Nebezpečné pokušení

• USA Knock Knock (více)

Evan Weber (Keanu Reeves) je úspěsný architekt, šťastně ženatý muž a otec dvou dětí. Jeden víkend zůstane sám doma, aby mohl v klidu pracovat. Venku prší a náhle se ozve zaklepání na dveře. Jsou tam dvě krásné mladé dívky (Lorenza Izzo, Ana de Armas), celé promočené a ztracené, chtějí se jen osušit a použít telefon. Jejich poklidná návštěva se však mění v peklo... (Magic Box)

Doudis19

Rádoby variace na Hard Candy Davida Sladea. Bohužel, přes veškeré sebevědomí Eli Roth ani zdaleka není David Slade. Stejně tak, ve vší úctě k Matrixu, Keanu není Patrick Wilson. Za výraznější plus stojí obě hlavní hrdinky, kterým není těžké uvěřit, že dokáží cokoli si umanou (Lorenza Izzo po Green infernu opět parádní!) :-). Jejich motivace je už věc jiná.. ()

Khumbac

Kino ani po tom, když horko těžko ze svého kvartyru, vypakoval dvě ludry, nezamkl. Nezamkl vrátka svého honosného domu a ty couřičky se mu tam opět vrátily. Takže to byla prvni demenciální hloupost prvotřídního amerického kalibru. Svým způsobem nemá film hluchá místa a konec je také velice podařený. Hodnocení shazuje pouze jeho bezbřehà bezmocnost (i přesto že se osvobodil z postele) a až napadná dívčí nedotknutelnost. Na co má vlastně film upozornit? Na soc. sítĕ? Na cizoložství? Na pedofilii? Nebo měl jen bezduše pobavit? ()

Cedr

Eli Roth je z toho cítit na sto honů aka jde tradičně o mizerný film, kterému je obtížné upřít podivnou dávku sympatie. Keanu Reeves je v tomto filmu kapitola sama pro sebe. Bylo to přehrávání? Nebo je to pouze (vášeň pro) (ne)herectví? Těžko říct, nutno vidět. Jeho křiklavé monology (free pizza, free fucking pizza) jsou tak jako naprosto geniální. ()

viperDavid

Vlastně hodně připomíná funny games usa ale není to až tak zvrhlí. Tady to bylá jemnějí verze s jednou sexy kočkou a jednou hnusnou krávou. Jinak fajn podívaná kde se Kean fakt snažil. Ale zase i holčičky, teda patnáctky co vypadaj na dvacet pět, čili pětadvacítky, to taky odehráli docela dobře. Chlapy ruku na srdce, odmítli by jste je ? ()

Johnny.ARN

Dve cundry, jedna krajšia ako druhá, si vyhliadnú bohatého Reevesa ( ach, kde som to len počul ) a našliapú si to k nemu domov celé premočené a presne vtedy, keď jeho manželka a deti odcestovali. Keanu síce spočiatku odoláva vábeniu, ale nakoniec ho zlomia. A po takto prejebanej noci sa začnú diať veci. Dievčat sa nie a nie zbaviť. Začnú si na ňom liečiť mindráky z detstva štýlom bodania vidličkov do ramena, natáčania porna na mobil a iných hrátok. Celé to ale skvelo graduje, všetci traja to hrajú perfektne a v samom závere už neviete, komu vlastne držíte palce. A ešte s takým juhoamerickým feelingom. Skvelé. 4 z 5 ()

Lachtaan

OK, tohle byl nejzvrácenější film, který byl kdy stvořen. Ani nedokážu říci, co mě přilákalo si pustit zrovna toto “veledílo”, ale abych byl upřímný, po patetickém rozjezdu mě gradující napětí dokonce zaujalo a nenechalo mě od obrazovky ani na sekundu odvrátit oči. Keanu si mezi dvěma částmi vynikajícího Johna Wicka odpočinul v netradičním thrilleru, v němž samozřejmě zneuctil své herecké kvality, ovšem na mě jeho všudypřítomné charisma dýchalo i po celou dobu Knock Knock. A to mně jako průměrná oddychovka od hodnotných velkofilmů, které mě v bezprostřední době čekají, úplně stačilo. ()

elanius

(130/2015) / Eli, Eli, Eli. Ja, večný tvoj obhajca, ktorý to nikdy veru nemal ľahké, zaslúžil som si takýto výsmech? Podlý kopanec do zadku? Pomyselne si teda v duchu názvu filmu aj ja zaťukám na čelo. K tragickému konceptu a réžii sa pridáva aj pán Reeves, ktorý neni ďaleko od toho aby si týmto filmom ukončil hereckú kariéru. Na stupnici do 10 dávam 2 body, a asi každý tuší za čo. (2/10) ()

venison

Jako vážně se nechal dobrovolně Keanu Reeves obsadit do tohohle blábolu?!? Naprostá zoufalost! Příběh dosahoval kvalit devadesátkového laciného porna, jenom bez toho sexu.. Nemělo to hlavu ani patu.. Chudák Keanu, tohle vážně nemá ještě zapotřebí.. :-( ()

Pajkenzi

Ten konec mohl být víc akční jak se manželka s dětmi vrátili domů. Jinak co se týče filmu jako celek byl dobrý napětí aji nervy byli. To musím uznat,že to ve filmu nechybělo. ()

oveckaoa

Když jsem to tehdy,když to vyšlo poprvé tak se mě to líbilo a dal bych klidně aj 4 hvězdy. S odstupem času je to slabší a dám maximálně 3 hvězdy. Největší problém vidím v tom, že to je jak po hororové tak po thrillerové stránce hodně slabé a kdejaký thriller co jde v televizi nabídne více napětí. Hodně to kazí i trapné scény, které vypadají jak z nějaké parodie případně jako by je hrály nějací postižení chovanci ústavu (všechny scény s příšerou případně ten konec) 60 procent (z toho 40 za netradiční konec) ()

Bobik9

No, Eli Roth už udělal lepší kousky, co si budeme povídat. Nicméně herecky je tato věc zatraceně nadstandartní. To, co předvedly Lorenza Izzo a Ana de Armas je naprosto šílené. Totální crazy bitches! K tomu parádní Keanu Reeves! Bohužel herecké výkony a skvělá hudba neudělají výborný film. Příběh je debilní a nelogický a až na konci zjistíte při pár scénách, že se naštěstí ten film nebere příliš vážně. Daddy has a party. ()

hroubek

V jednoduchosti je krása a se správnou inspirací se dají dělat hodně zajímavé věci. Eli Roth asi viděl film V pasti, kde mladá Ellen Page dává pěkně zabrat Patricku Wilsonovi. Eli Rothovi se V pasti líbilo a řekl si, že si natočí něco podobného. A ono se to povedlo. Knock, Knock není nijak složitá podívaná, ale má suprové napětí, erotické dusno, vnitřní pošahanou logiku a taky dvě moc pěkné herečky. Je fajn, že Roth krotí, ale i tak zbude na jazyku pachuť, že mohl jít více na dřeň. Keanu Reeves je fajn a upřímně mě ho bylo dost líto. Lorenza Izzo a Ana de Armas si to dobře dávají a jsou moc pěkné, takže se na ně dobře kouká, o což ve spoustě scénách jde. První půlka je zajímavá je v ní pěkné dusno, v druhé se vyloží karty na stůl máme zde psychologickou hru. Obě části funguji dobře. Knock, Knock neurážející thriller, který sice moc nepřekvapí, ale rozhodně pobaví. ()

Danny F.

Tohle téma už je jen opakování. Akorát v tomto případě jde o ženské podání. Dobře to odsejpalo a dalo se u tohoto filmu vydžet až do konce. Evan mi přapadal jako větší holka než ty dvě dohromady. Tolik příležitostí a nic. Děj se dal předvídat. 60% ()

zdenny

Zaslouží si potrestání muž, jehož v jeho vlastním domě svedou dvě super sexy kočky? Podle tohoto filmu si člověk už fakt musí říct "seru na to, nepomůžu nikomu". To ráno a následující dny po něm bych fakt zažít nechtěl. Ono se to trochu podobá filmu "Funny Games USA", ovšem vyšší kvalita byla právě u těch "zábavných her". Rozdíl v obou filmech byl ve strategii dostání se nezvaných hostů do domu, druhá polovina byla podobnější až na rozdílné motivace "vykořisťovatelů". ()

fefee

Ten film bol asi tak geniálny ako výrok tých štetiek ktoré poučujú o morálke a poctivosti. Veľká nuda ale nebola to je fakt rovnako ako Keanu a jeho neschopnosť sa brániť, a to nielen v sprche... (2,8*) ()

Blue.Poison

Eli Roth v nejlepší formě! Přesněji - v takové rovině, jaké ho žeru. Výsledkem je chlípná a ironická nadsázka, která zalahodí oku nejednoho filmového fajnšmekra (nebo spíše oku filmového outisty s nadhledem a smyslem pro hodně černý humor). ()

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (více)

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

23.04.2016

Když se u očekávaného filmu hýbe s premiérou, odvykle se od nás vzdaluje. Dvojka Blade Runnera je ale výjimkou z pravidla, právě se totiž přesunula z 11. ledna 2018 na 5. října 2017. Že to jsou… (více)