V pasti

Jeremy Reed

Kostýmy:

Jennifer Johnson
  • chezush

Ani ta kastrace nemůže být tolik bolestivá, jako sledování tohoto filmu. A to ten začátek vypadal slibně.. Po celou dobu filmu jsem očekávala nějaký zvrat, kdy se postavy začnou rozvíjet, nebo alespoň nějaké vysvětlení - motiv Hayley, zabil Jeff opravdu tu dívku, co se vůbec stalo, .. nic z toho jsem se nedozvěděla a opravdu nechápu smysl tohoto filmu. S Hayley by měl divák asi soucítit a vžít se do její role, ale ona byla po celou dobu filmu jak osina v zadku, vážně. Dokonce mi bylo více líto Jeffa, přála jsem si, aby se dostal z provazů a zabil Hayley, nebo jí alespoň vytrhl jazyk, aby byla zticha... Film měl být šokující, ale já si z toho odnesla jen nudný zážitek. 2* za Patricka Wilsona.(12.6.2012)

Tento film je totálně nepříjemný až protivný. Ještě nikdy jsem si snad nepřál více aby hlavní hrdina vzal kudlu a tu malou bestii co se tváří jako mozek lidstva sprostě vykuchal. Naproti tomu Patric Wilson je loser, tolik šancí měl a tolik šancí promrhal. Ellen Page zahrála roli na jakou hned tak nezapomenu. Ta holka mi neskutečně lezla na nervy. Ovšem upozornění pro všechny kdo jste tento film ještě neviděli. Věci nejsou takové jaké se zdají být. Hlavní hrdina se nachází prostě v pasti, ze které není úniku. 60%(2.7.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,024,640Tržby Celosvetovo $7,022,209 ║ dosť pôsobivé a šikovne natočené, jeden z tých najlepších thrillerov, ktorý má myšlienku a svojskú dravosť, či účelovosť nechutných "skrytých" scén, je až neuveriteľné ako si režisérsky David Slade počínal, lebo jeho ďalšie kino filmy už nemali tú správnu atmosféru, nehovoriac o 3dieli Twilight /80%/(19.6.2009)

Výborný, napínavý, atmosférický, příběh s dobrými hereckými výkony a také velice složitý thriller více než by se mohlo zdát. Sice celý děj se odehrává v jedné místnosti, kde je veden dialog mezi hlavními postavami, avšak po skončení se musí člověk pořádně zamyslet, aby tento film ocenil. Ze začátku jsem měl jasno, komu fandit a koho nenávidět, na závěr filmu jsem byl velice obalamutěn a nyní se ptám, jestli bych po druhém zhlédnutí někomu fandil... Film nabízí mnoho zvratů a nejasností, které jsou v průběhu filmu odhalovány nebo jemně naznačeny. Zajímavé a citlivé téma pedofílie, a jeho následky, jestli 14letá dívka má právo brát zákon do vlastních rukou? Těžko říci. Je to možné, aby 14letá dívka tohle všechno zvládla? Když se člověk zamyslí, tak možné to je, sice film nabízí někdy menší logické chyby, které se přes tu náročnost dají pochopit, ale možná se najdou někteří puntičkáři, který film kvůli tomu odsoudí. Náročná práce scénáristy a dobré režijní provedení a tak hodnotím tento povedený thriller 4 hvězdičky…(2.11.2007)

Film beru jako útok na moje koule. Zejména hlavné scéna, pane bože na nebi, celou noc pak jsem musel svoje koule utěšovat, že tohle se jim nestane. Dalších výhrad už k filmu nemám. Slušná psychárna, které kralovaly herecké výkony Patrick Wilsona a Ellen Page. Zejména Ellen Page, tak půvabná mladá dívka a já bych se na ní po tomhle filmu neopovážil ani křivě kouknout.(12.2.2008)

• - Film stál necelý milion dolarů, přesto prošel kompletní digitální úpravou obrazu, kdy se sytost a škála barev dynamicky mění podle atmosféry filmu. (Xatrix)

• - Producent David Higgins se dozvěděl o případu z Japonska, kde školačky ušily léčku na muže, který sháněl materiál s nezletilými. Z toho vlastně vzešel námět pro film. (-bad-mad-wolf-)

• - Přestože postavě Hayley by mělo být 14, Ellen Page bylo v době natáčení 17. (houseofwax)