímku" nič čo by ma malo rozosmiať.. Škoda písmen. ()

jiri.juricek

Rozmýšlel jsem se kolik jaké dát téhle šílenosti hodnocení. Nakonec dám 4 hvězdy, protože tohle tu ještě nebylo a těch 30 minut se to dá přežít i se skvěle bavit :) A taky hudba je super. ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)