Patnáctileté dívky Colleen Collette (Lily-Rose Depp) a Colleen McKenzie (Harley Quinn Smith) jsou posedlé jógou, milují své smartphony a nenávidí svou brigádu v obchodě se smíšeným zbožím Eh-2-Zed v Manitobanu. Ale když pradávné zlo povstane zpod kůry Kanady a ohrozí jejich vytoužené pozvání na velkou párty, děvčata spojí síly s legendárním lovcem lidí Guyem Lapointem (Johnny Depp), aby společně bojovali o své životy. (noelcoward73)

Morholt

Hm. Tak Smithovi už jsem přestal rozumět úplně. Film od filmu si vybírá ujetější a absurdnější témata a filmu od filmu zabředává do větších a hlubších sraček. Tohle jen jen prostě o tom, že si Deppovi a Smithovi vyrazili s několika přáteli na dovolenou a tohle tam natočili. Herecky bída, vtip nula. Těch 5% je za Glam Skanks a jejich muziku. ()

ScarPoul

Presne ten druh filmov, pri ktorom si hovoríte neustále čo sa to dopekla deje? Smith išiel strašne nediváckou cestou a mám pocit, že sa zabáva na tom ako divákov nasiera. A robí to v kruhu svojej rodiny a s úsmevom na tvári. Yoga Hosers sú druhým dielom Kanadskej trilógie vychádzajúcej z podcastov aké Smith robil. Príbeh Kanadských nacistov a zabijáckych párkov, satanistických kultov a iných podivností o ktorých je celý tento príbeh aboot je natoľko divný, že je vlastne super. Nič tam nedáva zmysel. Vyžaduje si to od vás veľkú dávku pochopenia a otvorenej mysle... pretože príbeh sa nikam neposúva a je len dekoráciou v živote dvoch študentiek, ktoré majú radi podivnú yogu a snažia sa nebyť basic. Rovnako ako Tusk to vo mne vzbudzuje nadšenie a zároveň to v mnohých ohľadoch nenávidím za tú prízemnú tuposť. Ale bavil som sa. Strašne by som chcel vedieť či potom rodinka Deppovcov a Smithovcov skočí po natáčacom dni na palacinky s javorovým sirupom. Kopec odkazov na Moose Jaws potešia. Teším sa. ()

6thSun

Je to divný, když Kevin někde mluví, tak pořád vtipně hláškuje, z režie se ale tenhle jeho nadhled nebezpečně vytrácí, snad dokáže neposrat aspoň Clerks III, i když tomu už moc nevěřím. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Aneb jak se někdo snaží tak moc, až to bolí. Kevin Smith pro mě donedávna znamenal tvůrce, na jehož humoru jsem vyrůstal a kdo pro mě byl důležitým tvůrcem, jehož filmy a stand-upy o zákulisí jeho tvorby byly špičkou. Jenže pak přišlo pár slabších filmů (nikoliv však vyloženě špatných), které ovšem následoval přerod adorovaného osobitého tvůrce v žánrového břídila, který vlastní ochotu se někam posunout nebo se vyvinout obhajuje bojem proti studiovému systému a kdoví čemu. Tusk ještě beru jako záležitost pro vybranou sortu jedinců, ovšem to co předvádí Yoga Hosers, to nemá absolutně omluvu. Šíleně nucená, křečovitá hovadina, která postrádá jakýkoliv relevantní humor (snaha podkuřovat současným náctiletým od naprosto mimo tvůrce, kterému táhne na padesát fakt není sranda). Špatné herecky, vizuálně laškující až s tvorbou studia Asylum a výsledný nechápavý výraz, který minimálně v mých očích uzavírá kapitolu s názvem Kevin Smith. Člověk, který toto přivede na svět a je na podobný výtvor pyšný (se slovy, že je pro jeho fanoušky), si totiž nezaslouží pokračovat ve svém vlastním odkazu. Na Clerks III jsem se těšil, po tomhle je ale nejspíš tak jako tak vynechám (pokud tenhle ten "film" nepohřbí kariéru páně Smitha nadobro). ()

Bakllazaan

Slabší než Tusk, který mě svojí ujetostí hodně bavil. Tady se jede mnohem víc béčkově a "zachraňují" to krásné wtf momenty. Ale pochybuju, že kromě fanoušků smodcastu se tohle může někomu líbit. ()

kaylin

Mám Kevina Smithe rád a líbí se mi jeho smysl pro humor, stejně jako se mi líbí i některé vtipy, které jsou použity v „Yoga Hosers“. Hlasový herec je tu naprosto výtečný a skutečně mě pobavil. Jinak je tohle ale praštěná slátanina, která je jen reklamou na duo Smith-Depp, v tomhle případě ale samozřejmě myslím dcerušky, protože oba jejich otcové jsou v tomhle filmu strašní a jejich postavy tragické. ()

harfuska

Lacná zábavka pre tínedžerov, ktorá mi stále pripomínala Mrožieho muža, hlavne vďaka škulavému Deppovi. Inak babenky sympošky, jogín na zožratie a záverečná obluda geniálna. Len tie klobásky mohli byť menej kyslé. Už som zvedavá na Losie čeľuste. ()

M.i.k.e

to je tak blbý až je to vlastně docela dobrý.Smith se rozhodl jít proti všem a evidentně se rozhodl vybírat si ty největší bejkárny na který narazí.Po Tuskovi jsou každopádně Yoga Hosers krokem kupředu,protože narozdíl od něj jsou celkem vtipné a něketré nápady hodně dobré...minimálně Klobáckové by asi nenapadli hned tak někoho.škoda že nebylo víc Osmenta,jinak jsem se ale docela bavil.Samozřejmě nesmím opomenout,že Guy Lapointe is back a tahle figura mísící Colomba a Jacka Sparrowa se mi prostě líbí...60% ()

Radiq odpad!

Velmi... ehm... trapné. Ale fakt velmi. Tusk měl aspoň trochu nápad a byl docela vtipnej, ale tohle nebylo ani trochu. Jenom trapné. Vůbec bych se nedivil, kdyby 2 hlavní herečky za pár let vyšly na veřejnost s obviněním #MeeToo a Kevin Smith je za trošku úchyláren obsadil do svýho sračkoidního filmu, taky úchylárny. Dokonce i ten Johnny Depp se tou trapností nakazil a sklouznul do jejích vod... Aha, tak teď vidím, že protekce teče odjinud - obě to jsou dcery "celebrit" (Johnny Depp + Vanessa Paradis, Kevin Smith), které si ve filmu i zahrály. No, ale nevím, jestli jim touhle sračkou pomohli a spíš jim neublížili, protože to byla fakt trapná sračka. Wunderbar? Nein, nein, nein!!! ()

viperDavid odpad!

Sorry ale na to se nedá koukat. Ani jsem to nezvládl do konce a to jsem si myslel, že Melody Depp zdědila trošku talentu. Zatím to tak opravdu nevypadá, ale asi její mamka se zrovna nepředvedla. ()

Yoda sama

Kto videl Tusk a vie, že Smith je vo svojom "so basic" období, vedel do čoho ide. Ale na Tusk som sa aspoň pousmial, toto bolo síce cute, ale zároveň neskutočne otravné a nezáživné. ()

SamVimes

Kevin Smith, kterého jsme znali a měli rádi, je definitivně mrtvý, shořel v oblaku marihuanového kouře. Tusk (Mroží muž) byl ještě regulérním filmem, byť ne moc dobrým. Yoga Hosers už jsou jen rodinným blbnutím Smithovy a Deppovy dcery, jejich rodičů a Kevinových přátel. Ústřední duo moc neumí hrát, Depp jako Guy Lapoint objevuje nové hlubiny trapnosti, asi 20% všeho humoru je založeno na kanadské výslovnosti slova "about" a zbytek jde převážně taky mimo. Celé to zjevně bylo mnohem zábavnější pro všechny zúčastněné než pro diváka. Ale abych byl fér - Kevin svůj nový film ani široké veřejnosti nijak necpal a ani nechtěl peníze za lístek do kina. Hodně se ovšem bojím o chystaná pokračování Clerks a Mallrats. ()

s.e.p.p odpad!

Ach, Kevine, kam jsi to dopracoval? Z režiséra, za jehož i méně vydařené filmy bych před pár lety strkal ruce do ohně, se stal tvůrce téměř nekoukatelných sraček. Tady není vůbec žádný prostor pro jakékoliv ospravedlňování, Yoga Hosers jsou naprosté dno. ()

Ichabod

Film má špatný scénář, kombinující zcela nadbytečně holčičí komedii s hororovými německýmu zombie buřty útočícími ze zadu. Pokud by se celá nazzi wurst linka vyškrtala, byla by to v pohodě průměrná komedie se sympatickýma a koukatelnýma holkama. Bohužel Postava kanadského vyšetřovatele Deppa, náckové a jiné scény nestojí za nic a absolutně neutíkají. Škoda, přál bych Harley Quinn a mladé Deppce lepší film. ()

Corpsegrinder odpad!

Kevin Smith je bezpochyby nejlepší režisér komedií který si utahujou z běžnejch životních věcí, v posledních letech mu ale kompletně hráblo a po příšerným Tusk přichází tahle sračka. Nejenže to herectvím a celkovým vzhledem připomíná kraviny typu Disaster Movie a podobně, ona to ani neni zábava. Humor je maximálně trapnej a dokonale se u tohohle filmu projeví kdo je opravdu nevkusný hovado (ano, vy co tu házíte hvězdama jak šílený). Hlavní dvojice aspiruje na nejotravnější duo ve filmu vůbec, Johnny Depp pokračuje ve svojí jízdě po dnu filmovýho průmyslu a nejlepší role ve filmu byl asi Haley Joel Osment v roli nacisty. Odpad bez milosti. ()

Nikar

Tento film je svižný,vtipný,lehký a hlavně zábavný. Lily-Rose a Quinn Smith jsou pohodové začínající herečky a bylo mi s nimi dobře. Ve filmu jsou dobré narážky na dnešní mládež a taky na různé slavné herce. Efekty a herecké výkony jsou slabší, ale jak je film svižný, tak to člověk ani moc nevnímá. Malí Nazi-klobásy jsou opravdu srandovní a originální. Viděl jsem film v AJ a bez titulku, ale stejně jsem se dost zasmál. Film se musí brát s nadhledem. Je to komedie na uvolnění po namáhavém dni. Za mě pěkných 80% ()

lardko

Tenhle film jsem měl v CHCI VIDĚT tak 6 měsíců. Takže sem byl rád když se po této dlouhé době film objevil ke stažení. Hned jsem se na něj koukl , a musím říct že mě film vůbec nezklamal. I když nějaké ty scény mi přišli dost přitažené za vlasy , ale jinak to šlo. ()

Standic1 odpad!

To si jednoho dne jedna holka, o které jsem do téhle chvíle jak živ neslyšel, řekla, že se nudí a chtěla by hrát ve filmu a kdyby to šlo, tak že by si chtěla i rovnou ve filmu zabékat... jaké to skromné děvče. Řekla svému taťkovi Johnymu, který si ve filmu taky zahrál a ukázal tak, že nic víc, než trapné role už opravdu hrát asi nechce. Potom spolu šli za mamkou Vanessou, která je nenechala ve štychu a zahrála si jednu z nejzbytečnějších rolí... a že jich v téhle ptákovině bylo... To, že se k režii nechal přemluvit Kevin Smith opravdu nechápu, stejně asi jako nechápu vznik týhle sračky... No jo no, mít slavný rodiče, který nevědí co s prachama je asi strašnej opruz, a tak je potřeba vymyslet, jak tyhle prachy vyhodit z okna... Tak tady se to každopádně povedlo! ()