Fait je šéf skupiny nejlepších lupičů a neexistuje nic, co by nedokázal se svým gangem ukrást. Jednoho dne je jeho dcera Vanessa unesena. Únosce Ling požaduje za její vydání vyplacení odměny v černých diamantech, které Fait ukradl z trezoru diamantové burzy. Černé kameny též hledá tchajwanský tajný agent Su. Nemá políčeno jen na drahokamy, ale i na nelítostného Linga. Fait postupně zjišťuje, že Su je jeho jedinou nadějí při záchraně dcery. Spojí proto své síly, Su pro pomstu vůči člověku, který usiloval o jeho život a Fait pro záchranu Vanessy. Během pátrání se Fait dozví, že diamanty jsou ve skutečnosti uměle vytvořené plutonium a mohou být využity při sestavení nebezpečné nukleární zbraně. Cesta oba muže nakonec přivede na letiště, kde se rozpoutá boj na život a na smrt. (TV Nova)

DonShark

Tak tento film se mi hodně líbil, skvělá hudba, skvělý DMX a ještě lepší Anthony Anderson ! Nerozumím nízkému hodnocení tady na CSFD, podle mě parádní akční podívaná ! A Jet-li na straně policisty je záruka parádních akčních scén ! ()

vlads

Na tomto filme ma najviac zaujala hudba a samozrejme, keď tu hraje Jet li, tak aj bojové scény. Inak to bol taký priemerný film, nič moc však od neho neočakávajte. ()

padlar

Spíš podprůměrný akční film. Jediné co za něco stojí je Jet Li a jeho bitky. Některé dialogy je lepší neposlouchat. ()

Rathe

3 * jenom díky hereckým výkonům. Jinak scénář mohl být napsaný mnohem lépe a je velká škoda, že to tak nebylo. ()

McGuffin

Od kolébky do hrobu, Cradle 2 the Grave je příběh z nedělní školy, že i padouch je schopný dobrých skutků, zejména kvůli rodině. John O'Brien a Channing Gibson jistě vědí, že je že stejného důvodu kdokoli stejně tak schopný páchat zlo, ale to je jiný příběh. Zde to zkrátka padouch zdlouhavě natře jinému padouchovi, okolo kterého se točí další padouši, a svět je opět o něco lepší. Takže tak, každý může být dobrý, mezi kolébkou a hrobem se na to čas najde. https://www.macguffin.cz/ ()

macikpacik

Ja som v rámci prezretia všetkých Bartkowiakových filmov s Jetom Li, DMX-om, prípadne Segalom, a konšatujem, že fajn oddychovka, opäť najviac zaujal záver počas titulkov... Presne ako v Exit Wounds, tak tento záver bol to najlepšie z filmu. Nemám veľmi rád ľahké a priamočiare filmy, ale tento film sa mi páčil. Dobré akčné scény, ktoré sú podľa mňa oveľa, ale skutočne oveľa lepšie ako Johnovi Wickovi. Nemám nič proti Keanovi, aj to, že poctivo cvičí streľbu, aby to bolo akože reálne, ale čínska choreografia súbojov je kdesi úplne idne, na úrovni, kam sa dopracoval snáď len Bourne. ()

Návrat Street Fightera

Návrat Street Fightera