poster

Dejte mi pokoj!

 • Francie

  Une heure de tranquillité

 • slovenský

  Dajte mi pokoj!

Komedie

Francie, 2014, 79 min

Režie:

Patrice Leconte

Scénář:

Florian Zeller (divadelní hra), Patrice Leconte

Hudba:

Éric Neveux

Střih:

Joëlle Hache

Scénografie:

Ivan Maussion
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Joges
  *****

  Možná film nedosahuje vysokých kvalit, ale já tyhle divadelní adaptace prostě zbožňuju. Žádné hluché místo, žádné protahování, prostě nic, co by nudilo. Navíc výkony francouzských herců jsou jako vždy na velmi dobré úrovni.(31.10.2015)

 • DannyBoy80
  ***

  Ale docela jsme se pobavil. Je to sice hodně utažené za vlasy, ale co už.(29.10.2015)

 • Johnny.ARN
  ***

  Komédia, ktorá je postavená na skvele napísaných dialógoch, na odlišných postavách a odkrývaní minulosti. Veľmi trefné, Clavierom skvele zahrané a s komorným finále. 3 z 5(6.11.2015)

 • Georgex
  ***

  Zdařilá adaptace divadelní hry, která sama o sobě stojí především na výkonu hlavního hrdiny, což je v daném případě Christian Clavier, který svou roli zvládá velmi obstojně. Na druhou stranu to bohužel není Louis de Funes, aby sám utáhl podobně laděnou situační komedii, u které se budete smát celou její stopáž. V takovém případě je třeba, aby mu zdatně asistovali i další představitelé, což je bohužel největší nedostatek tohoto filmu, jelikož výběr a především výkony jeho kolegů jsou velmi nevýrazné a jakmile se hlavní představitel ocitne mimo objektivy kamer, tak to začíná být poměrně nudné. Moje hodnocení 55%.(26.10.2015)

 • MMR
  *****

  Klasická Francie. Film odehrávající se vesměs na jednom místě založen na hromadně bizarních situací, ze kterých se skládá humor v tomto díle. A já se bavil. Dostalo se ke mně přesně to, co jsem od filmu požadoval.(30.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace