Na návštěvě

• Česko The Visit (více)

Becca a Tyler jedou na týden k prarodičům na odlehlou pensylvánskou farmu, kde brzy zjistí, že se staršími příbuznými něco není v pořádku. V domě platí podivná pravidla a jejich chování je stále děsivější. Děti musí vzít rozum do hrsti, aby se vrátily domů živé. (Magic Box)

TinaMar

Found footage o rodinném setkání po dlouhých letech prarodičů s vnoučaty, kteří se nikdy neviděli. Jenomže co když jsou "babička s dědečkem" vyšinutí blázni?! ()

injoy

Shyamalan nezklamal a opět naservíroval nečekaný konec, který docela zvedne obočí, ale ničím jiným nevyčnívá a znovu už jej tak vidět chtít nebudete. ()

Monditrade

Nevím jestli účelem tvůrců bylo narvat do traileru 90% všeho podstatného co v samotném filmu uvidíme, ale evidentně si z toho mála co natočili, neuměli vybrat co tam vlastně dát, aby na to někoho vůbec nalákali. Jedná se o průměr a ani konečný zlom to nijak nezachrání. Trochu E.A. Poe, ale jinak se člověk moc nebojí. Spíše vystává jedna základní otázky a to, která máme by poslala samotné děti do prdele světa k rodičům, se kterými se 15 let neviděla a dětem by před tím ani nedala fotku svých rodičů.....ale toto je asi detail, který nikoho netankoval..... ()

machmej

Jako velký fanda Shaymalana jsem se na jeho nový počin těšil. Sice na filmu vidíte jeho nízký rozpočet a trošku mě mrzí, že i tento režisér vstoupil do řeky jménem found footage. Mám totiž v poslední době pocit, že žádný film toho žánru nemá šanci něčím překvapit. Velkým plusem je, hlavní hrdinové není parta puberťáků, ale obyčejné děti v domě prarodičů. Atmosféra parádní, konec předvídatelný. Jsem zvědavý jak dopadne další projekt tohoto režiséra. Zatím je to na dobré cestě. ()

Snakefinger odpad!

Do pytle, jsem to ale vůl. Měl jsem si před tím přečíst,k že TOHLE točil M. Night Shyamalan, tvůrce nedomrlých utahaných sraček jako Šestý nesmysl, The BlivajzVillage, a nevím čeho ještě. Ušetřil bych si ztracených devadesát minut, které se táhly jako prd v šestinedělí. ()

ProchY01

Mám pro FF celkem slabost, to je fakt, ale tohle se podle mě opravdu povedlo. Pro fanoušky subžánru naprosto v pohodě záležitost... ()

fabregas1

Shyamalan opět potvrdil, že má cit na děsivější a znepokojivější díla jako právě The Visit. Pro mě je to neroztřepaná found footage jednohubka a i když jsem čekal trošku více a musel jsem přežít pár nudnejch minut, tak jsem si na konec přišel na své. Vyzdvihnout musím hlavně roli babičky, která neměla konkurenci a hlavně jsem si k vůli ní párkrát ukákl. ()

Richie4422

Horor roku 2015. Bez debaty. Zábavné, skvele premyslené, nenanútené, strašidelné, napínavé a bez jediného hluchého miesta. Presne tak sa na The Visit pozerám a tak si ho zapamätám. Načo plytvať slovami. Shyamalan po niekoľkých kiksoch dokázal kritikom, fanúšikom a aj sám sebe, že na to stále má, keď sa posnaží. Hluchú pasáž svojej kariéry týmto filmom uzavrel. Snáď ju znovu neotvorí. ()

damatuza

Počas sledovanie som si v hlave, ako obvykle, vytvorila niekoľko najpravdepodobnejších verzií rozuzlenia. Absolutne som sa netrafila, čo sa mi nestáva často. Čiže za mňa prekvapivý záver. Nebola núdza o zimomriavky, nečakané "ľakačky". Čo ale dodalo filmu istú originalitu, bola postava chlapca ( Ed Oxenbould ) . Vložil do hororu kus komédie. Perfektne som sa pobavila na jeho "dospeláckych" hláškach a postrehoch. Dosť odľahčil atmosféru a tým urobil film pre mňa uveriteľnejším. ()

AmunRa

Ukázka, že se dá natočit smysluplnný film metodou found footage. Klobouk dolů před dětskými herci a režisérem, který je dokázal ukočírovat. Podávají velmi realistický a kvalitní výkon. Scénář je dobře gradovaný, lekačky dobře načasované, jen pointa je profláklá - ale díky bohu, že Shyamalan nevymýšlel nějaké šílenosti a držel se při zemi. ()

Starejsi

Scenár bol v celku fajn, mladý bol vtipný, babena sympatická, stará mama najväčšia pani. Veľké psycho, záver bol naozaj skvelý, takú zápletku som absolútne nečakal. Zo súrodencov sa nakoniec vykľuli pekný výrastkovia. ()

Matlosek

The fuck is thaaaaat? Dobře jsem se zasmál, když ten kluk předváděl tu babku, jak pobíhá po baráku :D Ale jinak dost zvrhlej film. ()

Wartord

Dámy a pánové, připravte se na nepříjemnou zábavu, kdy ústřední dvojice mentálně nemocných psychopatů se chtějí naposledy v životě stát babičkou a dědečkem a tak chytí příležitost za pačesy. Nebude Vás lekat to co se děje, ale to co u správného hororu má být, tzn. tísnivě si představujete, co babička ve stejném domě zase bude v noci provádět. Prostě žádné abnormální bububu. Jenom netušíte, co přijde tentokrát. Je to opravdu horor na úrovní, ale za toho rappujícího třináctiletýho perverzního usmrkance a závěrečné titulky snižuji hodnocení, ale přesto doporučuji všemi deseti! ()

Podle_mne

...ale jo, je to dobrý, takový shyamalanovsky úsporný. Mohl se klidně vyhnout FF lekačkám, které jsou v každém takto točeném snímku, protože to vnitřní neviditelné napětí je zvládnuté bravurně. Doufám, že je to jen předehra k dalšímu pořádnému filmu z jeho režisérsky upadající pověsti. ()

Drussus

Opět jeden ze menší podskupiny celkem kvalitních hororů. Kdo chce vtip, překvapení i děs, nech si stáhne, pardon koupí!!. PS: Nemá Verbal něco s hlavou? ()

Naby

Prvnich 10-15 minut jsou myslel, ze to bude na vypnuti. Dosti zvlastne toceny film s uplne noname hercema. Nakonec me ten zpusob i trochu upoutal, ale hlavne az kdyz zacalo prituhovat :-). Napeti az na ten delsi zacatek pomalu gradovalo. Naznaky byly zprvu tak decentni, ze jsem zacinal mit strach z vlastni predstavivosti. Potom se to ale hezky rozjelo a napeti jsem mohl krajet. Konec uz se mi libil trochu min, prislo mi, ze bylo najednou po vsem, i kdyz zajimavej byl. Na druhou stranu se to zbytecne umele neprodluzovalo a neschodilo to cely film. Po tom, co uz bylo po vsem tom napeti, tak to jeste koncilo "dovetkem". Vlastne takova druha linie filmu, ktera byla celkem nudna. Kazdopadne pokud mate radi horory, tak urcite k doporuceni. Celkem 3,8* ()

M. Night Shyamalan zažívá malý comeback

M. Night Shyamalan zažívá malý comeback