V pasti

Jeremy Reed

Kostýmy:

Jennifer Johnson
  • Isherwood

Výchovný apel se vztyčeným ukazovákem ohledně schůzek s neznámými lidmi z chatu je ještě skousnutelný. Ale od chvíle, kdy začne hra na samozvaného žalobce, soudce i kata, která má být jakousi satisfakcí za všechny zneužívané děti, stane se film nechutným konstruktem. Logika si dává pauzu a režisér spoléhá pouze na kameramana se zálibou ve filtrech a rozostřování. Není to však nic proti slečně jménem Ellen Page. Ta totiž ve svých (tehdejších) osmnácti letech rozhodně nevypadá na čtrnáct, ale svou protivností trumfuje i ty nejprotivnější spratky ze všech koutů kinematografie. Jedinou funkční scénou je tak až samotný závěr na střeše (emoce, logika, věrohodnost), což je ale na stominutový film zatraceně málo.(6.9.2007)

"Tak jo Jeffe! Chceš ufiknout napřed levý nebo pravý varle? Ale nesmíš se moc vrtět! Nejsem v tom školená a kdyby mi ujela ruka, tak Ti rozříznu tepnu a ty vykrvácíš! Chtěla jsem aby mi pomáhala jedna kámoška ze zdravky. Ale když jsem ji řekla že bych potřebovala pomoct s kastrací jednoho chlapa, tak jen nezřetelně zachroptěla a utekla. Tak prosím lež klidně, Jeffe! " --- No hlavní je slušnost a zajímat se o to co má rád Váš protějšek a jak mu nejlépe vyhovět. To dělá půlku vztahu. Kdo má rád romantické konverzační filmy, ten si určitě přijde na své s Hard Candy.(16.9.2007)

• teutates

Na oko silný scénar je len zásterka odpadu!Hra na mačku a myš sice nieje zrejmá,ale tento snímok je čo?14-ročná"Hrdinka"spasí svet!WOW.Totálny odpad(logicky nedomyslený)ktorý sa snaží ohuriť a pritom nejide ani o priemer!"Supergirl"mi bola maximálne nesympatická.2*dávam za skvelý herecký výkon Patricka Wilsona a kameru.David Slade je pre mňa len ďalší režisér,ktorý by rád na scénu z nizkorozpočtovým dielom..!(31.12.2007)

• Okara

Nevím co si o tomto filmu myslet. Jak by se to mohlo jakémukoli chlapovi líbit? Na rozdíl od snímku Trust, kde se spolu dvojice setkává až po zdlouhavé půl hodině, zde se hra rozehrává již od první minuty. Začátek mě tedy velice zaujal a pomalu jsem se připravoval na zajímavé psychologické drama. Opak byl pravdou, od onoho zákroku to šlo od desíti k mínus pětce, herecké výkony jsou sice dobré, ale film stojí na naprosto zbytečných dialozích, které pouze oddalují naprosto ubohý závěr, do něhož jsem stále čekal nějaký zvrat. Ten ale nenastal a z velkého očekávání se stal podprůměrný zážitek. Mimochodem, Ellen Page mi už v Inception přišla jaksi svérázná, ale zde to dovedla do extrému, od teď se jí místo úcty spíše bojím. 40%(11.6.2012)

Nemohla jsem si pomoct, ale hlavní hrdinka mi postupem času lezla na nervy čím dál víc a to by možná v tomhle druhu filmu neměla a navíc to co bylo na filmu v první půlce zajímavé, bylo nakonec příliš dlouhou stopáží až přehnané. Vadilo mi také přiliš mnoho otázek, které zůstaly nevysvětleny. Jinak herci byli výborní a příběh sám o sobě ušel. Až na tu uvěřitelnost.(3.10.2006)

• - Přestože postavě Hayley by mělo být 14, Ellen Page bylo v době natáčení 17. (houseofwax)

• - Snímek byl natočen za pouhých 18 dnů. (houseofwax)

• - Scény, odehrávající se u Jeffa v domě, byly natočeny v chronologickém pořadí. (houseofwax)