poster

Dejte mi pokoj!

 • Francie

  Une heure de tranquillité

 • slovenský

  Dajte mi pokoj!

Komedie

Francie, 2014, 79 min

Režie:

Patrice Leconte

Scénář:

Florian Zeller (divadelní hra), Patrice Leconte

Hudba:

Éric Neveux

Střih:

Joëlle Hache

Scénografie:

Ivan Maussion
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Georgex
  ***

  Zdařilá adaptace divadelní hry, která sama o sobě stojí především na výkonu hlavního hrdiny, což je v daném případě Christian Clavier, který svou roli zvládá velmi obstojně. Na druhou stranu to bohužel není Louis de Funes, aby sám utáhl podobně laděnou situační komedii, u které se budete smát celou její stopáž. V takovém případě je třeba, aby mu zdatně asistovali i další představitelé, což je bohužel největší nedostatek tohoto filmu, jelikož výběr a především výkony jeho kolegů jsou velmi nevýrazné a jakmile se hlavní představitel ocitne mimo objektivy kamer, tak to začíná být poměrně nudné. Moje hodnocení 55%.(26.10.2015)

 • MrHlad
  **

  Až mi bude šedesát, tak se mi možná tyhle konzervativně nudné komedie o samolibých Francouzích, vytopených koupelnách a vynervovaných manželkách a milenkách možná budou líbit. Ale spíš ne.(3.5.2015)

 • Marsik
  ****

  UPC My Prime - 70% (with J.)(25.7.2016)

 • Johnny.ARN
  ***

  Komédia, ktorá je postavená na skvele napísaných dialógoch, na odlišných postavách a odkrývaní minulosti. Veľmi trefné, Clavierom skvele zahrané a s komorným finále. 3 z 5(6.11.2015)

 • vesper001
  ***

  „Nechtěl jsem toho moc. Jen mít hodinu klid!“ Hodinu klidu bude mít i divák... ale na ten konec se vyplatí počkat.(1.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace