Nebezpečné pokušení

• USA Knock Knock (více)

Evan Weber (Keanu Reeves) je úspěsný architekt, šťastně ženatý muž a otec dvou dětí. Jeden víkend zůstane sám doma, aby mohl v klidu pracovat. Venku prší a náhle se ozve zaklepání na dveře. Jsou tam dvě krásné mladé dívky (Lorenza Izzo, Ana de Armas), celé promočené a ztracené, chtějí se jen osušit a použít telefon. Jejich poklidná návštěva se však mění v peklo... (Magic Box)

Jordan

hard candy + funny games pod vplyvom kvázi-tarantinovskej konverzačnej ekvilibristiky rothovi ako odchovanému "béčkarovi" nevyšiel, pretože pti všetkej snahe to z každej strany, z ktorej sa to snažíte uchopiť, ostáva na polceste a ostáva len divná pachuť po keanu, ktorý podáva finálny a konečný výkon svojej "hereckej" kariéry a dve pôvabné sexy-mrchy, na ktoré sa aspoň dá pozerať, aj keď sú to charaktery nie veľmi silné a zapmätateľné, rovnako ako celý tento nevýrazný film ()

Kothy

Tohle je pro mě jednoznačně nejlepší film od Eli Rotha. Námět i provedení jsou opravdu zajímavé. Keanu Reeves opět předvádí skvělý výkon. Málokdo by asi nechal dvě mladé promočené holky stát na dešti. Člověk nečeká, že se příjemný večer může proměnit v noční můru. Holky si totiž chtějí hrát, ale podle svých pravidel. Jsou to pěkné mrchy. Pak už jen začíná hra o holý život. Keanu to s nimi opravdu neměl jednoduché... "Ťuky ťuk. Kdo tam?" ()

Kudly4

Na tohle jsem se od Rotha celkem těšil. Když už jsem to měl při ruce, odkládal jsem pěkných pár měsícu. Dnes jsem se konečně odhodlal a jsem zklamaný. Parádní kozy u mě zakončily celej film, protože dál už sem to nemohl sledovat a film přetáčel až na samotný konec. Čekal jsem nějakou atmosféru a nějaké Gore, když je to "HOROR" (Na IMDb už jen žánr Crime / Thriller) od Rotha. Bohužel je to jen ale lehce erotickej, komediální flusanec. dvě * za ty dvě prciny. ()

AllShallFall

No začátek fajn. Přijdou dvě buchty a on je pozve dovnitř. Dobrá, proč ne. To, že ho ošmatlali a přeblafli, no málokterý chlap by odolal. Taková už je příroda. Ale pokud aspoň trochu člověk myslí mozkem, kopne děvku do držky. Ale budiž. Nechme film dál pokračovat. Po velkém píchaní, kurvy odveze a oni se vrátí. Nastává peklo. Což pořád dobré a v celku pochopitelné. V pošahaném státě USA je takových vypatlaných debilů a kurev co kdo chce. Zajímavý zlom stojí ve chvíli, kdy se poprvé dostane ze zajetí. To už snad měli facky lítat ne? Čekal sem, že bude bojovat jako chlap a ne že se nechá terorizovat dvěma děvkama. Pro mě velké mínus. No a takhle to bylo až do konce filmu. A co se týče samotného konce...no... Táta měl asi párty... rozuzlení, žádné a pointa též ne. Ale v celku něco z toho vyplývá. Ženské se umí chovat jako děvky a jsou nevypočitatelné a pomstychtivé. To prostě je pravda. XXX chlapských životů o tom může vyprávět. No ale zase na druhou stranu. Važte si těch žen, co máte doma. Někdy se to může hezky vymstít. Vlastní zkušenost. A tento film, sice brutální, ale dobrý příklad, proč svojí ženu milovat mnohem více a o ty "děvky" se nestarat. Zlato, díky za film a ponaučení! ()

DwayneJohnson

Fakt moc pěkná pohádka. Jeníček a dvě kuřátka.Ty zaťukají na vrátka. Jeníček je pustí dál, kdo pak by se dívek bál. Pak si s nimi zašpásuje a prdelky pomuchluje. Ty se záhy naserou a chudáka přeperou. Domeček mu pomalují a návštěvu zlikvidují. Co nám z toho tedy plyne? Jsem rád, že film nešel v kině. Je totiž jeden vlastní gól. A Dwejn říká never more! ()

Geralt z Rivie

Tohle jsi jako natočil po John Wick? :-O Z TOP filmu klesnout k něčemu takovému to snad ani nejde. --- Rozpočet / výdělek: $ --- / 0,036 milionů. ()

silentname

Keanu dám ti radu. Vráť sa na natáčanie druhého dielu Johna Wicka a prestaň brať filmy, ktoré ťa tahajú dole s celou tvojou kariérou. Musím sa priznať, že spočiatku som bol so spracovaním celkom spokojný. Prvá tretina filmu je podľa mňa celkom okey. No potom čo milé baby Evana zvedú sa to zmení v absolútnu filmovú pohromu a začal som uvažovať, či bolo horšie toto, alebo tohtoročné Exposed. Oba filmy sú strašné, ale tak aspoň je treba priznať, že oba pre úplne iné dôvody. Som rád, že sa aspoň baby počas natáčania pobavili, lebo si myslím, že dokopy asi budú jediné. Lorenza Izzo aj Ana de Armas sú tak neskutočne otravné a tak strašne sa snažia dať svojim postavám hĺbku, ktorá im absolútne chýba a sú len šialené a kompletne mimo. Človek si asi ani nemusí prečítať anotáciu alebo vidieť trailer na to, aby pochopil kam film bude smerovať no to by mi až tak nevadilo. Keanu Reeves je tu podľa mňa celkom okey, no má málo priestoru na to, aby využil svoj talent napriek tomu, že je hlavný hrdina. Záverečná tretina je podľa mňa absolútna katastrofa a je tu toľko momentov, kde si naše baby protirečia, že je to celé úplne na hlavu. Myslím si, že tento film potreboval mať nejaký zmysel, ktorý mu tu jednoznačne chýba a výsledne to vychádza ako kompletný bordel a stávka na herca v hlavnej role. Nebudem to skrývať, tento film je podľa mňa fakt hrozný. A doteraz mám stále pocit, že sa oplatí asi vracať k Hard Candy. Ten film totiž pointu mal a serióznosť, ktorú tam Ellen Page dala bola oveľa zaujímavejšia, než dve baby likvidujúce všetko okolo a rehotajúce sa ako šialené. Takže odporúčam si pozrieť viac ten film, než túto kopu bordelu. Hodnotenie: D ()

Arsenal83

Nerozumiem zbytočnému podhodnoteniu na tejto stránke. Na thriller juhoamerickej produkcie, kde všetko stojí na jednej známej tvári, to bolo obdivuhodne nadpriemerné. Nečakal som veľa a dostal som dosť, teda ja som sa určite pobavil a celkom vtipný záver mi to aj potvrdil. ()

Chrustyn

Eli Roth si možná chtěl trochu odpočinout od svých krváků a natočil komorní thriller, který se celý odehrává na území jednoho domu se třemi postavami a dost možná se jedná o jeho nejlepší film (což popravdě moc neznamená). Ne, že by se jednalo o něco překvapivého, ale přesto tenhle minimalistický film o tom, jak dokáže jeden nevinně vyhlížející šuk, zničit celý život normálního otce od rodiny, dokáže pobavit. ()

heyda

Sex s takovýma holkama je snem snad většiny chlapů včetně mě, ale po tomhle filmu asi budu věrný až za hrob :-D Není to bůhví jaká bomba, ale uteklo to rychle. Škoda jen, že to nemělo ten správný výchovný charakter, protože Keenu byl fakt dobrák. Myslím si, že kdyby to myslely ty holky s moralizováním vážně, tak by měly trestat jiný chlapy. Chlapy záletníky... 60% ()

rollman1

Ťuk, Ťuk, kdo tam? Nadržený John Wick. Eli Roth tentokráte zmírnil na sýrovosti a brutálnosti a tak nám servíruje odlehčenou, psychologickou mučírnu. Když neudržíte ptáčka za branami poklopce(Ono, v tomhle případě, když na Vás vlítnou takové Nasty Bitches to asi není nejlehčí), může to pro Vás dopadnou celkem nehezkým způsobem. Své o tom ví i náš hodný manžel a otec Keanu. Pustil dvě pipinky do bytu a rázem z toho byla trojka jak vyšitá. Kdyby tak věděl, že za cenu pěkné ejakulace si zažije takové to Inferno. Roth nám servíruje před velkým masakrem menší hru na utrpení, kde vládnou dvě fuckable krasavice(za mě vede blondýna s velkýma... ehm.. nohama) a náš Keanu, který bude litovat, že těmto děvám otevřel. Tohle mi neskutečně sedlo. Svým způsobem zábavný, nenudící menší a mírně erotický home invasion flick, který nemá sice jak překvapit, ale je tak blbej, až je vlastně dobrej.(Hoši, ty baby jsou fakt kus!!) Takže pokud čekáte na kanibalský gore fest od Rotha, tímhle si můžete zkrátit své čekání(Tedy pokud to někdy vůbec vyjde). Za mě spokojenost. ()

Nettrass

Podobné filmy děsí a odcizují lidi od přátelské pomoci. Před časem vznikla podobná série filmů o autostopu. Lidi prakticky přestali stopaře v Evropě brát... Po sérii těchto filmů se budou lidé bát pomoci člověku kterého neznají. Množí se případy smrtí lidí, kteří umřeli na ulici jen proto, že se ostatní do ničeho nechtěli míchat, nebo je brali za opilce. Jsou napadáni staří lidé, děti, nebo ženy na veřejnosti bez toho, že by jim kolemjdoucí pomohli. Mají strach se do něčeho namočit, co když se ta pomoc otočí proti nim. A tyhle filmy je k podobnému názoru přivádějí, nebo jim ho potvrzují. ()

BMW12

Jako hodně dobrej film, ale ty kurvy mě mega srali jak ubližovali Keanu Reevesovi. Ale abych to shrnul, Evan Weber (Keanu Reeves) zůstane na víkend sám doma a pomůže dvěma sexy kočkám. Ty jsou ze začátku milé a chtějí jenom sex, následně však Evan začne litovat, že je vůbec pustil do domu. Děvčata si totiž naplánovala vražednou hru. Ty holky byly mega šáhlý, ale zase díky nim byl ten film tak dobrý. Tohle se fakt povedlo. ()

honajz

Příběh na maximálně 30 minut roztahaný na celovečerák - pokolikáté už? Ctného manžela jednou v noci přepadnou dvě invaderky, udělají z něho nectného, hodí to na FB a jdou dál. Hrají totiž takovou hru, který chlap jim odolá, protože si hrají na nezletilé. A zatím nikdo neodolal, považte! Možná by mě zajímal spíš film, kde je chlap pošle do pérdele. Každopádně obě herečky si možnost deptat Keanu Reevese a ničit barák evidentně užily, Keanu se celou dobu tváří jak puk a ne a ne se vzmoct na dobrou protiakci, a konec to vlastně taky nemá. ()

Pítrs85

Při koukání na tenhle shit jsem si asi nejčastěji vzpomněl na Funny Games a čím dál tím víc se utvrzoval v tom, jakej je ten Roth mizernej režisér a ještě mizernější scénárista, tenhle psychothriller (s hororem na mě fakt nechoďte) totiž selhává ve všem, v čem selhávat může. Ty dvě kravky našel Roth asi v nějakým pornofilmu (soudím podle jejich "hereckýho" umu), no a Keanu? Smutnej pohled na někoho, kdo měl v devadesátkách našlápnuto na docela zajímavou kariéru. Navíc při scéně, kde ty dvě blbky lámaly vinylový desky(!), jsem měl co dělat, abych se nezakousl do noťasu! :-) Po Green Inferno a týhle sračce s Rothem nadobro končím, protože... protože já mám jenom jedny nervy!! :-) (Pamatujete na Fight Club? Jak tam na konci hráli Pixies svojí "Where is my mind"? A jak měl při tom člověk kůži jak struhadlo? Tak o něco podobnýho, za zvuků stejný písničky, to zkoušel tenhle dement i tady- ha, nevyšlo...). ()

eraserhead666

Skoro dvouhodinová reklama na moderní technologie. Chápejte, až tuhle reklamu budou dávat v televizi, proloží to další reklamou. Utrpení v akci. Člověk si tak nějak řekne, že přesně takhle se chlapi zachovají. Já si myslím, že možná, kdyby jim bylo o pár méně. Evan je prostě debil, kterému se až chce říci: "Dobře ti tak". Takhle se nechat nachytat. Dvě holky u kterých se ani nemusí snažit? Které mu samy skáčou do kalhot? Na takové náhody by v jeho věku už věřit neměl. Na druhou stranu, holky jsou parádní. Bell mnohem více než Genesis, ta mi přišla trochu neuměle hraná. Ale Bell bych možná uvěřil i tu patnáctiletou letušku. Film je však trošku zdlouhavý, až na úkor poživatelné uvěřitelnosti. A občas se tam dějí dost podivné věci (to je negativní připomínka). Ale zase je fakt, že poslední věta filmu je prostě paráda. Velkým překvapením pro mě bylo, že je producentkou filmu má oblíbená herečka Sondra Locke. 2.5* ()

SOLOM.

Eliho Rotha asi netřeba příliš představovat. Jeho filmy jako Hostel či Cabin Fever zná snad každý z vás. Poslední roky mi však přijde, jakoby režisér marně hledat svou prvotní šťastnou ruku při výběru kvalitních zápletek, kterými si na svou stranu získal docela početnou skupinu příznivců. Já ho popravdě nikdy nebral jako příliš kvalitního režiséra, ale občas mě dokázal mile překvapit. Jeho poslední film The Green Inferno mi však ukázal, že by raději neměl moc experimentovat napříč hororovými odvětvími. I proto jsem šel do toho erotického thrilleru / hororu s menšími obavami. Rozhodně jsem nečekal takovou pecku jako Základní instinkt, ale chtěl jsem uvěřit, že by se Keanu Reeves (hlavní želízko v ohni) neupsal lecjaké kravině. No a popravdě mě první polovina filmu i docela bavila. Hororového v ní nebylo vůbec nic, zato se na placu objevila dvě velice atraktivní děvčata. Eli Roth má slabost pro svou dnes již oficiální manželku Lorenzu Izzo a už je to jeho druhý film, ve kterém se odhalila před kamerou. Zde však měla zdatnou konkurentku v podobě sličné Any de Armas – a že se bylo pánové na co dívat. Obě děvčata (postavy) byly pěkně prdlé na hlavu, vyzývavé a já se ani moc hlavnímu hrdinovi nedivím, že jim tak rychle podlehl. Jenže erotické jiskření a nahotu jsem bral jen jako takový bonus a očekával jsem další slušnou psychologickou nálož – protože „Home Invasion“ filmy mám docela rád. To jsem však ještě neměl tušení, že tohle bude jen jejich velmi chabá odnož. Násilí si tu moc neužijeme, napětí aby člověk taky pohledal a navíc mi přišlo, že čím více se blížil konec, tím mě tento film bavil míň a míň. 50% ()

claudel

Raději nebudu popisovat kde, za jakých podmínek a při jaké příležitosti jsem tento film viděl, nicméně se mi zdál sen, který byl zcela jistě výsledkem jeho zhlédnutí. Považuji jej za odstrašující pro všechny spokojené tatínky od rodin, kteří mají pocit, že jsou dobrými manžely a plní si své rodičovské povinnosti a nějaké dvě latino sexy kočky tento stav nemohou narušit. Musím říct, že se mi Knock knock celkem dost líbilo, jsou to takové lepší tři hvězdičky, protože to není úplně jednoduchá thrillerová slátanina na jeden večer k pivu a brambůrkám, ale ten podtext je natolik děsivý, že když si představíte, že jednou ujedete a co vás čeká, tak se budete všem vyzývavým dvacítkám vyhýbat obloukem. Dobře natočené, dobře zahrané, ideální délka pro tento žánr. Jednoznačný závěr, když jste sami doma a venku prší, nikomu neotevírejte, I kdyby Vám do dveří bušil. ()

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (více)

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

23.04.2016

Když se u očekávaného filmu hýbe s premiérou, odvykle se od nás vzdaluje. Dvojka Blade Runnera je ale výjimkou z pravidla, právě se totiž přesunula z 11. ledna 2018 na 5. října 2017. Že to jsou… (více)