Raluca

Film-Noir / Krimi / Erotický / Thriller

Česko, 2014, 80 min

Na české poměry nezvykle dobré! Napětí, akce, vtip - hlášky :-) ;) výborný scénář a krásná hudba. Ráda bych viděla ještě jednou. :-) 4,5* s přimhouřením oka (nějaké mouchy to mělo) a pro podporu zajímavého snímku dávám 5.(19.1.2015)

• helianto

Když je závěrečná melodie lepší než celý film, dává to tušit, že něco není v pořádku. Raluca si stále na něco hraje. Od začátku do konce. Temný komentář pronášený zastřeným hlasem hlavního hrdiny vyvolává očekávání… něčeho. To něco, závěrečné skandální odhalení, se však nekoná. Ztraceno v překladu. Film proběhne a divák přemýšlí nad tím, zda se mu jen nezdál. Vášnivé erotické scény? Osudová žena, pro kterou bývalý policista, zvyklý na ledacos, úplně ztratí hlavu? Kde že. Dáma je to sice pěkná, ale vcelku tuctová. Vášeň těžko uvěřitelná. Ale může být, že chlapům nerozumím. Mnohem osudovější a nebezpečnější ženou se mi zdá být Kristýna Frejová. To si nemohu odpustit, mimořádně se zde podobala vzhledem své matce – Věře Galatíkové. A zajímavá role pro majitelku královského hlasu Danu Syslovou, českým filmem trestuhodně opomíjenou. Celkový dojem však nezachránily ani ony, ani Jan Dolanský s Davidem Novotným. Další pokus o dobrou českou krimi opět až tak úplně nevyšel... Challenge Tour Special - Filmový lov - červen 2015.(16.6.2015)

CITÁT - Život je jen otázka načasování........ Půl hodiny a celkem dost sexu. Vždycky jsem tak nějak nedával, že neumíme sexuální scény a ony nám ještě nejdou. Hudba se k filmu nehodí a mnohdy působí velmi rušivě. Kamera je celkem průměr a nejhorší je hlas Jana Dolanského, coby vypravěče. Do žánru noir se prostě nehodí. Vlastně jediné co se povedlo je asi posledních půl hodiny, kde příběh dostal velmi slušný spád a napětí. Proto tři hvězdy a ne jen dvě.(18.6.2015)

• Martin741

Teda uz som videl cesky noir menom Ve Stinu, no a tento noir sa snazi az prilis kopirovat svoje americke noirove vzory. Snad najtalentovanejsim hercom je tu len Jan Dolansky /dve Babovresky/ - z pochopitelnych dovodov nanho nejdem vypisovat chvaly, zvysok hercov priserne prehraval. Namet je fajn, ale film neobsahuje ani jeden zapamataniahodny moment. Takto je to len dalsi podpriemer, ktory cochvila vyfuci do prazdna : 30 %(21.11.2015)

Začalo to dobre, pokračovalo zaujímavo a pred koncom som chcel udeliť 4*, ale keď som to dopozeral a zamyslel sa nad tým, tak to bolo prešpekulované a takmer nepredvídateľné. Film si niekedy isto pozriem ešte raz....................Aby nebolo málo, tak som si to včera pozrel ešte raz :)(27.6.2015)