poster

Raluca

Film-Noir / Krimi / Erotický / Thriller

Česko, 2014, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • panMartin
  **

  Příběh o věčně nadrženém bývalém policistovi, nyní soukromém očku, co už mu nestačí klátit ženu jeho kamaráda, která s ním pracuje v kanclu. I přesto, že je ve scénáři i režii zárodek kvality a také v atmosféře, příběh od začátku do konce celkem nudí. Oba hlavní představitelé (Dolanský a Pachlová) jsou sympatičtí, ale nahé a sexuální scény nejsou všechno. Je to škoda, jinak v tom cítím velký potenciál.(2.12.2015)

 • kratajirka
  ***

  Nadprůměrně dobrý film z české produkce. Moc jsem se bál, že se Dolanský propadne do jámy lvové, ale překvapení nastalo. Film má úžasný spát - na nic se nečeká a rejža to solí ráz naráz. Filmu nechybí ani krásné spoře oděné scény a krimi hudba. Tleskám :) Krimi jak má být.(27.1.2016)

 • Gianni_B

  NOIR FILM FESTIVAL 2015.(24.8.2015)

 • triatlet
  **

  Jedno klišé za druhým zabalené do rádoby líbivého hávu.(21.11.2015)

 • Tom_Lachtan
  ***

  No do háje... Zas a znovu další řemeslně dobře odvedenej domácí film, který dojíždí na bídném scénáři, který je v tomhle případě jen nepříliš originálním kompilátem všech možnejch noirovejch motivů, které dějově překvapí leda tak postarší morče, co ujíždí na čínskym zelí. Ovšem spasit se to pokouší například pánové Dolanský (který by si zasloužil MNOHEM víc rolí) a Novotný, bohužel, přítomná Femme fatale se do své role zoufale nehodí, herecky nesedí a i když se prsí a provádí sodomie vícero druhů, tak to z ní neudělá ultra-charismatickou postavu, která by jedním mrknutím donutila chlapa odříznout si vlastní ucho pomocí nože na chleba a ogrilovat ho s majoránkou. Přitom kdyby byl scénář lepší... Ale to už bych se zase opakoval, prostě dobrej, ale průměrnej film. S přimhouřením bulev, ovšem.(13.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace