Na návštěvě

• Česko The Visit (více)

Becca a Tyler jedou na týden k prarodičům na odlehlou pensylvánskou farmu, kde brzy zjistí, že se staršími příbuznými něco není v pořádku. V domě platí podivná pravidla a jejich chování je stále děsivější. Děti musí vzít rozum do hrsti, aby se vrátily domů živé. (Magic Box)

Naby

Prvnich 10-15 minut jsou myslel, ze to bude na vypnuti. Dosti zvlastne toceny film s uplne noname hercema. Nakonec me ten zpusob i trochu upoutal, ale hlavne az kdyz zacalo prituhovat :-). Napeti az na ten delsi zacatek pomalu gradovalo. Naznaky byly zprvu tak decentni, ze jsem zacinal mit strach z vlastni predstavivosti. Potom se to ale hezky rozjelo a napeti jsem mohl krajet. Konec uz se mi libil trochu min, prislo mi, ze bylo najednou po vsem, i kdyz zajimavej byl. Na druhou stranu se to zbytecne umele neprodluzovalo a neschodilo to cely film. Po tom, co uz bylo po vsem tom napeti, tak to jeste koncilo "dovetkem". Vlastne takova druha linie filmu, ktera byla celkem nudna. Kazdopadne pokud mate radi horory, tak urcite k doporuceni. Celkem 3,8* ()

Domitri

Už hodně dlouho se mi nestalo aby mi nějakej horor nahnal husinu... Tohle bylo neskutečný.. a tak hnusný... fuj... tolikrát jsem se lekl.. a tolikrát jsem byl fakt mega znechucen... Nechalo to ve mě fakt silný pocity, protože to byl fakt silnej zážitek... Takovej horor se hledá fakt hodně těžce... a mladej freestyle raper tomu dal korunku. ()

zekon

Nechápu proč má snad každý režisér potřebu vyzkoušet zhovadilost točenou jako home video. Čekal bych že ta doba sraček tohoto stylu už pominula a ono ne :-( Celý film to totálně shazuje na dno a je to škoda protože po 6. smyslu by to byl patrně další špičkový Shyamalan. ()

Smashed

No vida. Po dlouhý době horor s dětma, kterej fakt stojí za to. Děcka jedou k prarodičům, které nikdy neviděli, protože jejich máma s nima nemluví. Dokonalá idilka se změní, když se ukáže, že babi trochu šplouchá na maják. Teda vlastně víc než trochu. Děda to nejdřív kreje, že je jako nemocná a tak ale pak se ukáže, že i jemu straší ve věži a děti chtěj vzít roha. No a pak zjistí, že to ani nejsou jejich babi a děda, že ti jsou mrtvi ve sklepě. ()

redsauce

Dobre, mnam mnam horror.Trosku pretazeny na konci ,ale dobra atmosfera. Jak jsem rikal, mnam mnam hovor ,az na ty horna.Totiz na ty ho,ho,ho . No proste na ty hovna. ()

Paulie2

Co se mi moc líbilo, byla atmosféra už od začátku. Sympatické, dobře zahrané děti, prarodiče taktéž. Jediné, co mi vadilo, bylo, že ke konci filmu na mě atmosféra už moc nepůsobila. Proto 4* ()

Gravediggger

Když tak přemýšlím, co je pode mně znamení dobrého hororu, není to asi to, že bych ho chtěla vidět znovu (i když se to nevylučuje, na některé se můžu dívat furt dokola), ale spíš to, že už ho nechci nikdy vidět. Snesu za ty roky sledování hororů už docela hodně, ale občas se stane, že ve mně semtam nějaký zanechá krapet traumatu (mimo jiné i třeba film Autopsy of Jane Doe), což je vlastně žádoucí. Rozjezd, i když nijak dlouhý, mi přišel natolik normální, že jsem úplně zapomněla, že je to vlastně horor a mám se bát. Takže když přišel první "ekl" moment, docela mně to vyvedlo z míry. A i pointa mně vůbec nenapadla, i když jsem měla pár teorií. Líbil se mi ten kluk (i přesto, že nemám ráda děcka), jen teda nemusel rapovat. Nevím, jestli to je mnou, nebo to i jiným lidem připadá tak trapné. A celkem mi to změnilo pohled na důchodce. Teď budu nějakou dobu každou noc přemýšlet, jestli někomu nezačne hrabat, takže díky. No, za mně dobře natočený film. Sice Vesnice je Vesnice, a Znamení je taky kult, ale už je to zase na dobré cestě. ()

finkie

Velmi zdařilý thriller, nemám moc co bych vytknul. Shyamalan namíchal pozoruhodný mix strašení a humorné nadsázky - představa hororového thrilleru s třináctiletým rapujícím klukem vypadá na papíře uděsně, ale ve filmu to kupodivu fungovalo na výbornou. Návštěvu táhne hlavně zdařilé obsazení hlavních rolí, jistá režie a vzhledem k žánru Found Footage paradoxně i velmi dobrá kamera. Stává se mi to jen velmi zřídka, ale pointu jsem zde dokázal odhalit už asi třičtvrtě hodiny před koncem, ničemu to ale v tomto případě neuškodilo. Závěrečnou scénu s plínou si ale režisér tohoto formátu asi mohl odpustit. ()

jizvoun

Jako zlý to vůbec není, jen ten úvod je takový dlouhonudný. Mně prostě vadí filmy natáčené z pohledu první osoby. Pro mě to nikdy nefungovalo, ruší mě to, třese se to, i když tady je to poměrně stabilizované, ale je to prostě otravný. Mám rád klasický formát a nebýt tohoto nešvaru, dal bych možná o hvězdu víc. ()

FauSSt

DareDeer a hansel97, čo ste to za pripečené vemená, keď do “zaujímavostí” drbnete spoiler bez upozornenia?!...inak slušné pozeranie, len škoda že som vedel ako to skončí.... ()

Pokri

Ak sú v centre diania deti, vždy mám obavy. S rovnakou skepsou pristupujem k FF forme, ale v tomto prípade to všetko fungovalo. Detskí herci bezchybní, kamera sa zbytočne netriasla. Po kľúčovom odhalení som mal chuť dať 5*, no napokon bolo rozlúštenie celej záhady na pomery Shyamalana veľmi jednoduché. Holt, Šiestym zmyslom a Vyvoleným si na seba uplietol bič. Kým Glass "pretwistoval", tu sa držal príslovia "menej je niekedy viac". Ale celkovo som sa bavil nadštandardne. ()

Lacro

Ty vole, tak u těhle staříků bych nevydržel ani minutu, ta bába byla tak zasraně creepy. Napětí fajn, lekačky fajn a musím říct, že celkově mi to vyvolávalo dost nepřijemnej pocit, páč to bylo fakt zkurveně děsivý. ()

jigsaw44

Dobré gradovanie deja. Btw, to nie sú ich starí rodicia, ale psychopati. Tí praví starí rodicia sú zajebaní dole v pivnici. Nechápem tomu, že matka pošle svoje 2 milované deti niekomu, koho nevidela asi 15 rokov a tie decka nevideli dedka a babku nikdy na fotkach. ()

M. Night Shyamalan zažívá malý comeback

M. Night Shyamalan zažívá malý comeback