Dejte mi pokoj!

Joëlle Hache

Scénografie:

Ivan Maussion
  • MrHlad

Až mi bude šedesát, tak se mi možná tyhle konzervativně nudné komedie o samolibých Francouzích, vytopených koupelnách a vynervovaných manželkách a milenkách možná budou líbit. Ale spíš ne.(3.5.2015)

Možná film nedosahuje vysokých kvalit, ale já tyhle divadelní adaptace prostě zbožňuju. Žádné hluché místo, žádné protahování, prostě nic, co by nudilo. Navíc výkony francouzských herců jsou jako vždy na velmi dobré úrovni.(31.10.2015)

UPC My Prime - Bez Christiana Claviera by to asi bylo na odpad, co? Ale...on tu byl! Takže příjemná francouzská komedie. 70% (with J.)(25.7.2016)

• bourec

Nevim proč,ale prostřednictvím hlavní postavy,ztvárněný Klavírem,a nevim proč námětem(bože,je to podle divadla)sem sjel,a to ještě na orig.dvd (kurva za prachy) french film,ale je to rozeřvaná,hysterická,dějově rozlítaná kokotina,ktero sem dojel do konce jenom silou vůle.Tohle je přesně jeden z případů,proč mám radši americkou komedii.30%.(6.3.2016)

Nenáročně natočená a v jistém slova smyslu komorní hodinka a čtvrt odehrávající se zejména v jednom bytě (respektivě domě), které vévodí zejména herecký koncert Christiana Claviera. Snímek sice nefunguje na komické lince perfektně jako například Co jsem komu udělali? ze stejného roku (rovněž s Clavierem v hlavní roli), ale i přesto nabízí několik vtipných až úsměvných scén. Zkrátka komedie, která je výsledku průměrná, což je možná škoda, jelikož potenciál zde byl.(24.12.2016)

• - Na obalu fiktivní LP desky "Me, Myself and I" fiktivního Niela Youarta, jsou jako spoluhráči napsáni i Salomon Pickett a Wilson Burke. Jejich jména jsou přesmyčkou skutečných soulových zpěváků, jimiž byli Solomon Burke a Wilson Pickett. (Previt)