Dadel

Film se mi velmi trefil do vkusu, protože obsahuje spoustu sprosťáren, interpotravinový sex a genocidu baby karotek. Zároveň jde ale o chytré sofistikované podobenství symbolizující holocaust a židovsko-palestinský konflikt. ()

3DD!3

Smrt a zohavení. Potraviny vydané na pospas Bohům v boji proti víře, která toliko let určovala jejich poslání... Kdo by řekl, že letní blockbusterovou sezónu potáhnou filmy od Setha Rogena a Simona Pegga (opravdu, letošní léto stálo na Star Treku a Sausage Party), ale díky bohu za to. Originalitu a kvalitu dokážou doručit už asi jen oni. Podařilo se vytvořit další klasiku. Bezskrupulózní animák plný nadávek a zvrhlých sexuálních odkazů, o smyslu víry a společenství, kamarádství i moderních vstazích. Nevídanou smršt nápadů (ne vždy plně využitých) s potenciálem pomalu na seriál, těch regálů je moc. Dokonale zmáknuté charaktery personifikující různé pohledy víry i skvělé vysvětlení konceptu náboženství sice trochu mizí ve snaze jít na ruku dnešní době, ale to poselství tam je. Výborné vtipy, povedené titulky. Těším se na nášup. ()

Spiker01

Příliš nejsem fanda Rogenovo harému, ovšem viděl jsem spoustu jeho filmů a asi jsem se více u žádného nebavil tak, jako Sausage Party v naprosto brilantním českém názvu. A i když jsem hodně balancoval na pomezí čtyř a pěti hvězdiček především proto, že cca prostředek je poměrně hluché místo s málo frekventovanými vtipy a nejspíš jsem čekal příliš moc. I tak to ale velmi bohatě vynahradí zbytek filmu, u kterého garantuji, že nic co by se jen vzdáleně tomuhle přisprostlému animáku podobalo zkrátka neexistuje. Zkrátka trefa po všech směrech. PS : Nevím jestli je náhoda a je to skutečně přesné, ale ve Vlkovi z Wall Street se objevilo slovo fuck 506x a zde prý také, ačkoliv za poloviční dobu..9/10 ()

Fiftis

Židia Seth Rogen a Evan Goldberg už majú na svedomí nejednu kontroverznú komédiu a rozhodne sa ani tentoraz neboja zájsť do extrému. Animovaný film im navyše poskytuje ešte širšie pole pôsobnosti. Než divák zavíta na stiahnuté Sausage Party, určite by si to mal dobre rozmyslieť, pretože toto je snímka, ktorá vás bude baviť buď naozaj veľmi, alebo ju potopíte. Tak ako tak, určite na ňu nezabudnete. El Pičifuk je nezabudnuteľná hláška. V komédii sa stále niečo deje a do hodiny a pol sa toho vtesnalo naozaj veľa. Škoda, že uvidíme toľko vyložene lacných scén, ktoré sú neoriginálne, prekvapivé a pobavili by jedine značne pojašených pubertiakov. A neuškodilo by pridať ešte pár kvalitnejších vtipov, určite by potom snímku mal šancu potešiť širšiu skupinu divákov.Takto ju mnohý ofľusali nízkym hodnotením a to je škoda. ()

JohnnyD

Za mňa maximálna spokojnosť. Šialený námet je využitý na maximum, niet slabších miesť bez nápadov, príbeh neustále prekvapuje šialenými zvratmi a extra hviezdička za nemecké pivo, ktoré chce "exterminate the juice" a podobné uletené nekorektné vtipy. ()

pornogrind

Tady není co řešit. U mě je to za plnej počet. Finální orgie byly luxusní.Jediný co mi hlava nebere je logika toho, že žemle jsou v balení po osmi a párky po desíti. Takže pokud dobře počítám tak dva párky jsou navíc. ()

DJ Obelix

Začněme otázkou. Líbil se vám This is the End (Apokalypsa v Hollywoodu)? Pak je takřka jisté, že se vám bude líbit i Sausage Party. Tohle je totiž další z řady filmů Rogena, Franca a spol. typu "nechápu, že nám na to Sony dalo peníze, tak si aspoň užijeme nehoráznou prdel". Za úžasné muzikálové číslo od oskarového Alana Menkena, za nespočet naprosto kulervoucích scén (Terminátor, tampon!), za překvapivě kvalitní animaci a (už tradičně) geniální výběr známých šlágrů napasovaných do naprosto úchylných situací si film zaslouží krásné čtyři hvězdy. I když se i přes svou relativně krátkou stopáž chvílemi zbytečně táhne (ona teologická alegorie tvůrcům bohužel trochu přerostla přes hlavu), za tu odvahu pustit něco tak zvráceného do kin, speciálně tu závěrečnou hromadnou scénu, ze které byla cenzory údajně vystřihnuta jen necelá vteřina (!!!), přidávám pátou hvězdu. ()

TheEvilTwin

Geniální dílo! Forma je jednoduše výborná - mluvící jídlo v supermarketu se touží dostat do vysněného „zádveří“ obchodu, jenže netuší, co s nimi lidé doma ve skutečnosti provádějí. Nápad vyloženě unikátní a originální, zpracování ještě lepší (rozmluvy jídel, rasistické narážky, německé SS omáčky, Izraelsko-Palestinský konflikt mezi tortilou a bagelem, párty v alkoholové uličce a mnoho dalšího!) a celá tahle skvadra Franco – Hill – Rogen jdou z filmu cítit na kilometry daleko a musím říct, že ulítlejší cringovinu jsem už dlouho neviděl. Je to zábavně morbidní (warzone když spadne mouka z vozíku, zabíjení jídla na kuchyňské lince), dostatečně poutavé, postavy jsou udělány fakt dobře a jde vidět, že tady nad tím dlouho někdo přemýšlel, aby každou „surovinu“ vypiloval k dokonalosti co se týče jejich vizuálního provedení i jejich morbidní smrti. Nečekaně má film i záporáka, alespoň nějaký děj i finální závěr. No já nemůžu být víc spokojen a tahle pohádka pro dospělé plná násilí, sarkasmu a erotiky mě dostala do kolen. A závěrečné společné orgie všech jídel jsou už jen třešničkou na celém dortu a jsou naprosto dokonalým highlight završením celého filmu. ()

AlfaNumerO

Uvidíte zde veliké množství souložících potravin, tudíž nic pro Sitofobiky trpící cinephobii říznutou Genophobií. Ostatní se vesele vydejte do kina, uvidíte zde totiž veliké množství kvalitní narážek jak popkuturních, tak z reálného světa (politika, rasová nesnášenlivost apod.). Veliké překvapení. Místy ujeté, ale kvalitou vtipů někdy až překvapující, což okolo bandy, která se na filmu podílela skoro překvapí (Apokalypsa v Hollywoodu, Sousedi atd.). Palec nahoru, jdu si dát pervitin a na zákus párek, snad ke mně nepromluví. 83% PS: Stephen Hawking v podání žvýkačky je neuctivým a přesto skvělým nápadem. PPS: Uvedené fobie opravdu existují. ()

ARI50

Šílený animák nemělo chybu a konec završen v podobě porno jídla, no mám prostě dost kde nato ti lidi chodí ale šupa já se bavil hodně. ()

liquido26

Geniální film, který sice vypadá jako nevinná animovaná pohádka pro děti, ale vzápětí nás vyvede z omylu a jsme uvrženi do nekonečného víru nejrůznějších prasáren. Pecka. ()

nirvanafan

V průběhu sledování tohoto filmu jsem provedla genocidu brambůrků a bylo mi dobře. Chudák Lipton zůstal rozpitý v bolestech...Abych zapomněla na to, co jsem způsobila, dala jsem si po odchodu z kina raději pivo a vzpomínala na alkoholovou uličku s úsměvem na rtech. P.S. Zhodnocení? Drsné, přesné, výstižné. A hlavně po South Parku konečně zase komedie, která tne hlouběji, než se na první pohled tváří...Dětem fakt nepouštět. ()

gogos

Neskutečně nekompromisní hardcore prasárna ve všech ohledech. Animace možná odpovídá rozpočtu, příběh možná nepatří k nejsilnějším a téma je dost možná hodně velká slátanina. Ale je to kurevsky bez zábran a zatraceně zábavný. Dlouho jsem se tak nezasmál! 5* ()

Dexter1

No takto, zbožňujem, keď sa vo filmoch prekračujú hranice a tu sa prekročila nejedna, Svieža komédia, ktorá si neberie servítky a chrlí jednu nekorektnosť za druhou...a práve za tú odvážnosť plný počet. Inak by to bolo asi o hviezdu menej. Skrátka, obrovské množstvo potešujúcich scén a veľká studnica nápadov. Ak si o sebe myslíte, že nekorektný humor je to pravé pre vás, tak niet o čom. ()

Huntelaar

Ta představa, že celý ústřední nápad o filmu, kde jídlo řeší svůj úděl, není ani zdaleka to nejšílenější, co je tam k vidění, mě trochu děsí. Ale zas na druhou stranu se krátce před koncem stane něco, co oddělí zrno od plev aka rozdělí diváky na dvě skupiny. Ty, co budou zhnuseni, a šťastlivce, kteří ocení tu drzost tvůrčího týmu posunout hranici bláznivého humoru světelná léta za končiny obyčejné korektnosti. Vedle toho je tam přitom i spousta inteligentního humoru, jako třeba polemiky postav Sammy „Bagela“ Bagelowitze Jr. (luxusně intonujícího Edwarda Nortona) a lavaše se jménem Kareem Abdul Lavaš. Mě ten „humor“ Rogena a spol. baví už od dob Machrů a šprtů, takže se nemusím upejpat s plným hodnocením. ()

BarryLyndon

Bavil jsem se královsky, bavil jsem se moc. Poslední 15-20 minutovka něco nepopsatelného. Alegorie mne bavila jak dílčí, tak celková. Škoda, že tam lidi přes ty fekálie neuvidí nebo nebudou chtít vidět, co tam všechno je. 9/10 ()

Ninkaa

Super animák plný sympaticky nekorektního humoru a hlášek, které už člověk poslední dobou v moc filmech neuslyší, ...Exterminate the juice!:-D ()