Patnáctileté dívky Colleen Collette (Lily-Rose Depp) a Colleen McKenzie (Harley Quinn Smith) jsou posedlé jógou, milují své smartphony a nenávidí svou brigádu v obchodě se smíšeným zbožím Eh-2-Zed v Manitobanu. Ale když pradávné zlo povstane zpod kůry Kanady a ohrozí jejich vytoužené pozvání na velkou párty, děvčata spojí síly s legendárním lovcem lidí Guyem Lapointem (Johnny Depp), aby společně bojovali o své životy. (noelcoward73)

BlackHood

Silný filmový zážitek, kterému se jen tak něco nevyrovná. Malincí Hitlerwürstchen vlezou fekálním otvorem do těla, also máte pocit, jako by se vám chtělo při sledování filmu zvracet. Na der Film jsem se podíval i kvůli obsazení, hraje tady Scott McCall z Teen Wolf und Will z the Shanara Chronicles. Nemohl jsem se dočkat na fašistického vlkodlaka s nacistickým elfem, jak budou řádit v Kanadě. 90% procent filmu bylo Scheiße a ta druhá polovina byla ještě více Scheiße. Nakonec vše zachránily zwei Huren, které režisér našel asi za kasou v McDonaldu. Jak napsal der Kollege J*A*S*M, samá existence ho uráží, když musí dávat takovým případům odpad!. ()

godycz

Kevin ma porad stejne ujety fory. Jeho styl filmariny me moc bavi, cuch na (ne)herce, dialogy, švenky. Ja tam porad vidim stareho Smithse. Btw: Harley Quinn hraje uplne suprove. Melody jen tak prihrava.... ()

TomStrom

Tusk byl naprosto extravagantním počinem, který svou bizarností předčil asi jakýkoli dosavadní scénář v historii kinematografie, ale jako film to fungovalo naprosto skvěle, protože to dávalo smysl, i když to byla naprostá šílenost. Ale geniální, byť běžný divák musel po zhlédnutí dostat na krk fixační krunýř, neboť během celého sledování nutně vehementně obracel oči v sloup. A já si příběh o panu Tuskovi z Pippy Hillu a jeho hodném páníčkovi dokonale užil. Ale Yoga Hosers... to je prostě jenom slátanina. Už jenom založení filmu na dvou nejhorších postavách z prvního dílu, kde naštěstí dostaly jen hodně málo prostoru, to mohlo ledaskoho varovat. Tyhle dvě postavy prostě jsou jen nesympatické, nic víc. Jinak je tu z prvního dílu jen geniální detektiv Guy Lapointe, ale film nejen nedokresluje, ale ani do něho nezapadá. Samotná zápletka s kanadskými nacisty, bojové klobásy a golem brankář prostě nedrží s tím ostatním pohromadě. Nesourodá směs bez jediného zdařilého dialogu a také bez povedených vtipů je obrovským krokem vedle z jinak více než slibně započaté cesty trilogie Pravého severu. Osobně si myslím, že film měl být na úplně jiné téma, ideálně asi o hokejistech a provázat to s prvním dílem přes jiné postavy, ovšem pochopitelně s Guy Lapointem. Losím čelistem věřím výrazně víc, odhaduju Yoga Hosers na nejslabší článek trilogie, ale jestli tam zas budou hrát výraznější úlohy ty dvě bloncky, tak to zas zřejmě skončí provarem. Ale budu zatím doufat, že se tak nestane. Kevine, máš co napravovat. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Těžko říct, občas vtipné a jindy tupé. To je tak, když se sejdou filmoví a rodinní kamarádi a natočí z nudy kravinu :D ()

GameboyNES odpad!

Keve! Už se na to prosím tě vyser, pokud míníš točit takový sračky pro 12. letý puberťačky. Mladá Depka je hnusná pizda bez talentu. A ten tvůj hroch jakbysmet. Osmond se proměnil ve vepříka. Stará Parahnisová skřehotá a vypadá jako Glum, bluééé. Jay se ukáže cca na 5. vteřin. Starej Deppka jen opakuje to co předvedl v Mrožovi. Vtípky a "hlášky" absolutně nefunkční. Jediný trošku ucházející bylo cameo Stana Leeho, což je na 88. minut, strašně málo. ()

Shanen29 odpad!

Hello,Smith!!!,NECH SI TY SRAČKY V USA a s těma pitomýma mobilama přestan.13 až 16 ti leté pubertačky ti budou vděčné ale vzpamatuj se. ()

uodevr

Tohle lejno existuje jen proto, protože Kevinův spratek a její kámoška (shodou okolností Deppův spratek) chtěly být ve filmu. Odmítám si tenhle pudink neskutečně ohraných a trapných džouků a stereotypů o Kanadě, děsnýho děje, laciných efektů, a průzračně debilných postav bez mikropenisu jakéhokoliv vývoje, vysvětlit jakkoliv jinak. Nechci na Kevču úplně zanevřít, bo na Mallbrats a Clerks 3 se legitimně teším, ale zároveň se včil legitimně bojím možnosti, že to budou nehorázné sračky. Necelá hvězdička za pár povedených scén. ()

Kushina

Fajn byla to blbost, nesmál jsem se, ale vtipné to trošku bylo. Na druhou stranu hrozně ulítlé, až to bolelo. Šílené Hitler, klobásky, co zabíjeli lidi aby stvořili monstrum a.... :D sorry co je moc to je moc. Aspoň je vidět, že lidská představivost nemá konce :D 25% ()

argo.smile odpad!

Komentáre má varovali ale aj tak som to musel zhliadnuť lebo som neveril, že to môže byť naozaj tupý kids movie. A ono to naozaj je ešte tupšie. Sorry Kevin. ()

marrrrian odpad!

Nezachránil to ani štandardne neprítomný Deppov výraz, ani nadšený kukuč jeho dcéry a ani herecká nemohúcnosť Smithovej dcéry. Na filme bolo ako tak fajn len pár vecí a to z pravidla také, čo s jeho dejom ani bytostne nesúviseli (za tých nemnoho momentov spomeniem lektora hodín yogi alebo imitácie prízvukov hlavného zloducha). Kevin Smith sa definitívne pomiatol. Bojím sa Clerks III, ak niekedy vzniknú a bojím sa rebootu Jaya a Boba. ()

Karloz odpad!

Když jsem viděl Mrožího muže, tak jsem si naivně myslel, že jsem to asi jen nepochopil. Ok ,stane se. Když jsem viděl tuhle hrůzu, tak mi to konečně došlo. Smith se zbláznil! Regulérně. A je to čím dál horší. ()

zoze

Kevin Smith si nejspíše usmyslel, že ať natočí sebevětší hovadinu, lidé na to budou stejně koukat. ()

dalver

Už Halloweensky príspevok Smitha v Holidays dával akosi najavo, že to neberie sám autor moc vážne a Yoga Hosers sú toho len pokračovaním. Film samotný, čo sa týka hereckých výkonov mnohých výborných komikov je úmyselne absolútne strašný. Na množstve vtipov a slovných hračiek sa dá solídne zabaviť a poteší vidieť všetkých Smithových parťákov z minulosti. Každopádne je však Yoga Hosers absolútnym krokom vedľa a ostáva len krátka chvíľa na zamyslenie, prečo to ten Smith kurva vlastne urobil. ()

Pythonator

Hodnocení zde značně klame, neboť tento film je rozhodně lepší než Mroží muž. Méně bizarní (i když...) a nesrovnatelně více humorný. Každopádně se vám z něho nechce zvracet, a to ani když sledujete nějaké skřítky, kteří lidem vlezou do análu a vylezou hubou. Prostě úlet. Já to Kevinovi sežral a nehodlám tady brečet, že už točí cosi jiného než žvatlající blbouny za pultem. Dialogová smršť je to pořád a změna stylu vůbec nevadí, protože je to prostě prdel. A řádně protržená prdel. Holky jsou sympaťačky a Mr. Depp je prostě bůh. ()