poster

Dejte mi pokoj!

 • Francie

  Une heure de tranquillité

 • slovenský

  Dajte mi pokoj!

Komedie

Francie, 2014, 79 min

Režie:

Patrice Leconte

Scénář:

Florian Zeller (divadelní hra), Patrice Leconte

Hudba:

Éric Neveux

Producenti:

Marc Missonnier
(další profese)
 • DannyBoy80
  ***

  Ale docela jsme se pobavil. Je to sice hodně utažené za vlasy, ale co už.(29.10.2015)

 • ivishka
  ***

  Může obsahovat menší stopy po SPOILERech.\\Co vše se musí stát v životě takového obyčejného člověka,aby přestal myslet sám na sebe? Tuto otázku jsem si v životě párkrát kladla a stále se mi nepodařilo na ni najít odpověď. Michel má zálibu ve sbírání desek a jeho nejoblíbenější se před ním najednou objevila jako blesk z čistého nebe. Nehledě na všechny možné události se snaží si desku přehrát. Nepříjemné situace se kupí a východiskem pro něj je shledání s nemocným otcem. Snímek se mi líbil a hlavně malá filipínská holčička,která simulovala samotné svědomí hlavního představitele.(16.5.2015)

 • Georgex
  ***

  Zdařilá adaptace divadelní hry, která sama o sobě stojí především na výkonu hlavního hrdiny, což je v daném případě Christian Clavier, který svou roli zvládá velmi obstojně. Na druhou stranu to bohužel není Louis de Funes, aby sám utáhl podobně laděnou situační komedii, u které se budete smát celou její stopáž. V takovém případě je třeba, aby mu zdatně asistovali i další představitelé, což je bohužel největší nedostatek tohoto filmu, jelikož výběr a především výkony jeho kolegů jsou velmi nevýrazné a jakmile se hlavní představitel ocitne mimo objektivy kamer, tak to začíná být poměrně nudné. Moje hodnocení 55%.(26.10.2015)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Na obalu fiktivní LP desky "Me, Myself and I" fiktivního Niela Youarta, jsou jako spoluhráči napsáni i Salomon Pickett a Wilson Burke. Jejich jména jsou přesmyčkou skutečných soulových zpěváků, jimiž byli Solomon Burke a Wilson Pickett. (Previt)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace