poster

Dejte mi pokoj!

 • Francie

  Une heure de tranquillité

 • slovenský

  Dajte mi pokoj!

Komedie

Francie, 2014, 79 min

Režie:

Patrice Leconte

Scénář:

Florian Zeller (divadelní hra), Patrice Leconte

Hudba:

Éric Neveux

Střih:

Joëlle Hache

Scénografie:

Ivan Maussion
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johnny.ARN
  ***

  Komédia, ktorá je postavená na skvele napísaných dialógoch, na odlišných postavách a odkrývaní minulosti. Veľmi trefné, Clavierom skvele zahrané a s komorným finále. 3 z 5(6.11.2015)

 • dopitak
  ***

  Clavier se už objevil v mnoha lepších filmech, v podstatě se není čemu smát. Námět slibný, provedení špatné, scénář bez nápadu a možnosti nějaké gradace. Zklamání i z dabingu, na Trávníčka/Claviera si zvyknete, ale ostatní dabéři z party kolem Mahdala a Petráska jsou hrozně oposlouchaní.(25.10.2015)

 • Lukrecie
  ***

  Spíše trapné než vtipné, umělé, příliš hysterické, přehrávající herci, Francouzi mají dobré komedie, ale tato je opravd hodně slabá!(9.8.2016)

 • Enšpígl
  ***

  Francouzi umí skvěle skvěle mixovat žánry, dialogy, scény, dramatický pasáže, vztahový scény, bláznivý gagy a stačí jim k tomu kolikrát opravdu naprosto banální zápletka. Tady mě však přišlo, že se vaří z vody hodně dialogů i scén mohlo být víc promazlených případně více vygradovaných. Christian je mně sympatický a nedělá mu problém utáhnout celý film, Patrice je můj oblíbený režisér, ale tady to chtělo víc provařit, takhel zůstalo jen u občasných vtipných situací zejména v počáteční fázi filmu.(26.5.2015)

 • Marsik
  ****

  UPC My Prime - Bez Christiana Claviera by asi bylo na odpad, co? Ale...on tu byl! Takže příjemná francouzská komedie. 70% (with J.)(25.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace