Nebezpečné pokušení

• USA Knock Knock (více)

Evan Weber (Keanu Reeves) je úspěsný architekt, šťastně ženatý muž a otec dvou dětí. Jeden víkend zůstane sám doma, aby mohl v klidu pracovat. Venku prší a náhle se ozve zaklepání na dveře. Jsou tam dvě krásné mladé dívky (Lorenza Izzo, Ana de Armas), celé promočené a ztracené, chtějí se jen osušit a použít telefon. Jejich poklidná návštěva se však mění v peklo... (Magic Box)

Standic1

Ach jo, v roce 2014 pecka jménem John Wick a o rok později kývne Keanu Reeves na tohle?! Zajímalo by mě, co ho přesvědčilo. Myslím, že scénář mu přinesli ty dvě přítulný herečky (ano za ně je ta jedna hvězdička, ne vážně, jsem jenom chlap, co jste čekali) a udělali si zkoušku před filmem, jinak tomu opravdu nerozumím. Velký zklamání a co mě nejvíc rozčiluje je to, že to skončilo jen tak a nikdy se nedozvíme, zda to (pardon za spoiler, ale tady se to nepočítá) holkám prošlo a co s tou mrtvolou v dodávce?... pane bože, už ať je Johny Wick 2 a Keanu je zase mým oblíbencem!!! ()

Hepy13

Naplivat špínu na tenhle snímek je snadný, a dá se toho naplivat tuny, ale já se netajim tim že jsem se výborně.pobavil. Asi tak jako ty dvě kočičky. A řeknu to na rovinu, dívat se ve filmu na holky jak si pohrávají s chlapem je vždycky zábavný. Hororem bych tenhle film nenazýval, a není to ani klasickej thriler, spíš jen takový trilerový náběh zabalený v žánru drama/komedie. A největším lákadlem filmu má být Keanu Reeves, nejednoho překvapí že jeho herectví vytvoří právě ten přívlastek komedie. P.S. - Tu blondýnečku bych taky přefikl raz dva! ()

TheSpearCZ

První polovina ještě jde a všechno drží lepící páskou jaksi pohromadě, ale to co přijde potom je vrchol režisérského zoufalství. Tenhle filmec jde na vrub Eli Rothovi, hlavně díky nesourodé druhé polovině, kde jakékoliv navození příběhu končí hluboko v popelnici, nechápu jak mohl vzít do role absolutně přehrávajícího Keanu Reevese (nebo proč Keanu tuhle roli vůbec bral - ví se o něm, že v reálu to je velký introvert) a vlastně po dokoukání ani nevím jaký film jsem žánrově sledoval - nefungoval na mě ani jako thriller, drama, horor nebo komedie. Plusem byly obě děvčata, na které se dá koukat 24/7 a scéna v koupelně, ale výsledný pocit mám takový, že Eli Roth si zaslouží dostat na držku. Čisté 2* ()

fisus

Bože,jaké já měl u toho filmu nervy a přál těm dvěma kravkám,ať jim někdo pořádně nakope pr..l.A jelikož k tomu nedošlo,tak jsem ještě snížil své hodnocení.Jako někoho,kdo žádnou svou přítelkyni nepovedl,i když k tomu šance byly,mě to docela uráží.Dvě rajdy nakráčí do baráku,využijí,že jim chce někdo pomoci,natřásají se,dokud nedosáhnou svého a proč?Aby mohly vše roztřískat a zničit.Typicky ženské chování.Sorry ladies. ()

ink flo

Spokojený otec rodiny má barák na víkend sám pro sebe a večer mu u dveří zazvoní dvě zmoklý sexy succuby. Co začíná jako nejprofláklejší intro každýho druhýho pornofilmu končí jako solidní maniakální jízda s Keanu Reevesem ztrápenějším a hysteričtějším než obvykle. Netypickej a povedenej Eli Roth. ()

Angelitos odpad!

Z tohoto filmu je mi tak zle, že mi nedá, nenapsat na něj komentář. Začátek se ubírá docela zajímavým směrem...šťastná rodinka, hezký manželský pár, dvě fajn děti. Pak to začne. Manželka jede na dovolenou a chlapík musí doma pracovat. V noci na něj zaklepou dvě holky, které se "ztratily" no a už to jede, začíná jízda béčkovým porno filmem s totálně OTRAVNÝMI POSTAVAMI a hereckými výkony. Film bych přirovnala k pískání v uchu, které trvá 96 minut.... ()

Hapretor

Kdyby to nebylo ve své stupiditě vtipné, ani bych to nedokoukal. Jak by mohl být 40-ník ve formě tak debilní a neschopný, že by si neporadil s takovými mladými psycho blbkami. Obsazení selhalo. Holky v pohodě. Celkem rajcovní. Ale místo Keena tady měl bejt někdo výrazně starší. Když už nic jinýho, aspoň by to pobavilo. ()

Raziel_cz

Sympatický projekt, ale obsahová bída. Scénář by vydal maximálně na středně dlouhou povídku, takže jako stočtyřicetiminutový snímek mizérie. Hodinu se nic neděje a pak čekání stejně nestojí za to. Na pořádnou nakládačku nedojde, místo toho sledujete dvě ženské demolující dům. Keanu Reeves strašně přehrává, nicméně vypadá, že ho natáčení bavilo. Problém je, že diváka film bavit nebude. Je to úchylné, ale ne dost, je tam násilí, ale zdaleka ne dost. A psychický teror, jo, fajn, ale o ten vám u Rotha úplně nejde. A navíc se hranicím únosnosti taky zrovna nepřibližuje. Aspoň že konec s Facebookem pobavil. ()

KNTRFKT

Což o to, prciny jsou to famózní natolik, že by probraly z komatu nejednoho ouchyla předávkovaného rohypnolem, ale Keanu si to prostě nechce přiznat. Když se za tím zpětně ohlédnu, tak to zas až tak špatný nebylo. Určitě by ale bylo zábavnější sledovat, jak dvě jeblé bičis válcují záda třeba Clooneymu, který by byl uvězněný v obří mašině na Nespresso a co chvíli by musel zpívat "What else" s Jackem Blechem zapíchlým v konečníku. Keanu je ale naneštěstí příkladný deviant, který prostě neudrží svého Johna Wicka v rajtkách a tak začíná bizáro. Reeves si to natáčení ale tutově užil. ()

Evander

Je to sice totální brak a Keanu je zde otřesný, ale díky dvěma atraktivním "ježibabám" a krátké stopáži se na to dá jednou podívat. 50% ()

Sady26 odpad!

Tak toto je hrozny film.... pravdu povediac som nič nečakal lebo som ani nemal veľa načitane o tomto filme ale ľutujem že som to neurobil. Z filmu si treba zobrať ponaučenie a nikdy neurobiť to čo sa tam odohralo. ()

Rockerman

Ťuky ťuk je tady zkouška věrnosti manželce v podobě dvou vyzývavých koček, kterým každou minutou přibývá drzosti a sebevědomí. Odoláš takovému pokušení nebo budeš jako ostatní? O tom to zhruba je. Logiky to moc nepobralo, ale efektní to je. Měl jsem co dělat, abych vydržel do konce, takový to byl nápor na mé nervy. Tedy ne, že by bylo tak dramatické, ale ty dvě mrchy mě hrozně štvaly. Ženy se bít nemá, ale v tomto případě bych se asi neudržel. ()

Deratizer

Tohle se nedá brát moc vážně, protože to je v uvozovkách "srandovní" thriller o jednom chlapovi a dvou pošahaných, nadržených a psychicky narušených slepicích, které musely v minulosti utrpět nějakou psychickou újmu a těžce nenávidí muže, s touhou se chlapům mstít. Je to komická blbost, kde se člověk bude chechtat. V situacích, kdy se oběti naskytne záchrana, se zas divák bude chytat za hlavu za chyby spolehlivě vedoucí k neúspěšné záchraně. Ale je to zajímavá podívaná, kde není čas se nudit. Za zkouknutí a pobavení to stojí. ()

hEROic

za tohle fakt víc než tři hvězdy dát nejdou :) tupost, kterou drží nad vodou jen vizuál těch dvou psychopatek... 50% ()

JankaJBLK

Miestami vtipné ako Keanu nedokáže prekonať dve ženy,je to priam neskutočné....keby bol takýto v Matrixe ako Neo tak neviem neviem.....:) ()

fr3ak

Strašně blbý, ale přitom podivně zábavný maglajz. Už je to dlouho co se mi nějaký film tak těžko hodnotil. ()

Ben Nevis

Scénář je z řady "Co kdyby". Co kdyby zaklepaly dvě sličné slečny v nouzi a sympaticky nabízely vše bez závazků? Jako denní snění nebo materiál na honění dobré, ale v reálu se takové věci nestávají. Proto se nedivíme, že se tam slečny neobjevily náhodou. Keanu hraje (na poli svádění) nezkušeného taťku dobře, protože to má být architekt a ne bývalý agent FSB věda si rady v každé situaci. Motivace dua dívek je neznámá. Nejspíš se baví sváděním slaměných vdovců a diví se, že tomu prakticky znásilnění žádný neodolal. Zvláště když alternativou je obvinění z ublížení na zdraví. ()

bararich8

Hm, to bylo... zajímavé. Za horor bych to nepovažoval, spíš takový pěkný psycho, které má celkem neokoukanou kostru a slušivé hlavní ženské duo :). Největší slabinou tady pro mě byl paradoxně Keanu, kdy jsem mu hlavně v první polovině moc nevěřil jeho herectví, to samé se dá říct o jeho manželce. Příběhově tomu fakt nemám co vytknout, mělo to nápad, bylo to ujeté a potěšil i dobře provedený konec, 4*. ()

Kingjiri

Zaplať pán bůh, že se Keanu Reeves vrací aspoň v takovejhlech koukatelnejch béčkárnách a musim se ho teď zastat, protože se mi jeho výkon docela líbil. Tentokrát nám dokazuje, že největší boj pro každýho šťastně ženatýho chlapa můsí být, když ho sváděj dvě mladý buchtitčky a nabízej mu trojku. Spoustu z nich by nasadila brouka do hlavy i samotná silně souložitelná Ana de Armas. Příběh je hodně přitaženej za vlasy a obsahuje několik logickejch kiksů, ale má slušnou atmosféru a dokázal mě překvapivě vtáhnout do děje (obě buchty mě svym psychopatickym chovánim občas zvedaly ze židle a Evanovi jsem fakt fandil, protože mu scénář nedal příliš prostoru k nějaký obraně). Velký plus dávám za slušný finále a nehollywoodskej závěr. Horor opravdu nečekejte, ale jako psycho-thriller na jednu projekci určitě přijde Knock, Knock většině divákům vhod. ()

Eduardo odpad!

Po úvodnej celkom obstojnej polhodine sa na to už fakt nedalo pozerať... v 2/3 som to po ťažkom premáhaní sa úplne vzdal. ()

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (více)

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

23.04.2016

Když se u očekávaného filmu hýbe s premiérou, odvykle se od nás vzdaluje. Dvojka Blade Runnera je ale výjimkou z pravidla, právě se totiž přesunula z 11. ledna 2018 na 5. října 2017. Že to jsou… (více)