Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít... (Bohemia MP)

iXtr3m3

Neurazí, nenadchne, sterilné. Na druhú stranu dobré old school a Gibson je ako drsňák určite viac cool ako nejaký Travolta alebo aj Neeson, má totiž aj na svoj vek slušnú "musculaturu"... :) ()

Loki_Six

"That's right, you don't wanna die. Cause you're a seventeen-year-old kid and you got a lot to live for. Okay? You may not wanna wake up tomorrow, but the day after that might just be great. Might be the best fucking day of your life. You know? You don't wanna miss it, right?" ()

Corpsegrinder

Slušnej akční film s trochu oldschool nádechem, před 30 lety zde bylo hodně takovejch filmů. Dneska už to ovšem neni žádný veledílo takže z průměru se to asi horko těžko vyhrabe. Mel Gibson zde hraje dobře a díky němu film nenudí. ()

HArna

Čekal jsem 96 hodin s Melem Gibsonem a nedostal jsem ho. Film se ani nesnaží být kopií 96. Je to spíše road-movie než akční film a to je rozhodně dobře. Nejlepší věcí na filmu je charisma Mela, který ten film táhne a všechno na něm stojí. Strašně bych mu přál úspěch aby se dostal do hlédáčku velkých reřisérů Scorseseho nebo Finchera. Někdo kdo dostane 100 mega a může točit co chce jako je Vaughn či Nolan. ()

Litvicek

Pětihvězdičkový Gibson nemůže utáhnout slaboduchý příběh s dcerou, kterou bych za své "herecké" schopnosti nejradši přetáhnul lopatou po hlavě a zakopal na dvorku. Chci další Moje letní prázdniny.. ()

Hanys_

Po Mých letních prázdninách další drsná role pro Mela. Děj i díky krátké stopáži dost rychle odsejpá, akce je taky celkem fain (ikdyž se tady spíš víc kecá), ale tak nějak jsem z toho neměl ten pocit "dobré zábavy" jako třeba právě v MLP. Prostě jen dobrý rodinný akčňák s charismatickým Gibsonem. ()

SpaceOdyseus

Skvely akcnak ze stare skoly, ktery je uzasne obsazeny. Nema vubec cenu mluvit o Gibsonovi, je proste bozi, ale ze tu uvidim i Diega Lunu, Michaela Parkse a Williama H. Macyho? To bylo opravdu prekvapko. Je videt, ze rozpocet nebyl nejak veliky, ale hutna atmosfera revenge thrilleru, ktera obcas koketuje s neo-westernem si me ziskala od zacatku. Blood Father rozhodne neni bez chyb, do zebricku filmu roku se neprobojuje, ale i pres to musim dat plny pocet. ()

vorenus

Mel by určitě dokázal bez problémů zahrát jakéhokoliv tvrďáka a věřili by jste mu až na dřen. Ale to by mu musel na stole přisát kvalitní scénář. Bohužel bez toho je to někde na půli cesty. Režie a herci skvělý, ale chybí prostě kvalitní příběh. ()

Lefty86

Nečekejte akční mordu. Akce je poskrovnu, a neni to přehnaná šílenina. Ale jako thriller funguje skvěle. Naháněčky a na konci řádně nasranej Gibson. Zajímavý prostředí americký prérie. Trochu vrácení v čase, nepoužívaj se moc mobily, žádný moderní vymoženosti, tablety, pc. Jen bouchačka, mašina a nějaká ta mina. 80% ()

Strandmon

Po zhruba prvních 20 minutách sem si říkal, že pokud vydrží celý film v takovém tempu tak proč ne, ovšem bohužel se stal přesný opak, po zhruba první půlhodině se začalo kecat a snímek pokračoval v takovém velmi slabém tempu, při kterém sem doufal, že se prokousáme aspoň k nějakému pořádnému finále, ale bohužel, finále se sfouklo zhruba za nějakých pět minut a já se ničeho velkolepého rozhodně nedočkal. ()

Garch

Osmdesátkový akční scénář, včetně občasného ponaučení. Celkově ale lepší než průměr. Gibson je fajn. ()

rotel odpad!

Mám taký dojem, že všetci herci zo staršej generácie strácajú súdnosť pri výbere scenára. Slabé, strašné, otrasné - neviem ako by som mal reagovať, aby sa neurazili tý, ktorým sa to páči. ()

maty39

Blood Father je dobrý průměrný film. Po řemeslné stránce mu toho nelze moc vytknout a herci jsou také vcelku fajn. Zejména Mel Gibson (je škoda, že už moc netočí). Jen příběh je průměrný stokrát viděný a ničím neozvláštněný. Ale to nevadí. Horší je, že akce se moc nekoná a závěrečné zúčtování je průměrné a krátké. Přesto je Blood Father prototyp fajn průměrného umírněného akčňáku na pondělní večer, kdy stejnak není moc co dělat. 70% ()

Illy

Sympatická žánrová jednohubka na které je nejlepší že si na nic nehraje. Žádná velká pecka, ale vidět Mela po dlouhé době v takové roli (a kondici) je very fajn.... ()

husokachna

Kdyby v tom nebyl Mel "v Thajsku už dealuju i já" Gibons, tak by po tom právem neštěkl ani pes. Takhle jako noha ve dveřích pro jáužbuduhodnejŽidové Mela je to OK, charisma to on pořád má a film tím vytahuje na průměr. Ničím jiným to vůbec nevybočuje, ale je to aspoň krátký a to se v dnešní uspěchané době cení zlatem. ()

bezvim

Gibson to táhne, jinak by to stálo za starou bačkoru. Stručnost a úspornost akčních scén se mi líbila. Ale Erin Moriarty celý zážitek sráží dolů. Při jejich replikách jsem měl pocit, že se dívá někam za kameru na svůj text. :-/ ()