Brano odpad!

Ja sa len čudujem ako strašne klesol herec formátu Robert De Niro, že sa upísal tejto pubertálnej magorine, ktorá je bez kúsku humoru. Celé je to založené na sprostých slovách a typickom hlúpom americkom humore. Neodporúčam pozerať. Po pár minútach som to vypol. ()

Meeryan odpad!

Šokující... De Niro tu hraje šíleného sexuchtivého dědka... uznávala jsem ho jako dobrého herce... Pár slov: zkaženost, úchylnost, morálka na bodu mrazu... Přiznám se, že jsem to nedokoukala, protože to už bylo příliš! ()

marek29

Robík de Niro a vlastně všichni kdo do toho šli, se až příliš prvoplánově snaží těžit ze značky série 3 filmů před tím. Ne nemůže to fungovat s mr. Efronem a ne, není tu nic vyvinutějšího než plochá 13ka, ač se snaží všichni sebevíc. Křečovitým vtípkům se občas zasmějete ale jinak prach, šeď a nuda. Takže lepší než čumět do zdi, ale trailerem se nenechte zmást jasný pane. 2,5 hvězdičky zaokrohluji vy víte kam.. ()

XZvire

S největší chutí bych tomuhle obrovskému omylu Roberta De Nira dala odpad. Nechápu, že má zapotřebí se takhle nechutně ztrapňovat. Film jsem si pustila hlavně kvůli obsazení Niro/Efron. Myslela jsem si, že by to mohla být průměrná komedie stylu Fotr je lotr... Druhou polovinu filmu jsem už sledovala jen na půl oka a raději se věnovala něčemu jinému. ()

Murysek

Já toho De Nira prostě žeru, tohle byla teda role, on snad musí být takové prase i ve skutečnosti, protože to zahrál naprosto úžasně. Je to komedie, blbost s jednoduchým příběhem a spoustou vtipu. Víc jsem nečekal a ani nedostal, slabších momentů je minimum a samozřejmě nechybí ani přihlouplý happy end, který u tohoto tipu příběhu prostě každý očekává. ()

mr.cartman

Je to krapet... dobře, tedy HODNĚ úchylné, ale úplně špatné také ne. Nejlepší je nic neočekávat, ale jen si to prostě bezmyšlenkovitě užít. ()

jayman

Hodnotenie filmu, akokoľvek je špecifické, je vždy zaťažené reflexiou očakávaní. Nedostatok mojich vlastných kinematografických kompetencií kompenzujem komparáciou (čekuj triple kom-bo) pôvodných odhadov a výslednej emócie. A toto ma bavilo presne tak, ako som čakal. PS: Mám fakt rád Zaca Effrona a tu nesklamal. ()

Cortesz

De Nirovy komedie tohoto typu jsou fakt hrozné pičoviny, navíc zde je jeho postava úplnej kretén a ten jeho vnuk ještě větší, a to mám De Nira a Efrona celkem v oblibě. Nevím, čemu jsem se měl smát, trapas. ()

baclajean

Klobúk dolu pred tým, kto napísal všetky De Nirove riadky plné vtipných hlášok, a samozrejme aj pred Robertom za to, ako to podal. Nie je to Taxi Driver ani Deer Hunter, ale napriek tomu film stál za to. ()

DonBraso

Žádný Seth Rogen?What!Žádný Jonah Hill?What!Je tady De Niro dámy a pánové,který si krade celej film a každý je nadšen.On i Efron dokáže držet basu a vlastně i ten prodavač,který prodává všechno možný. Je tu někdy občas jeden gag navícekrát,přesto kameňáky jako žuly zde padají kadencí rotačáku.Kdo psal ty dialogy,by si zasloužil metál.Film doopravdy netrpí žádnou velkou křečí,je tu všechno,co se prostě točí v USA,jenomže zde se povedlo obsazení se skvělým pisálkem,který měl humor,který mi sednul.Jambaaa!85% ()

klichem

Okrem par dobrych momentov s excentrickou postavou Aubrey Plaza som sa cely film skor trapila ako bavila. Je to tak pritiahnute za vlasy, ze tomu nemohli uverit snad ani americky divaci, ktorym podobne komedie serviruju neustale. ()

Facerr

Docela fajne oddechovka. De Niro tady má dost prostoru, aby se vyřádil a i když se to mohlo někomu zdát přes čáru, já se bavil. Ani mi nevadil kýčovitej scénář "ve třičtvrtině se všechno pos..., aby to pak mohlo skončit happyendem". ()

lobo87

Dosť vulgárna, ale zároveň aj celkom vtipná komédia pre ľudí, ktorý znesú aj trošku vulgárnejší a oplzlejší slovník. V rámci žánru fajn, jediné, čo mi vadilo, bolo vidieť majstra De Nira v takejto úlohe. Počas svojich legendárnych rokov ho určite ani nenapadlo, aké postavy bude hrať na staré kolená. Z toho mi bolo smutno. Ale môj smútok rýchlo zahnala Aubrey Plaza :-) s jej neslušnými návrhmi... 65% ()

natalanka odpad!

Tááááákováááááá krááááávovina. a to urážím slovo kráááávovina !!!!!!!!!!!!!!!! Roberte kam jsi to klesl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()