Shaolin fotbal

• Česko Shaolin fotbalista (více)

Sing je nadšený příznivec kung-fu, jehož úžasná "noha z oceli" zaujme slavného fotbalového trenéra. Společně sestaví mužstvo složené ze Singových bývalých šaolinských bratrů, motivovaných vidinou velké peněžní výhry v národním fotbalovém utkání. Ti se díky nevídané kombinaci prvků bojového umění a nově nabytých fotbalových dovedností zpočátku zdají být nepřemožitelní... Dokud nestanou před obávaným Týmem Zla v závěrečné bitvě o titul. (HBO GO)

baruss odpad!

Málokedy má človek šancu zhliadnuť film, pri ktorom sa musí červenať od hanby keď ho pozerá.. Futbal priam milujem, a ako vravím a možno sa o futbale dobrý film ani natočiť nedá.. Na svetovej filmej scéne chýba kvalitný film o svetovom športe číslo 1. Jasnééé, tento pokus o komédiu treba brať s nadsázkou. Aj keď si odmyslím všetky prvky, ktoré absolútne zhovaďujú futbal, aj tak si myslím, že: Komédia pri ktorej sa človek nezasmeje nieje komédia.. Mne to pripomínalo animáky čo bežia na supermaxe (či ako sa to volá (JETIX)), ďaleko lepšou športovou komédiou je Vybíjená, tiež prehnaná ale strašne vtipná.... čo dodať na záver... zakončím to jediným pozitívom, ktoré film mal... pre mňa ako aktívneho futbalového rozhodcu bolo zaujímavé(v podstate jediné pre čo som mal motiváciu film dopozerať), že všetky góly, ktoré vo filme padli by mohli byť regulárne uznané, svojím odborným okom som nezachytil jediný ofsajd, alebo situáciu kedy by gól nemohol byť uznaný.. ( samozrejme technické výnimky sú... poškodená konštrukcia brány.. všakže... Hráč ktorý sa zavesí na brvno = žltá karta... ale góly boli regulárne) ()

plechulka

Ne zcela dobrovolně jsem shlédla, nicméně: některé filmy z této kategorie jsou patetické a pitomé (alespoň pro mne), tenhle kupodivu patetický nebyl ani trochu a pitomost byla snesitelná, vlastně chvilkama až roztomilá.... ()

danco123

Tento film asi nešlo nevidieť, pretože svojho času ho takmer stále vysielali na Markíze. Videl som ho ešte ako menší a pamätám si, ako som s kamarátmi pred panelákom skúšal hrať podobne futbal. Film ako taký nie je zlý, má dosť vtipný dej a určite ma niečo do seba, len možno nie som ten správny divák, ktorého takýto film vie skutočne zabaviť a dostať natoľko, aby ma aj naozaj bavil. Preto mu dávam 40%. ()

lennyd

Nadějný fotbalový hráč Fung doplatí na přílišnou ambicióznost svého spoluhráče Hung, který mu "nešťastnou" náhodou zlomí jeho zlatou nohu. O dvacet let později se z něj stává jen přicmrndávač svého ničitele, ale stále živený touhou po změně. Student kung-fu Sing hledá nějaké praktické využití svého studijního oboru. Tito dva se náhodou setkají, a napadne je jediné - spojit kung-fu s fotbalem. Sing dovede své bratry (každý má nějakou kung-fu schopnost) a Fung s němi sestavý hvězdný tým, s cílem, porazit v místním šampionátu tým zákeřného Hunga, podporovaný místním farmaceutickým průmyslem ... Uhh, velmi těžko zhodnotit tento film. Na jednu stranu vtipná myšlenka (spojit kung-fu s fotbalem) a úžasné zpracování bojových (fotbalových) scén. Na straně druhé je vcelku trapný děj (včetně drsně naroubovaného romantického příběhu) a docela tragičtí herci (i když u některých to asi bylo záměrem). Na jedno podívání zcela určitě doporučuju, ale pak zmačkat a zahodit... ()

YumiOkami

- "How they fly like that?" - "It must be special effects." ... mám takový menší zlozvyk. vždy, když se chci podívat na film, který mám již delší dobu ve "chci vidět", tak narazím na nějakou random kravinu a tu si pustím místo toho. zaujal mě originální nápad; komedie o kung-fu fotbalistech? kdo to kdy viděl? některé věci nedávali smysl (například, jak mui najednou neměla akné.. asi si došla na kosmetiku, kdo ví), ale jinak vtipy byly úžasný a efekty (na rok 2001 překvapivě uvěřitelné CGI) taky skvělý. a ty kopačky na konci byly strašně cute!!! ()

demented

Stepehen Chow je boh. Perefektný film, ktorý dokázal zmeniť môj názor na jeden debilný šport, ktorý si hovorí futbal. Vlastne nedokázal ... pokiaľ sa povinnou výbavou a hlavnou športovou pomôckou futbalistov nestanú francuzáky :) ()

sskrblik

Do jisté míry snesitelné, avšak Shaolin Soccer má velice jednoduchý děj a spíš než, abych se bavil u filmu, jsem se kochal scénkami a přetáčel film právě na ně. Tudíž vypíchnout z tohoto snímku 15-20 minut by stačilo a zábava by byla o dost lepší a ten zbytek by mě tolik nenudil. ()

Ceres

Masakrální smršť toho správného ulítlého humoru od Stephena Chowa, který do filmu přitáhl i skvělou Zhao Wei, Cheung Ceciliu, ale také starého známého Tat Nga:-). S použitím skvělých triků dosáhl Chow tímto filmem své komediální ujeté dokonalosti, která se mi ale tak strašné líbí. Asi nemá smysl nějak zdlouhavě popisovat dokonale směšné scény (přípravný zápas, závěrečný zápas a scéna, kdy Zhao Wei se bouchne hlavou o tyč branky), které mě tak dostavaly do kolen. Tohle je prostě prvotřídní záležitost, Shaolin Kung Fu rulez :-) ()

Danny F.

Bláznivá komedie o fotbalu skloubeným s kung fu. U komediálních scén jsem vybuchoval smíchy. Můžu tvrdit že se povedla a je zábavná. 65% ()

NoFiction

Filmový režisér a zároveň herec Stephen Chow mi docela začíná šmakovat. Tenhle film musíte brát naprosto s rezervou a uvolnit se na tu správnou notu, pak už vám nezbývá nic , než se svíjet jako já v křečích. ()

Ravi

V žánru "fotbalová komedie vycházející z bojových umění shaolinů" je tenhle film nejlepší. A asi taky jediný. Pošahanost sama dovedená do stavu dokonalosti, která diváka buď strhne nebo znechutí. Doporučuji všem fandům fotbalu, ale i jeho zapřísáhlým odpůrcům, protože takhle jste se ještě u fotbalu nenasmáli. Já brečel smíchy, několikrát. 100% = 5/5 ()

Siri69

Čínská bláznivina... Překvapivě ne tak hrozná jak jsem očekával !!! Pokud jde o příběh,tak ten je docela povedený a ty Kung-fu fotbalové zápasy se také dají přežít... 3* ()

Dakken

Spojenie športu a bojových umení sa tu veľmi podarilo. Je to úsmevné, zábavné, akčné a nič iné mi nechýbalo. ()

MrMar

To jsem blázen.. Ač jsem k tomu přistupoval hodně tolerantně, celej film mi přišel jako totální ptákovina. Takhle bych vymýšlel scénáře sportovních utkání tak v deseti letech - Míč letí až se z něj kouří? Dobrá, zpátky už bude hořet a pak trhat zem a čím dál víc a víc... A jestli to má být parodie, tak nevím na co... ()

Borat

2 hvězdičky je podle mě dostačující hodnocení... Nezajímavé herecké výkony, poměrně jendoduchý příběh a hlavně převážná většina trapných scén, která jednoznačně převažuje nad těmi dobrými. Nevím proč, ale čínští herci na mě působí neprofesionálním dojmem.|30%| ()

BuryGol

Parta bojovníků v úborech připomínající kimona? Kombinace fotbalu a bojových umění? Geniální! Sice je zápletka trapná a jednoduchá, ale scény ze zápasů jsou fakt boží! Na tohle koukat, to je větší sranda než vejrat na českej nároďák. ()

IMPAIRED

TOHLE je absolutně nepřekonatelnej zážitek, v druhý půlce mě tak bolelo břicho že jsem to musel zajíst, ale nešlo to, protože me strašně bolela spodní čelist od záchvatů smíchu. DOPRDELE, tohle je jedna z nejdokonalejších parodií co znam. Všim, absolutně všim. Po dokoukání jsem se okamžitě rozhodl, že od tohohle chlápka chci uplne všechno ve sbírce. Nááářez. Vážně, brutalita. To se snad ani nedá popsat. ()

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

22.09.2008

Když jsme naposledy psali o adaptaci legendárního rozhlasového a komiksového seriálu The Green Hornet, která je vysněným projektem komika Setha Rogena, spekulovalo se o tom, kdo si zahraje šikmookého… (více)