Po predčasnom prepustení z nápravného zariadenia musí Jackie (Julie Benz) striktne dodržiavať určité pravidlá. Životný reštart dospelej ženy je spojený s novou prácou barmanky, ale i spoločnými sedeniami s bývalými trestancami. Avšak nič z toho neovplyvní jej budúcnosť tak, ako nasťahovanie sa do apartmánu v staršom gotickom hoteli. Ten vo svojich útrobách totiž skrýva veľké temné tajomstvo. (*CARNIFEX*)

Morholt

Premisa je prostá, ale to je nakonec u všech slasherů, takže tady bych problém neviděl. Že to je kopírka See No Evil by mi nakonec taky nevadilo. Problém je, že film nemá koule. Vraždy nejsou dostatečně vypjaté, vrahoun je takový bezkrevný a i když je tu celkem kvalitní gore, je ho jen co by se za nehet vešlo. Co do technické stránky to není špatné a nezklamali ani herci, ale prostě to není ono. Průměr. 50% ()

malylada

Hlavní hrdinka v podobě sympatické herečky, kterou jsme mohli vidět v seriálu Dexter, pátrá v hostelu po zmizelé kamarádce, naposledy žijící v Havenhurstu. Kolem se dějí divné věci, začínají mizet hosté a nakonec začíná boj o přežití v labyrintů chodeb a sklepení. Úvod svižně ubíhá, tísnivý prostor a prostředí hotelu působ atmosféricky a dokáže skrývat tajemství do poslední půl hodiny. Už jsem se nadechoval, že uvidím mnohem podařenější verzi série Hostel s kombinací slasheru a kratinký náznak se jevil více než slušně. Škoda, že zůstalo u náznaku a tvůrci se vydali jiným směrem, který se jim příliš nepodařilo ukočírovat. Směřování k závěru mě celkem zklamalo, neboť se jednalo o klasickou honičku kočky s myší a i přes nesporně kvalitního zabijáka se dalo vytěžit více. Místo pořádného masakru se začínala dvojice vrah, oběť chovat jako v mateřské školce při hře na policajty a zloděje. Nakonec to celé vedlo ke konci, který byl zvolen asi nejhůř, jak mohl a přitom první dvě třetiny byly výborné. Nechápu.......7/0 ()

kaylin

Nemůžu si pomoct, ale snímek „Havenhurst“ mi přišel takový nijaký. I když se hlavní aktérka snaží a skutečně jí to jde dobře, je to v konečném důsledku jen další horor o tom, jak se člověk nastěhuje někam, kam by neměl, protože tam na něj čekají věci, jež si nechce prožít. Je to příliš otřepané téma, které je trochu narušeno tím, jak je vše vysvětleno a jak to končí, to až tak špatné není. ()

AlistairMir

Nabouchaná vápenka, co bude mladší brácha Jacoba Goodnighta, nahání ve starém hotelu hlavní hrdinku. Jop, podoba s Neviditelným zlem je tu více než velká, každopádně i když je Havenhurst o několik levelů horší, stále je to nadprůměrná hororová podívaná, která neurazí a někoho klidně i nadchne. ()

Martin741

Mam rad horoy, kde sa nahanaju ludia vo vnutri hotelov/obrovskych luxusnych budov, pripadne aj obrovskych osarpanych budov. Do filmu som siel s velkymi ocakavaniami, no ale potom prislo sklamanie. Jedna reziser Andrew C. Erin ma za sebou len nudne priemerne filmy. Film dost potapa aj Julie Benz /Rambo 4/, ktora nevie hrat, miestami sa mizdalo ze bola fektovana. Na poli filmov kde dalsi neopatrny krok znamena smrt alebo tazke ublizenie na zdravi je toto len slaby podpriemer.- A to horory milujem a videl som toho uz hodne : 30 % ()

bourec

Tak pro Livingbrebta mám návrh.Buď si musí vybrat filmy,který se vodehrávaj na staďáku při umělym osvětlení,na slunci,a nebo filmy,kde maj herci čelovky.Má sice pocit hororovýho odborníka,ale je to pako.Asi ani jednou sem při filmu neměl pocit,že by něco nebylo vidět,a osvětlení starýho hotelu asi jiný nebude.Možná by chtělo při přehrávání filmu zapnout obrazovku.Jinak fakt neni nic vidět.Film neni vůbec špatnej,ale co mě nakrklo,byl konec,to nešlo zakončit líp,ty jelito.60%. ()

Rodriguez

"Vítej do rodiny"! Protože pokud nebudeš sekat latinu, nasekáme tě do konzerv pro psy! Asi tak by se dal popsat život těch, které propustí z vězení a skončí v Havenhurstu! 60% ()

Nivenx

Průměrný hotelový horor který neurazí, ale není zkrátka ničím originální. Díky krátké stopáži nenudí a na jedno skouknutí zabaví. ()

Deyw

Koukal sem na to kvuli herecce...v dexterovi byla dobra..no a ty vole..hotel plnej dementu, kde sou cesticky z kazdyho pokoje,chodby nekam doprdele..je to trapna zdlouhava nuda..a nacek co to rube je default..proste zbytecny.. :( ()

Corpsegrinder

Podprůměrná variace na zabijáka ve stěnách, nezajímavý ve všech směrech snad až na pár vteřin slušnýho gore. Julii Benz mám rád ale do týhle role se prostě absolutně nehodila (měla si prohodit roli s Danielle Harris a bylo by to ok). A jako bonus votravný dítě s nímž se pojí i debilní konec. Pryč s tim. ()

t.mon

Ale jo, tak celkem spokojenost, snímek rozhodně na vyšší úrovni než například loňský Lost After Dark, bohužel jen toho gore, který už tak nějak k slasheru patří, bylo hodně málo, navíc favoritku Danču nám kuchli už v úvodu, takže tahouna film moc neměl, snad jen malá Belle Shouse, která má určitě potenciál v nějakém vícerozpočtovém hororu určitě zazářit (vidina nových Pátků...), konec taky za moc nestál, nedal žádnou možnost k pokračování, ale plottwist ušel. ()

Hernycztek

Někdy stačí opravdu málo, aby horor utkvěl v paměti. Havenhurst není nic, co by si dělalo nároky na nějak převratná čísla, ale srdíčko nejednoho hororového fanouška dokáže zahřát. Především je to skvěle natočené, v krásné budově s dobře vybranou hlavní herečkou, která se chová realisticky a to se v dnešní době oceňuje nejvíc. Záporák je vysoká hora masa s bílou pokožkou, nevypadá tedy moc příjemně. Originální námět o majitelce velikého hotelu, která pronajímá byty a když nějaký nájemník poruší pravidla, její synové se ,,postarají o nápravu". O tom, že je tu velká inspirace hororem ,,See No Evil" není pochyb, ale jelikož miluji tajné místnosti a chodby, je mi absolutně jedno kde to čerpalo, protože tohle byla slast. Gore sice nebylo moc, za to bylo kvalitní. Zarazil mě pouze závěr, protože když ,,detektiv" přišel na to, že jsou mezi stěnami prostory, čekal bych že to bude nějak vyšetřovat, obzvlášť když se tam ztratilo tolik lidí. ()

Aurus

Tohle to byl docela slušný horor. Příběh je docela fajn, postavy jsou sympatické a hudba je docela dobrá. Atmosféra tu nechybí což musím pochválit. Za mě 5,5/10. ()

Rathalos

Tak je pravda,ze to ma nieco spolocne s filmom See No Evil,podoba tam je,ale aj napriek tomu som sa pobavil dobre,mne sa takyto styl velmi lubi,nejaka budova,v nej vrah,nahanacky a vrazdenie,to je moje a sympaticka bola aj hlavna hrdinka az na ten necakany koniec...:-) ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Mělo to celkem slušný průběh, ale konec mi připadal hrozně uspěchaný, utnutý v tom nejlepším, vůbec nevygradoval a samotný závěr fakt divný. ()

intro

Celkem nenáročný horor s jednoduchou zápletkou. Já se docela bavil a na zabití nudného večera můžu Havenhurst s klidem doporučit. 65% ()

Mamlas

Stará babka má starý činžák a jasná pravidla pro nájemníky, která mi nepřišla nadsazená. Např. v domě neprostituovat, neprovozovat pedofilii, nechlastat, když jste vyléčený alkoholik. Ti co pravidla poruší, jsou vystěhováni. Vystěhování = fyzická likvidace. Do domu se přistěhuje nová milfka a snaží se tomu přijít na kloub. Občas se chová i rozumně, opak je slabinou mnoha podobných filmů. Je to trochu nudné, ale jakž takž zajímavé a i napínavé. (52%) ()